Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Laserowe usuwanie zmarszczek w Warszawie

Wiele osób myśli, że skuteczna redukcja zmarszczek jest możliwa tylko dzięki skomplikowanym i bolesnym zabiegom chirurgicznym, wymagającym długiej rekonwalescencji. Zmieniło się to, odkąd w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii pojawiło się urządzenie laserowe do odmładzania twarzy. Wykonanie zabiegu przy użyciu lasera pozwala na znaczną redukcję oznak starzenia bez bólu! Jak to działa? Dowiedz się w naszym artykule.

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – na czym polega działanie lasera?

Urządzenie laserowe ma w kosmetologii bardzo wiele zastosowań. Intensywna wiązka lasera pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia, tatuaży, blizn a nawet na leczenie trądziku! Nic więc dziwnego, że laser świetnie sprawdza się w redukcji oznak starzenia. Działanie lasera polega na wyzwalaniu intensywnej wiązki światła, która przenika przez skórę i stymuluje ją do regeneracji oraz wytwarzania składników budulcowych – przede wszystkim kolagenu, ale także elastyny. Skóra pod wpływem stymulacji głęboko się regeneruje.
Efekty osiągane dzięki laseroterapii na twarz:

01.

Redukcja drobnych linii

02.

Usunięcie zmarszczek

03.

Poprawa struktury skóry

04.

Ujednolicenie kolorytu

05.

Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – inne metody pielęgnacji skóry

Wszystkim znane są metody dbania o skórę oraz przeciwdziałania jej starzeniu – maseczki, kremy przeciwzmarszczkowe, serum, olejki i zabiegi kosmetologiczne oparte na stosowaniu różnego rodzaju preparatów. Wiele osób myśli, że oprócz smarowania skóry różnymi specyfikami lub zabiegami chirurgicznymi, niewiele można zrobić w aspekcie starzenia się.
Zabieg laserowego usuwania zmarszczek pozwala na odmłodzenie skóry bez konieczności przerywania jej ciągłości i przechodzenia skomplikowanych zabiegów chirurgicznych. Jest to innowacyjna metoda, która dowodzi, że w dzisiejszych czasach możliwe jest zniwelowanie zmian na skórze bez bólu, stresu oraz długiej rekonwalescencji.
Pacjenci salonów kosmetologicznych są zachwyceni z możliwości jaką daje nam współczesna medycyna estetyczna. U wielu z nich udało się usunąć zmarszczki, załamania czy kurze łapki przy pomocy intensywnego światła emitowanego przez laser. Urządzenie stymuluje także skórę do regeneracji, produkcji kolagenu i zapobiega dalszemu starzeniu się cery. Możliwy jest także laserowy lifting twarzy.
Dlaczego laser jest lepszy od innych metod zapobiegania starzeniu się skóry?

  1. Maseczki i kremy są profilaktyką, zapobiegają starzeniu się skóry, ale nie usuną zmarszczek już obecnych na skórze.
  2. Zabiegi chirurgiczne są bolesne, zostawiają blizny na cerze oraz często powodują skutki uboczne.
  3. Wizyty u kosmetyczki na zabiegi pielęgnacyjne są kosztowne i nie przynoszą tak widocznych rezultatów.
  4. Aby usunąć zmarszczki za pomocą lasera wystarczy kilka wizyt w salonie kosmetologicznym.
  5. Usuwanie zmarszczek laserem jest skuteczne, szybkie i praktycznie bezbolesne.

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – rodzaje laserów

Z czasem rozwój laserów do fotoodmładzania twarzy stał się coraz bardziej zaawansowany, a obecnie na rynku dostępne są modele przeznaczone do różnego rodzaju niedoskonałości. W przypadku usuwania zmarszczek, najlepiej sprawdzają się zabiegi laserem frakcyjnym, CO2 oraz erbowym.
Efekty fotoodmładzania:

01.

Laser frakcyjny – stymuluje skórę do regeneracji, produkcji kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, blizny i przebarwienia.

02.

Laser CO2 – skuteczny w usuwaniu zmarszczek, blizn potrądzikowych, przebarwień, może być stosowany na różnych obszarach ciała.

03.

Laser erbowy – delikatniej działający laser, który służy do redukcji drobnych zmarszczek, rozszerzonych porów i odmładzania całej powierzchni twarzy. Stymuluje produkcję kolagenu, poprawia elastyczność skóry.

Zanim specjalista przystąpi do zabiegu odmładzania twarzy konieczna jest prawidłowa ocena jakości skóry oraz konsultacja, mająca na celu ustalić, jakie niedoskonałości pacjent chce zniwelować. Koszty zabiegów zazwyczaj dotyczą partii twarzy: policzków, czoła, brody, strefy T, linii żuchwy itd. Oczywiście można wykonać również zabieg w obrębie całej twarzy.
Dla jednej partii twarzy konieczne jest wykonanie od 1 do maksymalnie 5 zabiegów, aby uzyskać maksymalnie możliwe efekty. Pacjent po zabiegu musi przestrzegać wytycznych zaleconych przez specjalistę. Cena fotoodmładzania uzależniona jest od wielkości i ilości obszarów.
Pamiętaj więc, aby po zabiegu laserowego odmładzania twarzy:

  • Delikatnie obchodzić się ze skórą,
  • Stosować nawilżająco-nawadniającą pielęgnację,
  • Nie podrażniać skóry,
  • Nie opalać się, unikać słońca,
  • Stosować filtry przeciwsłoneczne.

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – jak uniknąć niepożądanych skutków?

Wybór odpowiedniej kliniki laserowego odmładzania skóry jest bardzo ważny, aby uniknąć niepożądanych skutków po zabiegu i szybko cieszyć się gładką skórą bez zmarszczek. W dużych miastach istnieje sporo renomowanych salonów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej, ale pojawia się pytanie, jak wybrać najlepsze miejsce?
Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kliniki:

/ 01.

Odpowiednie referencje praktyków - wykształceni specjaliści są najlepsi w swojej dziedzinie.

/ 02.

Dostęp do nowoczesnej technologii – używanie przez salon najnowszych urządzeń pozwalających na przeprowadzenie zabiegów według panujących wytycznych.

/ 03.

Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa - dezynfekowanie narzędzi, urządzeń i pomieszczeń jest niezwykle ważne dla bezpiecznego zabiegu odmładzania skóry.

/ 04.

Częste szkolenia specjalistów - inwestowanie w zdolności specjalistów sprzyjają ich rozwojowi i przekłada się to na jakość ich pracy.

/ 05.

Rekomendacje pacjentów - zadowoleni pacjenci zawsze będą polecać miejsce, w którym czuli się komfortowo i bezpiecznie.

/ 06.

Opieka pozabiegowa – jest istotna w przypadku pojawienia się problemów po zabiegu laserowym na twarz.

/ 07.

Duży wybór usług i zabiegów - świadczy to o rozwoju danego miejsca i stałym doskonaleniu umiejętności specjalistów.

/ 08.

Odpowiednie ceny – za niska może sugerować np. wykorzystanie tańszych preparatów, które są gorszej jakości.

/ 09.

Komfortowa atmosfera – salon kosmetologiczny to miejsce, w którym każdy klient powinien czuć się swobodnie. Według opinii pacjentów, jest to bardzo ważna kwestia podczas podczas zabiegu fotoodmładzania.

Zabieg usuwania zmarszczek laserem jest bardzo skuteczny i pomaga pacjentom w odmłodzeniu swojego wyglądu. Nie powoduje też wielu skutków ubocznych. Zazwyczaj możemy zaobserwować przejściowe podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk. Pacjenci rzadko zgłaszają poważne działania niepożądane, a zazwyczaj tylko łagodny dyskomfort, który ustępuje po kilku dniach. W ich opinii fotoodmładzanie twarzy jest bardzo komfortowym zabiegiem.
Fotoodmładzanie w Warszawie to popularny zabieg, często wybierany przez klientów. Doceniają oni postęp współczesnej medycyny estetycznej, która pozwala na odmłodzenie skóry bez bólu, nacinania skóry i skutków ubocznych. Bez wątpienia jest to metoda, którą powinna wypróbować każda osoba zainteresowana zabiegami kosmetologicznymi.

Usuwanie zmarszczek w Warszawie – podsumowanie

W Warszawie istnieje wiele salonów kosmetologicznych w których możemy wykonać zabiegi laserowe na twarz. Pamiętaj, aby wybrać miejsce, w których usługi będą wykonywane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i profesjonalizmem. Zabiegi laserowe są bezpieczne, ale muszą być wykonywane pod nadzorem specjalisty. Dzięki temu będziesz szybko cieszyć się efektami laserowego oczyszczania twarzy i zachowasz młodość na dłużej.