Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

DEPILACJA LASEROWA POD PACHAMI W WARSZAWIE

Depilacja laserowa pod pachami to jedna z najbardziej popularnych usług w naszych salonach. Zgłaszają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Podczas pracy w tym obszarze ciała istnieje trudność związana z delikatnością skóry i jej ukształtowaniem.
Włosy pod pachami rosną w trzech kierunkach, dlatego samodzielnie uzyskać gładką skórę jest dość trudno. Golenie powoduje podrażnienia i daje bardzo krótkotrwały efekt.
Dlatego wszystkich, którzy są zmęczeni samodzielną walką z niechcianymi włosami, zapraszamy do TK Laser. Rezultat zobaczysz już po pierwszym zabiegu, a gdy zakończysz pełny cykl depilacji laserowej w obszarze pach, możesz odważnie zakładać otwarte T-shirty i sukienki na ramiączkach, nie myśląc o włosach i ciemnych kropkach na skórze.

ILE KOSZTUJE DEPILACJA LASEROWA POD PACHAMI

Kobiety Mężczyźni
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa nogi Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne Depilacja laserowa plecy i brzuch
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa nogi Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne Depilacja laserowa plecy i brzuch

WSKAZANIA DO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

Ważnym argumentem przemawiającym na korzyść depilacji laserowej pod pachami może być nawet Twoje dążenie do uzyskania idealnie gładkiej skóry. Co więcej, musisz umówić się na wizytę w jednym z naszych salonów, jeżeli:

SKUTECZNA DEPILACJA LASEROWA POD PACHAMI DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CZUJĄ SIĘ NIEKOMFORTOWO Z POWODU ZBYT INTENSYWNEGO WZROSTU WŁOSÓW.

/ 01.

podczas golenia lub depilacji przy użyciu depilatora, wosku, pasty do shugowania skóra reaguje silnym podrażnieniem;

/ 02.

cierpisz z powodu ciągłego wrastania włosów;

/ 03.

po goleniu na skórze pozostają zbyt widoczne czarne kropki;

/ 04.

występuje nadmierne pocenie się.

PROMOCJE

Depilacja laserowa całkowite bikini + pachy 190 zł zamiast 380 zł. Oferta dla kobiet

Zapisz się na wizytę

Salon TK Laser zaprasza swoich Klientów do skorzystania z oferty promocyjnej – pachy w okazyjnej cenie. Wybierając pakiet zabiegów, oszczędzasz do -50%.
Skontaktuj się z naszym centrum kontaktowym, aby dowiedzieć się o szczegółach promocji i zapisać się na konsultację do specjalisty.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA DEPILACJI LASEROWEJ

depilacja laserowa

Pachy są obszarem ciała, który zależy od hormonów. Oznacza to, że każda zmiana poziomu hormonów płciowych w organizmie od razu wpływa na intensywność wzrostu włosów w tym obszarze. Właśnie dlatego specjaliści naszych salonów zalecają przyszłym mamom, żeby odłożyły zabieg i przeprowadziły go po narodzinach dziecka oraz rozpoczęły kurs nie wcześniej niż w trzecim miesiącu karmienia piersią.

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami jest skłonność do powstawania blizn keloidowych, cukrzyca na etapie dekompensacji, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, choroba niedokrwienna serca, choroby onkologiczne, choroby grzybicze i infekcyjne skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi.

Nasi specjaliści są również zmuszeni odmówić wykonania depilacji okolic pach, jeżeli Klient przychodzi na zabieg ze świeżą opalenizną. Po intensywnym wpływie promieniowania ultrafioletowego, niezależnie od tego czy to słońce, czy lampa opalająca, skóra musi mieć czas na regenerację. Trwa to co najmniej 14 dni.

PACHY PRZED I PO DEPILACJI LASEROWEJ

UŻYWANE URZĄDZENIA

Depilacja laserowa pod pachami dla mężczyzn i kobiet przeprowadzana jest przy użyciu urządzeń diodowych najnowszej generacji. Przy dużej mocy promienie przenikają tylko do głębokości mieszka włosowego. Dzięki temu uzyskuje się maksymalną skuteczność i absolutne bezpieczeństwo zabiegu: przestrzegając zaleceń specjalistów salonu całkowicie można wykluczyć ryzyko poparzeń, powstania blizn i wrastania włosów.

depilacja laserowa w Warszawie

PRZYGOTOWANIE DO PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

Skuteczność depilacji laserowej pod pachami zależy bezpośrednio od tego, czy Klient przestrzegać będzie zaleceń specjalistów przed i po zabiegu. Być może okres przygotowania wyda Ci się dość trudnym, jeżeli jesteś przyzwyczajony(a) do używania depilatora lub pasków woskowych. Ale pamiętaj:

98% Klientów, decydujących się na depilację laserową nigdy nie wraca do alternatywnych metod usuwania włosów. A efekt uzyskany w wyniku przeprowadzenia cyklu zabiegów utrzymuje się przez 5-10 lat!

laserowe usuwanie włosów

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEGO ZABIEGU TRWA KILKA TYGODNI

3 tygodnie przed zabiegiem

zrezygnuj z alternatywnych metod depilacji. Zakazane jest używanie wosku, pasty cukrowej, depilatora, kremu do depilacji. Możesz nadal usuwać włosy za pomocą maszynki do golenia.

2 tygodnie przed zabiegiem

przerwij zażywanie antybiotyków z grupy tetracyklinów i fluorochinolonów.

10-14 dni przed zabiegiem

zrezygnuj z odwiedzania solarium i opalania się. Nie korzystaj również z samoopalaczy.

3 dni przed zabiegiem

nie używaj dezodorantów i antyperspirantów, które zawierają alkohol.

Przed wizytą w salonie

zgól włosy w obszarze wykonywania zabiegu.

ETAPY PRZEPROWADZENIA DEPILACJI LASEROWEJ POD PACHAMI

Depilacja pach W WARSZAWIE, w salonie TK Laser odbędzie się wygodnie i szybko. Nasi specjaliści otoczą Cię prawdziwą opieką i dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować ewentualny dyskomfort podczas zabiegu.

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW

Właśnie od depilacji pach Klienci, którzy obawiają się wysokiej ceny zabiegu, zwykle rozpoczynają zapoznanie się z kosmetologią laserową. Nasi specjaliści popierają ten wybór: okolice pach to jeden z najpopularniejszych obszarów. To w tym obszarze zauważysz rezultat tak szybko, jak to możliwe i docenisz wszystkie zalety depilacji laserowej.
Już po pierwszym zabiegu zostanie usunięte do 20% włosów, ale na tym etapie nawet najbardziej doświadczony specjalista nie da odpowiedzi na pytanie kiedy można będzie uzyskać gładką skórę: wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu. Zwykle wiemy, ile zabiegów depilacji laserowej pod pachami należy przeprowadzić po około piątej wizycie w salonie, wtedy można obliczyć ostateczną cenę kursu.
Dla większości Klientów wystarczy około 8 zabiegów w odstępie 1-1,5 miesiąca między nimi. Harmonogram wizyt u specjalisty w TK Laser ustalany jest indywidualnie. Ważne jest, aby ściśle przestrzegać harmonogramu i nie pomijać zabiegów.
Koniecznie przestrzegaj zaleceń: w przerwach między wizytami w salonie niedopuszczalne jest stosowanie innych metod depilacji, z wyjątkiem golenia.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU DEPILACJI PACH

Nie odwiedzaj basenów i siłowni w ciągu trzech dni.

Na początku pielęgnując obszar poddany zabiegowi, zrezygnuj ze wszystkich produktów, które zawierają alkohol – mogą wywołać podrażnienie.

Od 2 tygodni obowiązuje zakaz odwiedzania solarium i opalania się na plaży.

KOSZT ZABIEGU W WARSZAWIE, TK LASER

Depilacja laserowa pachy m.st. Warszawa w salonach TK Laser przyjemnie zaskoczy Cię atrakcyjną ceną. Znieczulenie obszaru poddanego oddziaływaniu wiązki lasera jest płatne oddzielnie.
Jeżeli wciąż odkładasz depilację laserową pach ze względu na wysoki koszt zabiegu, koniecznie zajrzyj do rozdziału „Promocje”. Zawsze jesteśmy przychylni do naszych Klientów i oferujemy duże rabaty przy łączeniu obszarów poddanych zabiegowi.
Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach depilacji laserowej pod pachami i cenach za zabieg, wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy do Ciebie lub zadzwoń pod jeden z numerów, który zobaczysz na stronie internetowej. Administrator skonsultuje z Tobą szczegóły i zapisze na zabieg w dogodnym dla Ciebie czasie.