Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Blog

Włókniaki skóry: skąd się biorą i jak je skutecznie usunąć

Włókniaki są jednymi z najczęściej spotykanych zmian skórnych, występujących u ludzi na całym świecie. Choć nowotwory włókniste zazwyczaj nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, ich powszechność sprawia, że są częstym powodem konsultacji dermatologicznych.

Czytać wszystko

Kwas glikolowy: odkryj tajemnice doskonałej skóry

Kwas glikolowy to jeden z najskuteczniejszych składników kosmetycznych, znany ze swoich niezwykłych właściwości dla zdrowia skóry. Ten organiczny kwas owocowy, należący do grupy kwasów AHA, ma zdolność do rewitalizacji, złuszczania i nawilżania skóry, co czyni go niezastąpionym elementem wielu produktów pielęgnacyjnych.

Czytać wszystko

Laseroterapia: najlepszy sposób na redukcję blizn i złagodzenie bólu

Współczesna technologia laserowa zyskuje na popularności nie tylko w kontekście usuwania niechcianego owłosienia. Laseroterapia już od kilku lat jest skutecznie stosowana w kosmetologii do redukcji blizn różnego pochodzenia na twarzy i ciele, a także w rehabilitologii do łagodzenia bólu mięśniowego i stawowego.

Czytać wszystko

Czego nie robić po mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa to innowacyjna metoda poprawy kondycji skóry, w której substancje aktywne są dostarczane bezpośrednio pod skórę przy użyciu cienkich igieł. Zabieg ten coraz częściej stosowany na twarz, dekolt, skórę głowy i inne obszary uważa się dziś za jeden z najbardziej skutecznych w kontekście odżywiania i stymulowania regeneracji skóry.

Czytać wszystko

Jaki jest sposób na opadające powieki?

Opadająca powieka to bardzo powszechny problem, który nie tylko utrudnia widzenie, ale także dodaje lat i sprawia, że twarz wydaje się smutna. Nic więc dziwnego, że osoby borykające się z tym problemem coraz częściej poszukują skutecznych rozwiązań estetycznych, aby odzyskać młodzieńczy wygląd spojrzenia.

Czytać wszystko

Zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry po zabiegach

Dla Twojej wygody zebraliśmy wszystkie ważne zalecenia w jednym miejscu, które będą potrzebne po zabiegu w TK Laser 😊
Pamiętaj, aby postępować zgodnie z ważnymi wskazówkami, aby dłużej zachować wyniki!

Czytać wszystko

Trądzik hormonalny – z czego wynika i jak go wyleczyć?

Trądzik hormonalny, objawiający się poprzez zaskórniki, krostki i grudki na skórze, często kojarzy nam się z okresem dojrzewania. Jednak obecnie coraz więcej dorosłych kobiet i mężczyzn boryka się z bolesnymi pryszczami na twarzy, szyi i dekolcie, wynikającymi z zaburzeń hormonalnych.

Czytać wszystko

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Salon depilacji laserowej TK LASER