Marszałkowska, 87

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Depilacja laserowa twarzy Warszawa

Sieć salonów TK Laser zaprasza kobiety i mężczyzn na laserowe usuwanie owłosienia na twarzy w Warszawie. Pomożemy Ci szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych włosów lub skorygować linię ich wzrostu.
Nadmierne owłosienie na twarzy to jeden z najtrudniejszych problemów estetycznych, którym zajmuje się kosmetologia. Przedstawicieli silniejszej płci najczęściej martwi nierównomierny wzrost włosów, na przykład łysina w okolicy wąsów i brody. Gęste włosy w nosie, na uszach i szyi powodują odczuwalny dyskomfort. Kobiety szukają sposobów na pozbycie się niechcianych włosów nad wargą, około brwi, na brodzie i grzbiecie nosa.
Laserowe usuwanie włosów z twarzy jest niełatwym zadaniem, ponieważ bardzo ważne jest, aby uniknąć urazów, podrażnień, wrastających włosów, czarnych kropek. Osiągnięcie takiego wyniku za pomocą zwykłych sposobów, czyli golenia, shugowania, woskowania jest prawie niemożliwe.
Na szczęście w arsenale współczesnej branży kosmetycznej istnieje taki sposób jak depilacja twarzy laserem. Zabieg pomaga naszym Klientom zapomnieć o:

 • gęstych włosach między brwiami;
 • pojedynczych włosach na twarzy;
 • owłosieniu na brodzie i nad wargą (“wąsik”);
 • włosach na uszach i skroniach;
 • twardym i nierównomiernie rosnącym zaroście;
 • włosach w nosie;
 • ciemnych puszystych włosach z przodu i z tyłu szyi oraz za uszami.

Laserowe usuwanie owłosienia z twarzy u mężczyzn pomoże skorygować długość i kształt brwi, baków, brody, wąsów oraz pozbyć się pojedynczych niezarośniętych “wysp”. Kobiety będą mogły skutecznie rozwiązać problemy nadmiernego wzrostu włosów, spowodowane osobliwościami hormonalnymi lub fizjologicznymi.

Cena depilacji laserowej twarzy

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Salon TK Laser regularnie oferuje swoim Klientom korzystne rabaty na depilację poszczególnych obszarów ciała oraz korzystne pakiety promocyjne. Więcej szczegółów na stronie "Promocje".

Zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktu zwrotnego.

Zapisz się na wizytę

PRZECIWWSKAZANIA

 • opryszczka na obszarze poddawanym zabiegowi;
 • cukrzyca na etapie dekompensacji;
 • zaburzenie krzepnięcia krwi;
 • ciąża i pierwsze 3 miesiące karmienia piersią;
 • choroby onkologiczne;
 • choroby infekcyjne i grzybicze skóry;
 • choroba niedokrwienna serca;
 • blizny keloidowe;
 • zastrzyki z kwasem hialuronowym i botoksu;
 • wykonany lifting owalu twarzy nićmi;
 • wirusowego zapalenia wątroby typu В i С;
 • tatuowanie i metal w ciele.

ZWRÓĆ UWAGĘ

Jeżeli nadmierny wzrost owłosienia na twarzy jest spowodowany zaburzeniem hormonalnym, ważne jest, aby dodatkowo skonsultować się z endokrynologiem. W takim przypadku skuteczne usunięcie owłosienia z twarzy za pomocą lasera będzie możliwe tylko w przypadku połączenia depilacji laserowej z leczeniem farmakologicznym.

WSKAZANIA DO WYKONANIA DEPILACJI LASEROWEJ TWARZY

Z depilacji laserowej twarzy korzystają głównie ze względów estetycznych. Najczęściej naszym Klientom przeszkadzają niechciane włosy na brodzie, policzkach, skroniach, grzbiecie nosa, szyi. Oprócz możliwości wykonania depilacji laserowej poszczególnych obszarów, w naszych salonach w Kijowie można wykonać depilację laserową twarzy w całości.

ISTNIEJĄ RÓWNIEŻ WSKAZANIA MEDYCZNE DO USUWANIA WŁOSÓW Z TWARZY LASEREM:
✓ SKŁONNOŚĆ DO WRASTANIA WŁOSÓW.
✓ HIRSUTYZM, CZYLI NADMIERNE OWŁOSIENIE NA TWARZY U KOBIET.
✓ ALERGIA LUB ZAPALENIE PO INNYCH METODACH DEPILACJI.

Zapisz się na bezpłatną konsultację. Nowym Klientom oferujemy zniżki na zabiegi i kompleksowe usługi. Skontaktuj się z operatorem centrum kontaktowego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zapisz się
depilacja laserem

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Laserowe usuwanie wąsika, brwi, twarzy wymaga dodatkowego przygotowania. Czynności te obejmują:

OSOBLIWOŚCI WYKONANIA DEPILACJI LASEROWEJ TWARZY

Laserowa depilacja twarzy m. st. Warszawa składa się z kilku etapów:

/ 01.

Konsultacja ze specjalistą: badanie obszaru ciałą, wykrycie ewentualnych przeciwwskazań.

/ 02.

Przygotowanie obszaru: naniesienie żelu kontaktowego na obszar depilacji. Wydanie Klientowi okularów ochronnych.

/ 03.

Znieczulenie miejscowe (na życzenia Klienta).

/ 04.

Usuwanie włosów laserem.

/ 05.

Naniesienie kremu gojącego przyspieszającego regenerację skóry.

/ 06.

Zalecenia dotyczące dalszej pielęgnacji skóry twarzy.

Zalecenia dotyczące dalszej pielęgnacji skóry twarzy.
Działanie lasera odczuwalne jest na skórze jako ciepło i lekkie mrowienie. Od razu po zabiegu można zauważyć lekkie zaczerwienienie depilowanego obszaru, które samo zniknie w ciągu kilku godzin.
Pomimo tego, że nie ma bezpośrednich przeciwwskazań do depilacji laserowej twarzy w gorących porach roku, specjaliści zalecają, jeżeli to możliwe, poczekać do jesieni. Latem trudno jest w 100% zabezpieczyć twarz przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, co może spowodować wystąpienie problemu z pigmentacją po zabiegu.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ

Czas trwania

Na pytanie jak długo potrwa pełny kurs w przybliżeniu potrafi odpowiedzieć tylko specjalista podczas konsultacji – istnieje zbyt wiele czynników, które wpływają na odpowiedź. Czas trwania kursu zależy od płci, wieku, fototypu, osobliwości wzrostu włosów: szybkości, twardości, gęstości.
Średnio kurs depilacji laserowej twarzy dla kobiet wynosi 4–7 zabiegów. Mężczyźni zwykle potrzebują od 7 do 10 zabiegów. Ale liczba zabiegów może być większa w przypadku obszarów ciała, na których wzrost włosów bezpośrednio zależy od poziomu hormonów.

Odstęp

Zwykle odstęp między pierwszymi trzema wizytami w salonie wynosi jeden miesiąc. Następnie może wydłużyć się do 1,5–2 miesięcy lub pozostać bez zmian.
Po pewnym czasie mieszki włosowe często się regenerują. Dlatego, aby cieszyć się absolutną gładkość skóry, raz w roku lub rzadziej należy poddawać się zabiegom podtrzymującym efekt.

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ TWARZY W SALONACH TK LASER

Salony depilacji laserowej TK Laser wyposażone są w nowoczesne urządzenia diodowe marek Asclepion i Medicalaser. Urządzenia wyposażone są w mocne systemy chłodzenia – dzięki temu zabieg, wykonywany nawet w tak wrażliwym obszarze jak twarz, minie bezboleśnie. Wysoka precyzja sprzętu pozwala na dostosowanie lasera do indywidualnych parametrów, co nie tylko zwiększa skuteczność, ale także sprawia, że depilacja laserowa na twarzy jest całkowicie bezpieczna.

depilacja laserowa w Warszawie
/ 01.

Bezbolesność

Usuniemy niechciane owłosienie z niewielkim lub zerowym bólem i minimalnym ryzykiem z tego obszaru ciała, gdzie nie możesz samodzielnie dać radę z włosami.

/ 02.

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy dużą wagę do doboru sprzętu, aby wyeliminować skutki uboczne w postaci oparzeń i podrażnień.

/ 03.

Krótki czas trwania zabiegu

Średnio jeden zabieg depilacji laserowej twarzy trwa od 10 do 30 minut. Dzięki temu osoby najbardziej zapracowane będą mogły znaleźć w swoim harmonogramie “minutkę” na zabieg.

/ 04.

Miła atmosfera

W TK Laser można maksymalnie zrelaksować się: wszystkie nasze gabinety są przytulne i ciepłe, a mistrzowie to specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy potrafią znaleźć podejście do każdego Klienta.

/ 05.

Wysoka skuteczność

Po ukończeniu pełnego kursu stracisz do 98% niechcianych włosów na twarzy. Ich tempo wzrostu w przyszłości znacznie zwolni, a rosnące włosy będą cienkie i niewidoczne.

/ 06.

Dobra cena

Skuteczne usuwanie laserowe owłosienia z twarzy w naszych salonach łączy się z dobrą ceną zabiegów. Regularnie organizujemy promocje i rabaty, opracowujemy specjalne oferty dla naszych nowych i stałych Klientów.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Przez 14 dni po zabiegu nie można się opalać, chodzić do sauny, łaźni, myć się gorącą wodą. W ciągu 3-5 dni po wizycie w salonie zwróć szczególną uwagę na pielęgnację skóry twarzy:

Schowaj do szafki tonery i balsamy zawierające alkohol.

Regularnie korzystaj z kremu zawierającego panthenol – przyspieszy to regenerację skóry.

W ciepłym sezonie przed wyjściem na zewnątrz, nakładaj krem do twarzy z filtrem SPF co najmniej 50.

Ogranicz intensywną aktywność fizyczną, aby uniknąć nadmiernego pocenia się.

Depilacja laserowa twarzy ceny i Promocje

Na koszt depilacji w TK Laser wpływa płeć Klienta oraz obszar ciała, który należy poddać depilacji. Znieczulenie jest płatne dodatkowo i wykonywane na życzenie Klienta.
Rabaty i oraz promocje dla nowych i stałych Klientów pozwalają na wykonanie depilacji laserowej kilku obszarów ciała taniej. Zapisz się na depilację laserową twarzy w okazyjnej cenie.