Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Ultradźwiękowy LIFTING SMAS w Warszawiе

Aby odmłodzić i podkreślić urodę, przywrócić skórze gładkość i świeżość bez konieczności zabiegów chirurgicznych - to wszystko jest możliwe dzięki zabiegowi SMAS! Jędrny brzuch, ramiona, prawidłowy owal twarzy i piękny dekolt - to wszystko jest realne po zabiegu SMAS Lifting Hifu. Ten innowacyjny zabieg umożliwia skórze zachowanie elastyczności i jędrności bez zabiegów chirurgicznych czy zastrzyków.

PRZED/PO BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU*

* Pozytywne zmiany można zauważyć już bezpośrednio po zabiegu liftingu, z każdym dniem skóra staje się bardziej napięta i jędrna. Maksymalny efekt zabiegu ultradźwiękowego odmładzania SMAS uzyskuje się w ciągu 3 miesięcy i utrzymuje się on przez 1-2 lata.
Czy chcesz przekonać się o skuteczność zabiegu na własnej skórze? Przyjdź na niechirurgiczny lifting SMAS, umawiając się na wizytę u specjalistów salonu TK Laser, który świadczy profesjonalne usługi kosmetologiczne. Nasi specjaliści stale doskonalą swoje umiejętności na różnych szkoleniach. Wyznaczamy wysokie standardy usług i oferujemy naszym klientom bezpieczne, nowoczesne procedury zapewniające realne rezultaty.

CENNIK LIFTINGU SMAS w Warszawie

ZALETY ZABIEGU

Jest to jedyny zabieg instrumentalny, który ma wpływ na stan mięśni. Dzięki zabiegowi Hifu SMAS Lifting, prowadzonemu pod kontrolą ultradźwięków, napina się warstwę mięśniowo-aponeurotyczną, w której skupiają się włókna kolagenowe i elastyczne.
Widoczny efekt jest wynikiem kurczenia się i napinania struktur białkowych w warstwach skóry. Podczas gdy wcześniej tylko chirurdzy plastyczni pracowali na poziomie warstwy SMAS, dziś jest to możliwe także w kosmetologii estetycznej.
Zabieg nie wymaga żadnego przygotowania. Metoda należy do grupy całorocznych, w przypadku braku przeciwwskazań zabieg zostanie przeprowadzony przez kosmetyczkę w terminie uzgodnionym z klientem.

/ 01.

Bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Można uzyskać bardziej wyrazisty kontur twarzy i przywrócić elastyczność skóry w różnych miejscach. Jednocześnie zabieg nie prowadzi do niepożądanych i nieodwracalnych zmian w wyglądzie, nie wymaga skomplikowanego przygotowania i długiej rehabilitacji po zabiegu SMAS Hifu.

/ 02.

Minimalny dyskomfort. Podczas zabiegu klient odczuwa jedynie lekkie mrowienie i ciepło w obszarze poddawanym naświetlaniu. Wszystkie etapy zabiegu ultradźwiękowego liftingu CMAS odbywają się pod ścisłym nadzorem kosmetologa.

/ 03.

Kontrola działań. Na urządzeniu można kontrolować głębokość impulsów ultradźwiękowych, co pozwala na indywidualne podejście do konkretnych problemów kosmetycznych.

/ 04.

Efekt narastający. W ciągu 2-3 miesięcy skóra będzie wyglądać młodziej i jędrniej. Jednocześnie efekt zabiegu utrzymuje się przez 1-2 lata. Czas trwania efektu zależy od indywidualnych cech skóry klienta, stosowania się do zaleceń kosmetyczki.

Sprzętowy Hifu liftingujący SMAS - jedna z najlepszych opcji nieinwazyjnej terapii w atrakcyjnej cenie i o wysokiej jakości. Po zabiegu ultradźwiękowym skóra zaczyna syntezować kolagen i elastynę, co pomaga zminimalizować zmiany wiekowe.
Dzięki urządzeniom do liftingu SMAS impulsy ultradźwiękowe docierają w głąb skóry i powodują punktowe podgrzanie tkanki, a następnie rozpoczęcie syntezy kolagenu. Pomaga to osiągnąć pożądany efekt - ujędrnienie i odmłodzenie twarzy, dekoltu, ud, pośladków, ramion, brzucha i innych części ciała. Zabieg bezpośrednio wpływa na mięśnie, nie uszkadzając przy tym skóry zewnętrznej. Nie ma nacięć, nakłuć ani blizn.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Sprzętowy niechirurgiczny SMAS-lifting jest zalecany do poprawy wyglądu twarzy, ciała i niechirurgicznego rozwiązywania wielu problemów estetycznych:

 • występowanie głębokich i drobnych linii i zmarszczek;
 • pogłębienie fałdów nosowo-wargowych;
 • opadające brwi;
 • Nadmiar skóry na górnej powiece;
 • Pojawienie się podwójnego podbródka;
 • zwiotczałej i obwisłej skóry w okolicy szyi i dekoltu;
 • utrata wyrazistości owalu twarzy;
 • opadające kąciki ust;
 • utrata konturów kości policzkowych.

Pomimo bezpieczeństwa zabiegu, istnieje jednak sytuację, w których zalecane jest powstrzymanie się od wykonania zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią;
 • choroby skóry o charakterze zakaźnym lub grzybiczym;
 • nowotwory złośliwe;
 • Zaostrzenie przewlekłego zapalenia skóry;
 • HIV, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C;
 • uszkodzenia skóry w okolicach poddawanych zabiegowi (poważne skaleczenia, niezagojone rany i otarcia);
 • obecność implantów metalowych w obszarze poddawanym leczeniu, nie dotyczy implantów dentystycznych;
 • Cukrzyca w dekompensacji.

Ta nieinwazyjna metoda jest popularna wśród mężczyzn i kobiet jako sposób korygowania i zapobiegania zmianom ciała związanym z wiekiem. Aby wykluczyć możliwość wystąpienia reakcji ubocznych, przed zabiegiem niechirurgicznego odmładzania, specjalista TK Laser odpowie na pytania klienta dotyczące stanu i specyfiki jego skóry, wcześniej wykonanych zabiegów kosmetologicznych.

ETAPY PROWADZENIA SMAS-LIFTINGU

Czas trwania zabiegu SMAS lifting Hifu zależy od okolicy poddawanej zabiegowi. Lifting całej twarzy, w tym dekoltu, trwa 2 godziny; praca nad poszczególnymi okolicami trwa 45-60 minut.
Salon TK Laser oferuje również niechirurgiczny zabieg odmładzający, który poprawia elastyczność skóry po wewnętrznej stronie ramion, nóg i brzucha. Zabieg ten jest idealny do ujędrniania i napinania skóry w różnych częściach twarzy i ciała lub do leczenia kilku obszarów jednocześnie.

Przed zabiegiem

Specjalista TK Laser dokładnie obejrzy Twoją skórę, oczyści ją i odtłuści. Dezynfekuje sprzęt i rozpakowuje jednorazowe materiały eksploatacyjne.

Pielęgnacja skóry

Jeśli w obszarze poddawanym zabiegowi znajdują się duże znamiona i tatuaże, specjalista zamaluje je i zaznaczy kredką kosmetyczną. Nakłada żel przewodzący na skórę klienta.

Regulacja

Specjalista ustawia urządzenie według Twoich potrzeb. Następnie rozpoczyna się zabieg ultradźwiękowy na zaznaczonych obszarach.

Po zabiegu

Po zabiegu pozostałości żelu przewodzącego są usuwane ze skóry i nakładany jest środek łagodzący i gojący, zawierający dekspantenol.

shedule

ZALECANA LICZBA ZABIEGÓW

Początkowy efekt liftingu można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Zabieg na wybranym obszarze wykonuje się jednorazowo, a maksymalny efekt uzyskuje się po 2-3 miesiącach. Efekt po liftingu Hifu SMAS jest trwały, utrzymuje się od 1 do 2 lat.
Biorąc pod uwagę stan skóry i oczekiwany przez klienta efekt, specjalista TK Laser może zalecić dodatkowe zabiegi w salonie oraz pielęgnację domową, aby skóra była świeża, gładka i elastyczna.

PO ZABIEGU

Aby zapewnić wyraźny i długotrwały efekt niechirurgicznego liftingu, należy przestrzegać poniższych wskazówek:

/ 01.

Należy regularnie nawilżać skórę;

/ 02.

Przez 3 dni nie należy korzystać z sauny, łaźni parowej, basenu;

/ 03.

Przez 14 dni należy unikać długotrwałego opalania na plaży, w solarium lub na otwartym słońcu;

/ 04.

Wykluczyć aktywność fizyczną i sportową przez kilka dni;

/ 05.

Przez 2 tygodnie należy unikać masażu w obszarze poddawanym zabiegowi.

Bezpośrednio po zabiegu liftingu SMAS może wystąpić miejscowe zaczerwienienie i obrzęk tkanek. Reakcja ta nie trwa dłużej niż 24 godziny.