Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Depilacja laserowa rąk m. st. Warszawa

Ręce to zawsze widoczna część ciała, dlatego dla wielu osób ważna jest gładkość i dbanie o tym obszarze ciała. Sytuację dodatkowo pogarsza fakt, że samodzielne usunięcie włosów z tej części ciała jest bardzo trudne: golenie sprawia, że włosy rosną jeszcze bardziej twarde, zwłaszcza jeżeli są ciemne, a wosk i pasta cukrowa powoduje podrażnienie. W wyniku otrzymujemy wrośnięte włoski i czarne „kropki”, które nie odpowiadają naszym ideałom piękna rąk.
Najlepszym wyjściem z sytuacji jest depilacja laserowa rąk. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przedstawiciele silniejszej płci pozbędą się w ten sposób nadmiernego pocenia się i dyskomfortu, kobiety osiągną efekt idealnie gładkiej skóry i będą jeszcze bardziej pewne siebie.
Przyjdź na depilację laserową w Warszawie. Pomożemy Ci na długo pozbyć się owłosienia na całej powierzchni rąk lub na oddzielnych ich częściach: palcach, dłoniach, ramionach, pod pachami.

WARTOŚĆ USŁUG i Promocje

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Salon TK Laser regularnie oferuje swoim Klientom rabaty do -25% na depilację poszczególnych obszarów ciała oraz korzystne pakiety promocyjne.

Więcej ofert znajdziesz w rozdziale „Promocje” lub jeżeli skontaktujesz się z nami w wygodny dla Ciebie sposób, aby dowiedzieć się o szczegółach promocji, która Ci się spodobała.

Zapisz się na wizytę

WSKAZANIA

Depilacja laserowa rąk rozwiąże problemy, związane z:

/ 01.

Szybkim i nadmiernym wzrostem włosów, spowodowanym na przykład problemami hormonalnymi.

/ 02.

Wrastaniem włosów.

/ 03.

Nieprzyjemnym uczuciem, towarzyszącym usuwaniu włosów.

/ 04.

Urazami i podrażnieniami skóry po usunięciu włosów.

Depilacja laserowa wskazana jest nawet dla osób o delikatnej, wrażliwej skórze. Nowoczesny sprzęt, w który wyposażone są salony TK Laser bezlitośnie niszczy mieszki włosowe, ale jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Zabieg zajmie nie więcej niż pół godziny, ale efekt po kursie utrzyma się przez wiele lat.
Depilacja laserowa rąk to prawie bezbolesny zabieg, który zalecany jest dla osób o wrażliwej skórze i niskim progu bólu. Większość naszych Klientów odczuwa działanie lasera jako lekkie mrowienie i ciepło.

PRZECIWWSKAZANIEM DO DEPILACJI RĄK SĄ:

  • zakażenia grzybicze i infekcyjne skóry;
  • choroby onkologiczne;
  • blizny keloidowe;
  • cukrzyca na etapie dekompensacji;
  • zaburzenia krzepnięcia krwi;
  • metal w ciele;
  • wirusowe zapalenie wątroby В i С;
  • choroba niedokrwienna serca;
  • ciąża i pierwsze miesiące karmienia piersią;
  • refluks żylny w żyłach przeszywających i głębokich.


ZWRÓĆ UWAGĘ

Ci, którzy niedawno wrócili z wakacji w ciepłych krajach, również będą musieli odroczyć zabieg. Wykonać depilację rąk można nie wcześniej niż 2-3 tygodnie po opalaniu i wizycie w solarium.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Bez względu na to, czy zamierzasz poddać ręce depilacji laserowej całkowicie, czy planujesz wydepilować tylko niewielki obszar – ramiona, dłonie, palce, 2-3 tygodnie przed pierwszym zabiegiem musisz unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych. Także nie należy zażywać antybiotyków z grupy tetracyklinów i witamin A, E.

14 dni przed pierwszym spotkaniem z kosmetologiem TK Laser schowaj do szafki plastry z woskiem, pastę cukrową do shugowania i depilator. Włosy można usuwać tylko brzytwą. 2-3 dni przed zabiegiem unikać nakładania na skórę środków, zawierających alkohol. W dniu wizyty należy dokładnie ogolić wszystkie włosy.

ETAPY WYKONANIA DEPILACJI LASEROWEJ RĄK

Zabieg składa się z kilku etapów:

/ 01.

Konsultacja z kosmetologiem. Specjalista określi fototyp, strukturę włosów i skóry, wykluczy istnienie przeciwwskazań i wybierze optymalny tryb oddziaływania sprzętu.

/ 02.

Przygotowanie obszaru ciała. Oczyszczenie, golenie pozostałych włosów, naniesienie żelu kontaktowego i środka znieczulającego.

/ 03.

Usuwanie włosów laserem. Wstępnie specjalista i Klient zakładają specjalne okulary, chroniące oczy przed promieniowaniem wiązki lasera. I tylko potem zaczyna się zabieg.

/ 04.

Naniesienie na skórę środka gojącego. W ten sposób udaje się przyśpieszyć regenerację tkanek i zmniejszyć zaczerwienienie.

/ 05.

Zalecenia, dotyczące dalszej pielęgnacji skóry.

Już po pierwszym zabiegu zobaczysz efekt: wypadnie co najmniej 10% włosów. A po 5-6 zabiegach pozbędziesz się większej ilości włosów z rąk.

Zwróć uwagę: po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry lub zapalenie mieszków włosowych w obszarze oddziaływania lasera, które minie bez śladu w ciągu kilku godzin. Jest to normalna reakcja: nie wymaga się od Ciebie żadnych specjalnych działań i nie budzi to niepokoju u kosmetologa.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Po oddziaływaniu lasera skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Po zakończeniu zabiegu nasi specjaliści udzielają szczegółowych informacji każdemu Klientowi.

PRZYPOMNIMY TYLKO O PODSTAWOWYCH REGUŁACH:

/ 01.

W ciągu 2-3 tygodni

nie można opalać się, a w ciepłych porach roku należy nakładać krem z filtrem SPF 50.

/ 02.

Między wizytami w salonie

nie używaj pęsety, wosku, depilatora i innych środków do usuwania włosów z rąk, dozwolone jest tylko golenie.

/ 03.

W ciągu 2-3 dni

po zabiegu nie można odwiedzać łaźni, saun, uprawiać sportu.

/ 04.

W ciągu 3-5 dni

nie nakładaj na ręce środków kosmetycznych zawierających alkohol. Natomiast należy nawilżać skórę kremem zawierającym panthenol kilka razy dziennie. Przyspieszy to gojenie i regenerację tkanek.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ

Kurs depilacji rąk wynosi średnio 8-10 zabiegów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
Odstęp między pierwszymi trzema zabiegami wynosi 1 miesiąc. W przyszłości odstęp ten może wydłużyć się lub pozostać bez zmian. Ilość i częstotliwość wizyt ustala kosmetolog na podstawie płci, wieku, osobliwości hormonalnych i fizjologicznych, tempa wzrostu i gęstości włosów.

Po pierwszym zabiegu uda się usunąć tylko te włosy, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu. Każdy kolejny zabieg usuwa mieszki włosowe, które „obudziły się”. Liczba wizyt zależy również od obszaru, poddanego oddziaływaniu lasera. Na przykład depilacja laserowa dłoni będzie wymagała mniej zabiegów niż depilacja pach lub okolic bikini.
Ręce są ogólnie uważane za jeden z najprzyjemniejszych obszarów do depilacji, aby osiągnąć całkowicie gładką skórę, będziesz potrzebować mniej zabiegów niż dla jakiejkolwiek innej części ciała. Większość naszych Klientów potrzebuje procedur, podtrzymujących efekt raz w roku.

URZĄDZENIA, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

W sieci salonów TK Laser depilacja laserowa rąk w całości lub w poszczególnych obszarach wykonywana jest przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu. Nasi specjaliści mają do dyspozycji lasery diodowe najnowszej generacji, wyposażone w mocne systemy chłodzenia.

Zabieg polega na tym, że wiązka lasera działa na cebulki włosów bez wpływu na tkankę miękką. Pigment, który odpowiada za kolor włosów (melanina) rozgrzewa się i niszczy mieszek włosowy. Przez jakiś czas włosek wypada, a pochewka się zmniejsza.

Nasze salony wyposażone są w lasery diodowe D-Las 110, D-Las 120 i Mediostar, które są certyfikowane na Ukrainie, całkowicie bezpieczne i mogą szybko usunąć owłosienie z każdego, nawet najbardziej wrażliwego obszaru, zapewniając maksymalny komfort.

Laser może od razu usuwać włosy na dużym obszarze ciała, więc jednego błysku lampy wystarczy, aby zniszczyć kilka mieszków włosowych. Urządzenia można skonfigurować do określonego trybu pracy, biorąc pod uwagę indywidualne cechy każdego Klienta. Wiele zmienianych parametrów pozwala wybrać optymalny tryb dla efektywnego oddziaływania.

ZALETY DEPILACJI W TK LASER

laserowe usuwanie włosów w Warszawie
/ 01.

Skutecznie. Po pełnym kursie uda Ci się pozbyć 98% włosów.

/ 02.

Szybko. W zależności od wybranego obszaru, zabieg potrwa od 10 minut do pół godziny.

/ 03.

Delikatnie. Depilacja laserowa eliminuje poważne urazy skóry, skaleczenia, które często towarzyszą innym sposobom depilacji.

/ 04.

Bezpiecznie. Sposób ten jest nieszkodliwy dla narządów wewnętrznych i układów, a nawet zalecany jest dla osób ze skłonnością do alergii

Nowoczesne urządzenia diodowe, wykwalifikowany personel i miła atmosfera – to wszystko sprawia, że depilacja laserowa w salonie TK Laser jest najbardziej komfortowym zabiegiem. Przyjdź do nas, a raz na zawsze zmienisz swoje zdanie na temat depilacji.

Depilacja laserowa rąk cena w Warszawie

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie wykwalifikowani specjaliści wykonają dla Ciebie depilację laserową rąk w Warszawie w dobrej cenie, zapraszamy do TK Laser. Oferujemy najbardziej dobre ceny na wszystkie zabiegi.
Zapisz się na bezpłatną konsultację już dziś. Otrzymasz rabaty na pierwszą wizytę w naszych salonach oraz specjalne oferty, jeżeli zdecydujesz się na depilację kilku obszarów ciała jednocześnie.