Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

DEPILACJA LASEROWA NÓG W Warszawie

„Piękne nogi kobiet przewróciły wiele stron historii” - mówią Francuzi i całkowicie się z nimi zgadzamy. Sieć salonów TK Laser zaprasza wszystkich chętnych na sesję depilacji laserowej nóg. Po serii zabiegów uzyskasz idealną gładkość skóry, na zawsze zapomnisz o wrastających włoskach i czarnych kropkach.
Z naszego doświadczenia wynika, że ​​98% klientów, którzy mieli kontakt z laserem, nigdy nie ucieka się do rutynowego golenia, bolesnego shugowania i niewygodnych pasków woskowych.
Laserowe usuwanie włosów na nogach to zabieg, do którego uciekają się nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Dla niektórych przedstawicieli silniejszej płci depilacja jest wymogiem zawodu. Na przykład, jeśli chodzi o pływaków lub tancerzy. W innych przypadkach mężczyzna ucieka się do tej procedury ze względów estetycznych — na przykład w celu usunięcia włosów na palcach lub stopach.

ZESTAW PROMOCYJNY

RABAT -25% na depilację laserową nóg w całości + głębokie bikini + pachy za 570 zł zamiast 760 zł.

Zapisz się na wizytę

Salon TK Laser oferuje swoim klientom kompleksową procedurę, z rabatem 25%.
Skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób, aby poznać szczegóły promocji i umówić się na konsultację ze specjalistą.

CENY DEPILACJI LASEROWEJ NÓG

Kobiety Mężczyźni
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa nogi Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne Depilacja laserowa plecy i brzuch
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa nogi Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne Depilacja laserowa plecy i brzuch

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ

Depilacja laserowa nóg w TK Laser to:

01.

Skuteczność. Po pełnym kursie zabiegów nie będziesz musiał regularnie golić się ani stosować innych metod usuwania włosów. Laser niszczy mieszki włosowe. Z czasem mogą się regenerować, ale w znacznie mniejszych ilościach niż przed zabiegami.

02.

Bezpieczeństwo. Laser do depilacji jest używany na świecie od ponad 20 lat. W tym czasie nie stwierdzono istotnych skutków ubocznych procedury. Metoda jest odpowiednia nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze, ponieważ promień, w przeciwieństwie do innych metod, nie uszkadza skóry i naczyń krwionośnych.

03.

Miła atmosfera. Wyposażenie gabinetów kosmetycznych, przyjazny personel, wykwalifikowani pracownicyi najnowszy sprzęt – to wszystko czeka na Państwa w naszych salonach. Postaramy się, aby Państwa pobyt w TK Laser był jak najbardziej komfortowy.

04.

Rozsądny koszt. Z nami laserowe usuwanie owłosienia nóg i poszczególnych obszarów stało się możliwe za rozsądną cenę. Ponadto sieć salonów stale oferuje specjalne oferty, promocje i rabaty dla nowych i stałych klientów.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Korekcja poszczególnych stref lub nóg nie ma żadnych specjalnych wskazań. Zabieg może wykonać każdy, kto chce pozbyć się nadmiaru owłosienia na stopach i palcach, nogach, udach, kolanach. Procedura pomoże również rozwiązać problem podrażnień i wrastających włosów.

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża i pierwsze 2-3 miesiące karmienia piersią;
  • cukrzyca w fazie dekompensacji;
  • choroba niedokrwienna serca;
  • grzybicze i zakaźne choroby skóry;
  • blizny keloidowe;
  • hemofilia i onkologia;
  • wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, metal w ciele;
  • ciężka postać żylaków w obszarze zabiegu.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

2-3 tygodnie przed wizytą w salonie wykonaj następujące:
✔️ Wyeliminuj bezpośrednie światło słoneczne z obszaru depilacji.
✔️ Przestań usuwać włosy w jakikolwiek sposób inny niż golenie.
✔️ Zminimalizuj stosowanie kosmetyków i produktów zawierających alkohol, a w dniu zabiegu całkowicie wyeliminuj ich stosowanie na skórze.
✔️ Zaprzestań przyjmowania kilku rodzajów antybiotyków, witamin A i E, kwasu foliowego, cynku i biotyny przez cały czas trwania zabiegów.
Bezpośrednio przed wizytą w salonie należy ogolić obszar poddawany zabiegowi.
Ścisłe przestrzeganie zaleceń dotyczących przygotowania do zabiegu pomoże uniknąć skutków ubocznych zabiegu, takich jak wysypki, plamy starcze i oparzenia.

ETAPY WYKONYWANIA ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ NÓG W Warszawie

Procedura depilacji nóg przebiega w kilku etapach:

Konsultacja z kosmetyczką

Specjalista wyklucza obecność przeciwwskazań i określa indywidualny fototyp klienta. Jest to konieczne do wyboru optymalnego trybu pracy lasera.

Przygotowanie obszaru depilacji

Kosmetyczka oczyszcza, dezynfekuje skórę i nakłada żel kontaktowy.

Depilacja nóg w całości lub w poszczególnych miejscach za pomocą lasera

Przed zabiegiem mistrz i klient zakładają specjalne okulary chroniące oczy.

Leczenie skóry środkami leczniczymi

Specjalista udzieli również zaleceń dotyczących dalszej pielęgnacji skóry.

Całe nogi to jeden z najbardziej rozległych obszarów do usuwania włosów, więc sesja trwa od 45 minut do godziny.
Najczęściej kobiety depilują golenie lub uda, mężczyźni usuwają włosy na palcach, stopach, udach.
Czasami natychmiast po zabiegu można zaobserwować niewielkie zaczerwienienie w obszarze poddawanym działaniu lasera. Jednak zwykle ustępuje po kilku godzinach bez stosowania dodatkowych środków leczniczych.

STOSOWANY SPRZĘT

Sieć salonów TK Laser wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia diodowe z wydajnymi systemami chłodzenia, które pomagają uczynić proces usuwania włosów bezbolesnym.

Do dyspozycji mamy: lasery diodowe D-Las 120 i D-Las 110 oraz Mediostar szóstej generacji.

Urządzenia te są całkowicie bezpieczne, skuteczne i dają naszym klientom przyjemny bonus — pozwalają uczynić skórę bardziej jędrną i jedwabistą.

Każdy laser ma szeroki system ustawień, dzięki czemu specjalista może wybrać indywidualny tryb pracy dla każdego klienta.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Podstawowe zasady pielęgnacji skóry po zabiegu:

/ 01.

Regularne leczenie strefy narażenia środkami leczniczymi na bazie pantenolu.

/ 02.

Wyjątkiem produktów kosmetycznych, które podrażniają skórę, są głównie kosmetyki zawierające alkohol.

/ 03.

Ograniczenie wizyt w pomieszczeniach ogólnodostępnych kilka dni po depilacji: nie zaleca się odwiedzania sauny, siłowni, basenu i naturalnych zbiorników wodnych.

/ 04.

Zakaz opalania przez 2-3 tygodnie po sesji

Przestrzeganie tych zaleceń pomoże skórze szybciej się zregenerować i uniknąć negatywnych konsekwencji w postaci podrażnień, wysypek.

WYMAGANA LICZBA ZABIEGÓW

ZWRÓĆ UWAGĘ

Żadna, nawet najbardziej wykwalifikowana kosmetyczka nie będzie w stanie dokładnie powiedzieć podczas pierwszej sesji, ile wizyt w salonie będziesz potrzebować, aby osiągnąć absolutną gładkość.

laserowa depilacja nóg koszt W WARSZAWIE

Staramy się, aby nasze usługi były dostępne dla wszystkich. Obecnie w sieci salonów TK LASER w Warszawie można zrobić w najbardziej atrakcyjnych cenach: ✔️ ️ depilacja laserowa całych nóg dla kobiet - od 380 zł; ✔️ ️ dla mężczyzn - 440 zł.
Leki przeciwbólowe są dostępne na życzenie klienta, opłata dodatkowa. Zawsze dbamy o naszych klientów i oferujemy korzystne pakiety zabiegów, regularnie przeprowadzamy promocje i opracowujemy oferty specjalne.
Jeśli chcesz zawsze wyglądać atrakcyjnie i nie martwić się o regularne usuwanie włosów na nogach, wybierz depilację laserową. Jest szybki, prosty, bezpieczny i praktycznie bezbolesny! Już dziś zapisz się na depilację laserową nóg w TK Laser, a opracujemy dla Ciebie najlepszy harmonogram wizyty w centrum.