Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

INIEKCYJNA BIOREWITALIZACJA TWARZY I CIAŁA

Biorewitalizacja skóry kwasem hialuronowym jest podstawowym zabiegiem w medycynie estetycznej. Kobiety i mężczyźni po zabiegu stwierdzają, że skóra ma zdrowy blask, jest nawilżona i o wyrównanym kolorycie. Dzięki temu zabiegowi można uzyskać efekt odmłodzenia na kilka lat. Rezultat po nawilżeniu w salonie TK Laser w Warszawie jest gwarantowany i utrzymuje się przez 6-9 miesięcy.

ZALETY

Dlaczego klienci salonów TK Laser w Warszawie wybierają usługę biorewitalizacji dla skóry naczynkowej, suchej i z oznakami starzenia, trądzikowej i innych? Iniekcje kwasu hialuronowego mają swoje zalety:

/ 01.

Brak ograniczeń wiekowych. Zabiegi manipulacyjne można wykonywać od 18 roku życia. Są one skuteczne zarówno w przypadku skóry młodej, jak i dojrzałej.

/ 02.

Zabiegi są bezbolesne. W razie potrzeby kosmetyczka stosuje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg jest tak komfortowy, jak to tylko możliwe.

/ 03.

Wrażliwość nie zmniejsza się. Można również poruszać brwiami, uśmiechać się, odczuwać ciepło i zimno na skórze. Po wstrzyknięciu preparatu zachowana zostaje ekspresja twarzy i wrażliwość tkanek.

/ 04.

Naturalne odmładzanie. Składniki aktywne, przedostając się do środkowych i głębokich warstw tkanki, pobudzają regenerację komórek. Skóra jest naturalnie odżywiona i nawilżona.

/ 05.

Brak ograniczeń po zabiegu. Biorewitalizacja przeciw przebarwieniom lub przeciw trądzikom - nie ma znaczenia. Tak czy inaczej, bezpośrednio po sesji można się śmiać, uśmiechać, marszczyć czoło i leżeć. Nie będzie to miało wpływu na wynik końcowy.

/ 06.

Szybka kuracja. W miejscach ukłuć mogą pojawić się małe obrzęki, zwane grudkami. Znikają one całkowicie po upływie od jednego do trzech dni.

/ 07.

Efekt kumulacyjny. Efekt iniekcji jest widoczny po dwóch tygodniach. Po dłuższym okresie czasu rezultaty stają się jeszcze bardziej widoczne, ponieważ następuje proces uwolnienia kwasu hialuronowego w organizmie.

/ 08.

Brak uzależnienia. Zabiegi można przerwać w dowolnym momencie. Stosowane produkty nie są uzależniające.

Przed poddaniem się zabiegowi regeneracji lub odmładzania skóry należy skonsultować się ze specjalistą. Kosmetyczka TK Laser upewni się, że zabieg jest odpowiedni dla Twojej skóry i że nie ma żadnych przeciwwskazań.

MIEJSCA WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Zabieg biorewitalizacji z użyciem kwasu hialuronowego jest skuteczny, bezpieczny i - co najważniejsze - uniwersalny. Zabieg może być wykonywany zarówno na twarzy, jak i na ciele.
Salon TK Laser oferuje biorewitalizację kwasem hialuronowym w następujących częściach ciała:

01.

Twarz. Biorewitalizacja twarzy zapewnia głębokie nawilżenie, przywraca elastyczność, poprawia kolor i strukturę skóry. Po zakończeniu seria znikają pierwsze zmarszczki.

02.

Cera wokół oczu. Działa skutecznie przeciw pojawianiu się pierwszych zmarszczek i wygładzaniu już istniejących. Kosmetyczka wykonuje zabieg w okolicy oczu.

03.

Szyja, dekolt i ręce. Kwas hialuronowy, który jest aplikowany za pomocą specjalnego zastrzyku, przyciąga cząsteczki wody. Dzięki temu skóra dekoltu i szyi, a także rąk wygląda gładko i świeżo.

04.

Ramiona, brzuch, uda. Dzięki temu zabiegowi następuje poprawa odżywienia i nawilżenia tkanek w tych miejscach. Cellulit, rozstępy i blizny stają się mniej widoczne po zabiegu.

CECHY PROCEDURY

Specjaliści w salonie oferują zabiegi manipulacyjne przy użyciu zastrzyków. Zabieg trwa nie dłużej niż 45 minut. Znieczulenie i zabiegi antyseptyczne trwają około 20 minut.
Przed zabiegiem kosmetyczka znieczula skórę (jeśli to konieczne), dezynfekuje ją, a następnie wykonuje wiele zastrzyków z kwasu hialuronowego w połączeniu z witaminami, aminokwasami, antyoksydantami i peptydami. Do tego celu jest używana cienka, krótka igła, która nie pozostawia śladów. Odległość między nakłuciami w celu wprowadzenia produktu wynosi 0,5-2,0 cm.
Biorewitalizacja iniekcyjna pod oczami, na szyi i dekolcie to najskuteczniejsza metoda, która pozwala osiągnąć rezultaty w minimalnej liczbie zabiegów. Składnik aktywny działa biochemicznie na środkowe i głębokie warstwy skóry. Tkanki ulegają regeneracji: następuje w nich proces wytworzenia kolagenu trzeciego i siódmego typu, przywrócona zostaje równowaga wodna.
W związku z tym:

 • skóra jest nawilżona;
 • ton jest wyrównany;
 • poprawia się turgor;
 • rozjaśniają się plamy i blizny potrądzikowe;
 • eliminuje suchość, łuszczenie się skóry;
 • znikają ślady pigmentacji;
 • drobne linie i zmarszczki znikają;
 • zmniejsza się głębokość bardziej widocznych zmarszczek.

Procesy, które są aktywowane przez działanie kwasu hialuronowego, są kontynuowane po jego wchłonięciu i uwolnieniu. Dlatego klienci salonu TK Laser w Warszawie twierdzą bez wyjątku, że biorewitalizację warto stosować jako kurację długoterminową.
Ważne: po podaniu zastrzyków nie zaleca się masowania miejsc poddawanych zabiegowi, korzystania z sauny ani uprawiania sportu. Zaleca się unikanie czynności, które wywołują aktywne pocenie się. Jeśli na twarzy i szyi przeprowadzono zabiegi manipulacyjne, lepiej nie nakładać makijażu przez jeden lub dwa dni. Jeśli pojawią się grudki, nie można ich dotykać.
Po zabiegu kosmetyczka doradzi, jakich kosmetyków należy używać, a jakich lepiej unikać. W niektórych przypadkach można stosować zwykłą pielęgnację. W innych przypadkach na skórę należy nakładać specjalne preparaty.

shedule

Efekty systematycznego korzystania z zabiegów

Regularność wizyt w gabinecie kosmetycznym zależy od początkowego stanu skóry i ostatecznego celu. Na przykład biorewitalizacja w przypadku trądziku wymaga więcej czasu niż zabieg służący wyrównaniu koloru cery.
Po przeprowadzeniu oceny stanu skóry specjalista zaproponuje plan wizyt w salonie. Zazwyczaj zaleca się wykonanie zabiegu jako seria (dwa do czterech zabiegów) z 14-dniową przerwą między zabiegami.
Pozytywne efekty można zauważyć już po pierwszej sesji. Po zakończeniu seria skóra będzie miała zdrowy i młody wygląd. Efekt jednego zabiegu może utrzymywać się od sześciu do dziewięciu miesięcy.

W niektórych przypadkach biorewitalizacja twarzy kwasem hialuronowym lub innych części ciała za pomocą iniekcji powoduje suchość. Problem ten jest często występujący w okresie ogrzewania. Po pewnym czasie skóra nie będzie już napięta i sucha.
Rezultat zależy również od produktu stosowanego podczas zabiegu. Wybór środka zależy od rodzaju skóry i problemu, który chcemy rozwiązać: w przypadku kuperozy kosmetyczka wybiera preparaty wybielające skórę, w przypadku trądziku - zmniejszające stan zapalny. Klienci mogą wybrać produkt z listy lub produkt, którego nie ma na liście - po wcześniejszej konsultacji z kosmetyczką TK Laser.

ZALECENIA I PRZECIWSKAZANIA

Zabieg warto wykonać, jeśli masz:

 • suchą, odwodnioną skórę;
 • rozszerzone pory;
 • zmniejszoną elastyczność tkanek;
 • nierównomierny kolor, wyblakłość;
 • zwiększoną aktywność sebum;
 • blizny, ślady po trądziku;
 • pigmentację wrodzoną i związaną z wiekiem;
 • drobne linie i zmarszczki;
 • opuchliznę;
 • Siniaki, worki pod oczami;
 • couperose;
 • blizny i rozstępy.

Najlepiej zrezygnować z zabiegu, jeżeli:

 • jesteś w ciąży, w okresie laktacji;
 • masz mniej niż 18 lat;
 • masz gorączkę;
 • masz nawracające bóle gardła;
 • masz problemy z zaostrzeniem chorób przewlekłych;
 • masz skłonność do tworzenia blizn hipertroficznych i keloidów;
 • masz zapalenie skóry w okolicy, która ma być poddana zabiegowi;
 • masz niską krzepliwość krwi
 • masz cukrzycę;
 • masz padaczkę;
 • masz choroby autoimmunologiczne;
 • masz onkologię.

Jeśli masz wątpliwości, czy warto poddać się zabiegowi teraz? Umów się na konsultację: kosmetyczka weźmie pod uwagę istniejące problemy, rodzaj skóry i stan zdrowia i na tej podstawie przedstawi zalecenia.

ŚRODKI

W SALONACH TK LASER UŻYWA SIĘ NASTĘPUJĄCYCH PRODUKTÓW:

RRS XL HAIR

Produkt ten jest pomocny w leczeniu wypadania włosów. Dzięki zastosowaniu pod skórę pomaga stymulować wzrost włosów i nawilża je.

RESTYLANE VITAL

Intensywnie odżywia, nawilża i wygładza skórę. Preparat reguluje krążenie krwi i proces wytwarzania kwasu hialuronowego. Zabieg biorewitalizacji z użyciem preparatu Restylane vital wykonuje się w okolicach czoła, trójkąta nosowo-wargowego, podbródka i kości policzkowych. Efekty mogą utrzymywać się do 9 miesięcy.

RESTYLANE VITAL LIGHT

Łagodniejsza formuła, która jest delikatna dla skóry suchej, zapewnia delikatny efekt liftingujący i tonizujący. Stosuje się go w celach profilaktycznych, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się.

CENA BIOREWITALIZACJI W WARSZAWIE

Zasadą salonu kosmetycznego TK Laser jest: świadczyć usługi wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy, że nasze specjalistki zapewnią Ci profesjonalną obsługę i najwyższą staranność. Zabieg odbywa się w komfortowym pomieszczeniu z użyciem sterylnych narzędzi.
Od czego zależy ostateczna cena zabiegu biorewitalizacji? Cena zależy od kilku czynników:

 • Miejsce, na które ma być wykonany zastrzyk. Okolice pod oczami są znacznie tańsze niż uda czy brzuch.
 • Produkt. Cena produktu jest zróżnicowana w zależności od składu i jego efektów. Również sama marka ma tu znaczenie.
 • Częstotliwość. W niektórych przypadkach wystarczą dwie sesje, w innych maksymalny efekt można uzyskać po pięciu wizytach.

Regularnie wprowadzamy promocje i oferujemy zniżki na zabiegi kosmetyczne. Aktualne informacje można znaleźć na stronie internetowej.