Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

OCZYSZCZANIE TWARZY I CIAŁA w Warszawie

Niedostateczne oczyszczenie skóry twarzy często prowadzi do zatykania porów, rozwoju procesów zapalnych i ogólnego pogorszenia się stanu skóry. Kosmetyki do użytku domowego nie zawsze dają pożądany efekt, konieczne jest okresowe odwiedzanie gabinetu kosmetycznego.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnych maseczek w Warszawie, TK Laser jest do Twojej dyspozycji. Nasi wykwalifikowani specjaliści wykorzystują w swojej pracy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości kosmetyki. Wiedzą, jak właściwie zadbać o Twoją skórę i pomogą przywrócić jej młodość i świeżość.

PRZED I PO ZABIEGU

MASKA W PREZENCIE

Oczyszczanie + maska w cenie 270 zł

Zapisz się na wizytę

Rodzaj oczyszczania twarzy jest dobierany przez specjalistę TK Laser indywidualnie dla każdego klienta.
Koszt - 270 zł.
Maska jako PREZENT. Więcej informacji o tej ofercie oraz o innych promocjach można uzyskać telefonicznie u managera lub w salonie TK Laser.

ZALETY ZABIEGU SALONIE TK LASER

Profesjonalne oczyszczanie twarzy w gabinecie u kosmetologa jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów i ma na celu nie tylko eliminację zanieczyszczeń, ale także poprawę ogólnej kondycji skóry. Oczyszczanie to pierwszy krok w kierunku zdrowej i czystej skóry.

01.

Regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym pozwalają utrzymać skórę w doskonałej kondycji. Podczas zabiegu martwa warstwa komórek jest usuwana, poprawia się krążenie krwi i przyspieszają procesy metaboliczne.

02.

Dzięki głębokiemu oczyszczeniu naskórka możliwe jest zidentyfikowanie i wyeliminowanie przyczyny częstych stanów zapalnych. W połączeniu z peelingiem i odpowiednią pielęgnacją można znormalizować pracę gruczołów łojowych.

03.

W celu wyeliminowania poważniejszych problemów zaleca się przeprowadzenie kompleksowej procedury - salonowego oczyszczania twarzy i peelingu. Efekt będzie zauważalny już po pierwszej sesji. Pory zwężą się, zrogowaciała warstwa komórek złuszczy się, a powierzchnia skóry stanie się bardziej równomierna.

04.

Zabiegi przydadzą się szczególnie tym, którzy chcą pozbyć się skutków trądziku i zmian potrądzikowych. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecane jest odbycie całej sesji zabiegów.

05.

Ceny za oczyszczanie twarzy w Warszawie są całkiem uzasadnione. W przyszłości do utrzymania czystości skóry wystarczy mycie pianką lub żelem.

06.

Każde oczyszczanie naskórka, z wyjątkiem mechanicznego, jest bezbolesne. Może wystąpić tylko niewielki dyskomfort.

Najczęściej klienci kontaktują się z nami z powodu: występowania trądziku i zmian potrądzikowych, skóry problematycznej, prosaków, pigmentacji, porów na nosie, czarnych kropek, a także zaskórników na twarzy, plecach, dekolcie, nosie.

KOMPLEKS PROMOCYJNY: OCZYSZCZANIE + PEELING

Czyszczenie twarzy i peeling w cenie 370 zł zamiast 470 zł.

Zapisz się na wizytę

Taki kompleks zabiegów pomaga odmłodzić skórę, przyspieszyć procesy regeneracyjne, poprawić krążenie krwi i ogólny stan skóry. Może być stosowany do likwidacji starczych plam, śladów po wysypce, zwężenia porów i pozbycia się drobnych zmarszczek.
Salon TK Laser proponuje swoim klientom skorzystanie z promocyjnej oferty - oczyszczanie twarzy + peeling w okazyjnej cenie. Wybierając zabieg złożony, oszczędzasz nawet do 20%.
Skontaktuj się z naszym managerem już teraz, aby poznać szczegóły promocji i zapisać się na konsultację ze specjalistą.

RODZAJE OCZYSZCZANIA W NASZYM SALONIE

Do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy, pleców, dekoltu są stosowane różne techniki. Specjaliści naszego salonu indywidualnie dobierają techniki dla różnych obszarów skóry, w oparciu o potrzeby i życzenia klientów.

W SALONIE KOSMETYCZNYM TK LASER SĄ OFEROWANE NASTĘPUJĄCE RODZAJE OCZYSZCZANIA TWARZY:

/ 01.

Atraumatyczne

Oczyszczanie problematycznej skóry profesjonalnymi produktami kosmetycznymi bez użycia specjalistycznych narzędzi i sprzętu. Technika jest przeznaczona do delikatnego, ale tak samo skutecznego oczyszczania wrażliwej skóry.

/ 02.

Ręczne (mechaniczne)

Oczyszczanie wykonywane ręcznie lub za pomocą specjalnego urządzenia.

/ 03.

Ultradźwiękowe

Skuteczny i szybki zabieg, do którego jest wykorzystywane urządzenie ultradźwiękowe, które oddziałuje na skórę wibracyjnymi falami.

/ 04.

Mieszane

Rodzaj polecany do głębokiego oczyszczania. Oznacza to jednoczesne stosowanie technik ręcznych i ultradźwiękowych.

JAK PRZEBIEGA OCZYSZCZANIE TWARZY W SALONIE TK LASER?

Każda z metod oczyszczania naskórka wymaga przestrzegania zasad jej stosowania, ale główne etapy pozostają takie same zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.
Specjaliści w TK Laser wykonują oczyszczanie twarzy w następujący sposób:

/ 01.

Klientka zakłada czepek medyczny do depilacji i wygodnie siada na krześle kosmetycznym

/ 02.

Specjalista dokładnie oczyszcza twarz klientki z makijażu i zanieczyszczeń. Tonizuje.

/ 03.

Na skórę jest nakładany specjalny środek, który pomaga otworzyć pory w celu łatwiejszego i skuteczniejszego oczyszczenia.

/ 04.

Bezpośrednie wykonanie zabiegu. Nałożenie środków antyseptycznych.

/ 05.

Uzupełnienie zabiegu zastosowaniem serum i maski zwężających pory i kojących skórę.

/ 06.

Zastosowanie kremu przeciwsłonecznego.

Po zabiegu naskórek wymaga ochrony przed promieniowaniem słonecznym, dlatego na twarz klientki jest nakładany krem ​​z filtrem SPF.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Oczyszczanie twarzy jest możliwe zarówno u dorosłych, jak i młodzieży. Główne wskazania do realizacji zabiegu:

 • Rozszerzone pory;
 • Nadmierna produkcja sebum (cera tłusta);
 • Zmniejszenie elastyczności skóry;
 • Zanieczyszczenia powierzchni skóry, zaskórniki, trądzik, prosaki;
 • Częste procesy zapalne;
 • Dla osób cierpiących na trądzik wskazane może być salonowe oczyszczenie naskórka, jeśli nie występuje proces zapalny.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • Choroby skóry o etiologii zakaźnej i grzybiczej;
 • Wielokrotne znamiona;
 • Ostre choroby układu oddechowego;
 • Trądzik ІІІ-ІV stopnia.;
 • Łuszczyca i egzema;
 • Nowotwory na skórze o charakterze złośliwym;
 • Skaleczenia i rany w obszarze wykonywania zabiegu;
 • Padaczka.

Przed zapisaniem się na oczyszczanie twarzy warto skonsultować się ze specjalistą. Można to zrobić w dogodnym dla siebie czasie dzwoniąc lub odwiedzając osobiście salon.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Po wizycie u kosmetologa skóra potrzebuje najpierw starannej pielęgnacji. Okres rekonwalescencji trwa 3-5 dni. W tym czasie należy stosować się do następujących zaleceń:

/ 01.

Codziennie nakładać krem, aby ukoić i przyspieszyć regenerację naskórka. W przeciwnym razie może wystąpić łuszczenie i swędzenie.

/ 02.

Nie należy odwiedzać sauny, basenu, siłowni. Ważne jest również powstrzymanie się od opalania w solarium lub na plaży.

/ 03.

Do prania można używać tylko delikatnych produktów w zależności od rodzaju skóry (bez drobinek ściernych).

/ 04.

Zamiast ręcznika zaleca się stosowanie chusteczek higienicznych.

/ 05.

Jeśli po zabiegu pozostaną małe rany, należy je traktować środkiem antyseptycznym.

/ 06.

Nie zaleca się stosowania kosmetyków kolorowych.

/ 07.

Nie można stosować peelingów, a także środków kosmetycznych zawierających alkohol.

/ 08.

Nie można drapać skóry, w tym zdrapywać skórek w miejscu mikroran.

Jeśli zalecenia specjalistów zostaną zignorowane, mogą pojawić się powikłania w postaci infekcji, stanów zapalnych i plam starczych.

KOSZT OCZYSZCZANIA TWARZY w Warszawie

Zabiegi są przeprowadzane w przytulnych gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. W pracy są wykorzystywane profesjonalne produkty kosmetyczne produkcji izraelskiej. Spełniają europejskie normy jakościowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i są całkowicie bezpieczne. Mogą być stosowane u osób z nadwrażliwą skórą.
Z pełną listą usług i cenami można zapoznać się w zakładce „Usługi”. Cena dotyczy 1 zabiegu. W niektórych przypadkach klientowi zaleca się przeprowadzenie oczyszczania, które składa się z kilku procedur. W miesiącu powinien być przeprowadzany maksymalnie 1 zabieg. Osiągnięty rezultat zaleca się wesprzeć stosowaniem produktów pielęgnacyjnych w domu.
W naszym salonie cena oczyszczania twarzy jest dość przystępna, a jakość zabiegu przewyższa wszelkie oczekiwania. Cenimy naszych klientów i staramy się świadczyć wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach, tak aby każdy mógł z nich skorzystać. Dlatego organizujemy promocje i tworzymy specjalne oferty, dzięki którym można skorzystać z wszystkich najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów w najlepszych cenach.
Zapisz się na sesję już teraz. Gwarantujemy jakość naszych usług i profesjonalizm kosmetologów.