Marszałkowska, 87

Pon.-Sob. od 8:00 do 22:00

Blog

Obalamy mity na temat depilacji laserowej

Wielu klientów nowoczesnych salonów kosmetycznych wie, że depilacja laserowa to jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej bezbolesnych i praktycznych sposobów usuwania niechcianego owłosienia z dowolnego obszaru ciała. Jednak nawet powszechna popularność tej metody nie jest przeszkodą wobec masy rozmaitych przypuszczeń i plotek, które krążą wokół niej.

Czytać wszystko

Depilacja laserowa: przeciwwskazania do zabiegu

Coraz więcej osób decyduje się na zabieg kosmetologiczny, który polega na usuwaniu nadmiaru włosów za pomocą lasera. Ta popularność wynika z przystępnej ceny, bezpieczeństwa i praktyczności - efekt w postaci idealnie gładkiej, jedwabistej skóry może utrzymywać się nawet kilka lat.

Czytać wszystko
DEPILACJA LASEROWA NÓG

Czym różni się epilacja od depilacji: rodzaje, zalety zabiegów

Gładkie i jedwabiste ciało jest piękne i estetyczne. Coraz więcej osób przekonuje się do tego stwierdzenia. Dlatego też pozbycie się nadmiaru owłosienia staje się coraz popularniejszym zabiegiem kosmetycznym zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Czytać wszystko

W jakim wieku można przeprowadzić depilację laserową: ODPOWIEDZI SPECJALISTÓW

Nienaganny wygląd jest naturalnym pragnieniem osoby w każdym wieku. Jednak to młodzi ludzie w okresie dojrzewania szczególnie martwią się swoim wyglądem.

Czytać wszystko

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY DEPILACJI LASEROWEJ: ODPOWIEDZI SPECJALISTÓW

Większość osób, które nie są jeszcze zaznajomione z tą techniką i jej skutecznością, często interesuje to, ile zabiegów epilacji laserowej jest potrzebnych do całkowitego usunięcia owłosienia. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytać wszystko

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Salon depilacji laserowej TK LASER