Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

LIPOLIZA INIEKCYJNA W TK LASER

Zabiegi lipolityczne służą do poprawy stanu skóry, zmniejszenia objętości ciała i usunięcia tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki i ujędrniania twarzy bez operacji i długiej rehabilitacji. Umów się na lipomodeling ciała i twarzy u doświadczonych kosmetyczek w salonie TK Laser w Warszawie.

CENA LIPOLITYKÓW W WARSZAWIE

PRZED/PO BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

Lipolityki do twarzy i ciała są zalecane w przypadku zlokalizowanych nagromadzeń tłuszczu w problematycznych miejscach: drugi podbródek, boki, nogi, brzuch, pośladki itp. Rezultaty będą widoczne nawet w miejscach, których nie da się skorygować dietą i sportem.

Nasi specjaliści stosują sprawdzone, certyfikowane mezopreparaty przeznaczone do iniekcji powierzchownych i głębokich. Zastrzyki lipolityczne do twarzy są wykonywane w naszych przytulnych, dobrze wyposażonych gabinetach.

PROBLEMATYCZNE części ciała I WYNIKi

Lipoliza iniekcyjna to inwazyjna metoda korekcji twarzy i ciała. Polega ona na podaniu pod skórę specjalnych preparatów - lipolityków do wyszczuplania twarzy, które skutecznie rozbijają i usuwają nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Zabieg polega na wykonaniu iniekcji w twarz, brzuch, nogi i inne problematyczne miejsca za pomocą bardzo cienkiej igły, aby zminimalizować odczucia bólowe i uniknąć urazów podczas zabiegu. Głębokość wstrzyknięcia zależy od specyfiki wybranego leku, grubości podskórnej tkanki tłuszczowej i powierzchni, która ma zostać skorygowana.

Lipolityczne iniekcje wyszczuplające mają na celu zwalczanie złogów tłuszczu, wygładzenie i ujędrnienie skóry, przywrócenie procesów metabolicznych w tkankach oraz wymodelowanie sylwetki.

Części ciała do ZABIEGU

Mezopreparaty dobrze sprawdzają się w przypadku zlokalizowanych miejsc problemowych:

laserowe usuwanie włosów
/ 01.

Twarz - iniekcje lipolityczne pomagają usunąć nadmiar tłuszczu w okolicy podbródka, wyprysków i zmniejszyć fałdy nosowo-wargowe. Służą one do zmniejszenia nosa i przywrócenia wyrazistości owalu twarzy. Mogą być stosowane jako niechirurgiczna estetyczna korekta objętości policzków. Punktowe iniekcje lipolityków pod oczy, w policzki, okolice kości policzkowych i podbródek mają działanie liftingujące, zwiększają elastyczność i jędrność skóry, pomagają zmniejszyć "worki" tłuszczowe na twarzy. Likwiduje zaburzenia w krążeniu krwi i limfy, które powodują ptozę tkanek.

/ 02.

Brzuch - można zmniejszyć objętość w dolnej części brzucha, usunąć fałdy w bokach oraz sprawić, że talia będzie bardziej wyrazista i dobrze podkreślona. Zabieg lipolityczny na brzuch i boki pomaga wyszczuplić sylwetkę i zmniejszyć objętość w trudnych miejscach, których nie można skorygować innymi metodami.

/ 03.

Ramiona - można skutecznie ujędrnić wewnętrzną i zewnętrzną część ramion: od barku i pachy do łokcia. popracować nad przedramionami, usuwając dodatkowe centymetry z rąk i grzbietów dłoni.

/ 04.

Nogi - iniekcje mogą pomóc w pozbyciu się poduszki tłuszczowej nad kolanami, miejscowo nagromadzonego tłuszczu na zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud oraz w zmniejszeniu łydek. Lipolityki sprawdzają się w przypadku cellulitu, zarówno jako środek profilaktyczny, jak i przy usuwaniu istniejącej "skórki pomarańczowej". Terapia Lipoderm może być przeprowadzana jako zabieg kompleksowy lub miejscowo na 1 lub 2 miejscach problemowych.

/ 05.

Pośladki - serie iniekcji sprawi, że skóra w okolicy pośladków stanie się jędrniejsza i bardziej napięta. Pomaga pozbyć się cellulitu.

/ 06.

Plecy - zabieg usuwa "pułapki" tłuszczowe: zgrubienia w okolicy szyjnej ("kłąb"), w okolicy lędźwiowej. Pomaga pozbyć się zwiotczałych fałd na plecach i bokach.

Zastrzyki lipolityczne służące do wyszczuplania zapewnią trwały, widoczny efekt, pod warunkiem zachowania odpowiedniej diety i zdrowego trybu życia. Regularne spożywanie zbyt dużej ilości kalorii i brak ćwiczeń fizycznych mogą zminimalizować lub całkowicie usunąć efekt, nawet po zakończeniu seria zabiegów.

PRZEBIEG I TRWAŁOŚĆ EFEKTU

Serie zabiegów lipolitycznych. Rezultaty można osiągnąć już po pierwszej sesji. Jednak w celu trwałego i skutecznego efektu należy wykonać serie lipolityczny zalecony przez kosmetyczkę TK Laser.

Liczba zabiegów zależy od obszaru poddawanego zabiegowi, np. w przypadku twarzy wystarczy 4-5 sesji. Czas trwania seria zależy również od wybranego produktu. Zazwyczaj jest to od 3 do 8 zabiegów wykonywanych co 10-30 dni. Specjaliści z naszego salonu ustalą indywidualny harmonogram wizyt, biorąc pod uwagę wykorzystywany lek, potrzeby klienta, charakterystykę obszaru problemowego oraz wyniki po pierwszym zabiegu.

Lipolityki do ciała i twarzy skutecznie rozpuszczają tłuszcz w miejscach zlokalizowanych i normalizują metabolizm. Wpływają one korzystnie na stan skóry, zmniejszają grubość tkanki tłuszczowej oraz pomagają ujędrnić i wyszczuplić sylwetkę.

Czas trwania efektu zależy od indywidualnych cech organizmu, stylu życia i zastosowanego produktu. Działanie lipolityków można poprawić i przedłużyć dzięki ćwiczeniom, diecie i masażom.

PREPARATY

Lipomodelowanie wykonuje się przy użyciu złożonych produktów, które mają szeroki zakres działania. Kosmetolodzy TK Laser korzystają się wyłącznie z oryginalnych produktów, certyfikowanych w UE i posiadających atesty do stosowania w medycynie i kosmetologii.
Preparaty dobiera się w zależności od stanu klinicznego pacjenta, istnieją indywidualne przeciwwskazania do stosowania niektórych preparatów z kompleksu lipodermicznego. Na przykład, nietolerancja na koktajle mezoterapeutyczne z kwasem hialuronowym.
Zabieg mezoterapii może być przeprowadzony przy użyciu innego preparatu, preferowanego przez klienta. Zabieg odbywa się po konsultacji z kosmetologiem TK Laser. Nasz specjalista upewni się, że produkt jest bezpieczny i skuteczny oraz zbada problematyczne miejsca u klienta.

STOSUJEMY NASTĘPUJĄCE LIPOLITYKI DO TWARZY I CIAŁ:

PBSERUM TRIADA (PROTEOS BIOTECH, HISZPANIA)

Preparat enzymatyczny zawierający 3 główne składniki: lipazę - substancję, która rozpuszcza tłuszcz; kolagenazę - stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra napina się, a jednocześnie zmniejsza się jej objętość; hialuronidazę - odpowiada za usuwanie nadmiaru płynu. Lipolytic triad jest stosowany w leczeniu nadmiernych złogów tłuszczu w dolnej części twarzy (drugi podbródek, kufy), przedniej powierzchni szyi. Można go stosować na ciało, w dowolnym miejscu, gdzie istnieje potrzeba korekcji i usunięcia nadmiaru objętości. Lipoliza enzymatyczna to doskonała metoda odchudzania o ukierunkowanym działaniu w obszarach, których odchudzanie jest trudne. Jeśli chcesz jedynie napiąć i ujędrnić skórę oraz uzyskać wyraźny efekt liftingu bez konieczności rozbijania tkanki tłuszczowej, możesz skorzystać z duo programu zawierającego tylko 2 enzymy, bez lipazy.

RRS HA CELLUTRIX (WŁOCHY)

Kompleks biorewitalizujący z kwasem hialuronowym, przeznaczony do usuwania objawów cellulitu na powierzchni skóry. Zawiera kilkadziesiąt składników aktywnych: antyoksydanty, mikroelementy, witaminy C, B2, A, aminokwasy itp. Składniki preparatu poprawiają mikrokrążenie i normalizują metabolizm. Preparat delikatnie i sprawnie usuwa złogi tłuszczu, pomaga wyrównać powierzchnię skóry z "pomarańczową skórką", likwiduje obrzęki. Stosuje się go do mezoterapii ciała i iniekcji w brzuch, nogi, pośladki i inne miejsca problematyczne.
Mezoterapia z użyciem lipolityków może być wykonywana niezależnie lub jako część programu odchudzającego i antycellulitowego. Zależy ona od stopnia wytłuszczenia podskórnej tkanki tłuszczowej, nadwagi, przestrzegania zasad prawidłowej diety i stylu życia. Lipoliza iniekcyjna dobrze sprawdza się w połączeniu z technikami aparaturowymi, wzmacniając i uzupełniając ich działanie.

Kompleks biorewitalizujący z kwasem hialuronowym, przeznaczony do usuwania objawów cellulitu na powierzchni skóry. Zawiera kilkadziesiąt składników aktywnych: antyoksydanty, mikroelementy, witaminy C, B2, A, aminokwasy itp. Składniki preparatu poprawiają mikrokrążenie i normalizują metabolizm. Preparat delikatnie i sprawnie usuwa złogi tłuszczu, pomaga wyrównać powierzchnię skóry z "pomarańczową skórką", likwiduje obrzęki. Stosuje się go do mezoterapii ciała i iniekcji w brzuch, nogi, pośladki i inne miejsca problematyczne.
Mezoterapia z użyciem lipolityków może być wykonywana niezależnie lub jako część programu odchudzającego i antycellulitowego. Zależy ona od stopnia wytłuszczenia podskórnej tkanki tłuszczowej, nadwagi, przestrzegania zasad prawidłowej diety i stylu życia. Lipoliza iniekcyjna dobrze sprawdza się w połączeniu z technikami aparaturowymi, wzmacniając i uzupełniając ich działanie.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Terapia iniekcyjna jest wskazana w przypadku:

 • konieczności korygowania konturów twarzy, sylwetki;
 • obecności złogów tłuszczu pod oczami;
 • W przypadku obecności "woreczków" tłuszczowych na podbródku, pojawienia się pęcherzyków;
 • zwiotczenie i utrata elastyczności twarzy i ciała;
 • chęci zmniejszenia ekspresji fałdów nosowo-wargowych;
 • Potrzeba poprawy stanu skóry;
 • Opuchlizna i cienie pod oczami;
 • Zlokalizowane złogi tłuszczu w miejscach problematycznych;
 • Cellulit na udach, pośladkach i innych miejscach.

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • nowotwory każdego typu i w każdym ich stadium;
 • choroby związane z układem odpornościowym;
 • łuszczyca, egzema i inne choroby skóry;
 • ostra forma opryszczki;
 • podatność skóry na tworzenie się blizn keloidowych;
 • padaczka i zaburzenia psychiczne;
 • cukrzyca;
 • zapalenie skóry;
 • Ostre zakażenia układu oddechowego i ciężkie zakażenia wirusowe (w tym grypa, COVID-19);
 • Ciąża i karmienie piersią;
 • choroby krwotoczne;
 • systematyczne stosowanie leków przeciwzakrzepowych, hormonów kortykosteroidowych, retinoidów;
 • Indywidualna nietolerancja na składniki produktu, zastrzyki z kwasu hialuronowego.

W niektórych przypadkach specjaliści TK Laser zalecają 3-5-dniowy serie leczenia przeciwopryszczkowego przed zabiegiem, jeśli pacjent jest podatny na wystąpienie opryszczki. Należy wykonać badania krwi na poziom hormonów tarczycy w niedoczynności i nadczynności, aby upewnić się, że choroba jest odpowiednio kontrolowana.

Nasi eksperci odradzają wcześniejsze stosowanie iniekcji terapeutycznej:

 • 14 dni - po zakończeniu przyjmowania antybiotyków, leków przeciwwirusowych;
 • 30 dni - po COVID-19, grypie, ostrych infekcjach dróg oddechowych;
 • 30 dni - po szczepieniu.

Konieczne jest zachowanie środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo zabiegu i długotrwały efekt po jego zakończeniu.

LIPOLITYKI CENA w m. st. Warszawa

Salon TK Laser oferuje atrakcyjne ceny na wszystkie zabiegi kosmetyczne. Cena zabiegów lipolitycznych zależy od wybranego produktu i korygowanego obszaru. Jeśli do wykonania iniekcji na twarz lub szyję wystarczy jedna ampułka, to do kompleksowego zabiegu na przykład na nogi potrzebna będzie większa dawka. Wszystko jest tak naprawdę bardzo indywidualne, dlatego zapraszamy na konsultacje do salonu TK Laser.
Oferujemy naszym klientom najlepsze ceny na zabiegi lipolityczne w Warszawie. Nasz salon regularnie wprowadza promocje i oferuje korzystne rabaty na zabiegi kosmetyczne.
Profesjonalni i uprzejmi specjaliści TK Laser pomogą odpowiednio dobrać zabiegi w zależności od tego, jaki problem estetyczny chce rozwiązać klient. Specjalizujemy się w kosmetologii manualnej i aparaturowej, która pomoże pozbyć się rozstępów i blizn na skórze, sińców pod oczami, przebarwień i pryszczy oraz innych defektów.
Podczas wykonywania zabiegów przestrzegamy zasady skuteczności i bezpieczeństwa.
Dlatego starannie dobieramy produkty, które oferujemy naszym klientom, dbamy o ich komfort podczas zabiegu, przestrzegamy norm higienicznych.
Czy chcesz wiedzieć, ile kosztuje lipodermizacja podbródka, szyi, pleców i innych części ciała oraz twarzy? Wyślij wiadomość drogą mailową, zostaw zgłoszenie na naszej stronie Facebook, Instagram lub zadzwoń pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością czekamy na nowych i stałych klientów, którzy niezmiennie wybierają TK Laser.