Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Karboksyterapia w Warszawie

Od czego zależy czystość i piękno skóry twarzy? Niektórzy powiedzą, że genetyka, inni, że to kwestia pielęgnacji domowej, a niektórzy uważają, że to kwestia szczęścia. W rzeczywistości wszystko działa w kompleksie. Rodzaj skóry i jej cechy są określone przez naturę, ale w żadnym wypadku nie można obejść się bez pielęgnacji. Jednocześnie środki do użytku w domu nie będą w 100% skuteczne bez wzmocnienia zabiegów z salonu.

Nowoczesna kosmetologia szybko się rozwija i oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji urody i skóry. Dlatego grzechem jest, aby kobiety nie korzystały z takich możliwości. Ponadto zawsze warto uciec na godzinę do salonu i poddać się przyjemnym zabiegom kosmetycznym, aby odpocząć od rutyny.

A my proponujemy Państwu naładować się pozytywnymi emocjami podczas sesji karboksyterapii w TK Laser w Warszawie. Skuteczna procedura rozwiązuje wiele problemów skórnych bez zastrzyków i innych radykalnych manipulacji. Dowiedz się więcej o technologii i zapisz się w najbliższym dostępnym terminie.

Cena w Warszawie

Cechy karboksyterapii w TK Laser

Zabieg opiera się na działaniu dwutlenku węgla w głębokich warstwach naskórka. Wielu naszych klientów nie może od razu zrozumieć korzyści CO2 dla skóry. Dostając się do skóry dwutlenek węgla stwarza pewien „stres” dla organizmu i zaczyna o wiele aktywniej dostarczać tlen, z którego korzyści są równie ważne dla młodości i urody skóry.

Oferujemy również nową usługę karboksyterapii opartą na kosmetykach Demax. To jedna z najlepszych linii kosmetycznych, którą od dawna pokochały nasze kosmetyczki i piękne klientki.

Zalety zabiegu karboksylowego:

01.

wzrost napięcia, jędrności i elastyczności skóry;

02.

świeży wygląd i zdrowy rumieniec;

03.

skuteczna eliminacja zmarszczek;

04.

rozjaśnienie pigmentacji i cieni pod oczami;

05.

wyrównany koloryt skóry;

06.

eliminowane są ślady wysypki i trądziku.

Dla kogo zalecany jest zabieg?

W większości przypadków karboksyterapia jest postrzegana jako zabieg odmładzający i zwalczający oznaki wieku. Trzeba przyznać, że w tym kierunku technologia jest dość skuteczna i jest poszukiwana wśród kobiet w średnim i starszym wieku. Nie należy jednak lekceważyć karboksy, ponieważ zabieg jest odpowiedni dla dziewczynek od 20 roku życia i pomaga zlikwidować następujące wady:

  • zwiększona suchość skóry;
  • zauważalna sieć naczyniowa;
  • wysypka i trądzik;
  • plamy pigmentowe;
  • naruszenie konturu twarzy i zwiotczenie tkanek miękkich;
  • zmarszczki i inne oznaki starzenia.

Etapy karboksyterapii

W naszym salonie stworzone zostały warunki do prawdziwej przyjemności z zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet. Będziesz mogła wygodnie usiąść w nowocześnie wyposażonym gabinecie, zrelaksować się i powierzyć swoją skórę prawdziwym profesjonalistom, którzy doradzą Ci najlepsze rozwiązania. Procedura karboksyterapii przebiega według następującego algorytmu:

specjalista zbada skórę i doradzi w zakresie pielęgnacji, przydatności innych usług w ogóle;

oczyszcza twarz z kosmetyków i zanieczyszczeń;

zastosuje lek;

w zależności od rodzaju skóry zastosuje serum.

Generalnie zabieg trwa do 40 minut, nie powoduje dyskomfortu, a jedynie wspaniale działa na Twoją skórę, gdy możesz się zrelaksować.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Zabieg jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że głównym środkiem aktywnym jest dwutlenek węgla. W tym procesie skóra nie ulega uszkodzeniu, dlatego dla wielu karboksyterapia jest idealna do poprawy kondycji skóry. Tylko w niektórych przypadkach należy przełożyć wizytę:

/ 01.

choroby zakaźne i przewlekłe;

/ 02.

wysypki zapalne na twarzy;

/ 03.

podwyższona temperatura ciała.

W każdym razie zawsze możesz zwrócić się do nas o poradę. Specjalista zbada skórę, określi ważne szczegóły i podpowie, na ile właściwy jest zabieg w tym momencie.

Jak długo trwa seria zabiegów ?

Efekt karboksy widać od razu, ale efekt zabiegu kumuluje się i z każdym kolejnym dniem widać jak skóra się odnawia i rozkwita. Liczba zalecanych sesji zależy od istniejących wad. Dla kogoś wystarczy jeden zabieg, aby lekko ujędrnić i odświeżyć skórę, a czasem trzeba przejść 7-10 sesji, aby całkowicie wyeliminować pewne problemy. Doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Opieka po karboksyterapii

Skóra nie jest uszkodzona podczas zabiegu, więc nie ma okresu rekonwalescencji. Po zabiegu u kosmetologa możesz wykonywać swoje zwykłe czynności, świetnie wyglądając. Jednak w pierwszych dniach po karboksyzie skóra będzie bardziej wrażliwa na słońce. Dlatego za każdym razem, gdy wychodzisz na zewnątrz, używaj kremów przeciwsłonecznych. Ta zasada powinna zostać przyjęta, niezależnie od tego, jakie kosmetyczne manipulacje przeszedłaś.

Cena karboksyterapii w TK Laser w Warszawie

Ceny wszystkich zabiegów salonu podane są w cenniku. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na aktualne promocje, aby jeszcze skuteczniej zaplanować swoją wizytę u nas. Dbamy o to, aby wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne były jak najbardziej dostępne cenowo dla naszych pięknych kobiet. Spraw, aby dbanie o siebie było priorytetem, a my zawsze jesteśmy na miejscu i jesteśmy gotowi do pracy dla Twojej urody.