Marszałkowska, 87

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Depilacja laserowa bikini w Warszawie

Intymna depilacja laserowa już dawno przestała być procedurą, która powoduje niezręczność lub skrępowanie. Dziś to rozpowszechniony sposób dbania o swoje ciało dla wielu kobiet i mężczyzn. Dlatego TK Laser ma na celu ulepszyć tę procedurę, żeby ona była bardziej prosta i wygodna.
Wykonujemy depilację laserową bikini w Krakowie i innych miastach Polski, używając najnowocześniejszego sprzętu i oferując dobrą cenę. To najbardziej skuteczny i nowoczesny sposób na usuwanie owłosienia z miejsc intymnych. Żadna inna metoda nie daje tak długotrwałego efektu i gładkiej skóry. Ponadto zabieg sprawia jeszcze jedną przyjemną niespodziankę – po naświetlaniu laserem skóra staje się bardziej wygładzona.
Depilacja bikini laserem pomoże usunąć owłosienie łonowe, włosy między pośladkami, na wewnętrznej stronie ud. Kobiety mogą również pozbyć się owłosienia na wargach sromowych, mężczyźni – na mosznie.

PAKIET PROMOCYJNY -21%

Depilacja laserowa całkowite bikini i pachy w cenie 299 zł zamiast 380 zł

Zapisz się na wizytę

W salonie TK Laser wykwalifikowani specjaliści zadbają o piękno i zdrowie Twojej skóry. Bardziej korzystne oferty znajdziesz w rozdziałach „Nasze ceny” i „Promocje”.
Nie odmawiaj sobie przyjemności, związanej z posiadaniem gładkiej skóry na co dzień. Przyjdź do nas na zabieg depilacji laserowej i upewnij się, że jest ona skuteczna.

Ile kosztuje depilacja laserowa bikini

Kobiety Mężczyźni
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne
Popularny Depilacja laserowa twarz Depilacja laserowa nogi Depilacja laserowa ręce Depilacja laserowa miejsca intymne Depilacja laserowa plecy i brzuch

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Depilacja laserowa bikini jest warta zastanowienia, jeśli masz skłonność do trwałych uszkodzeń spowodowanych goleniem, lub jeśli przeszkadzają Ci czarne "kropki" lub wrastające włoski. Wskazania medyczne obejmują reakcje alergiczne na inne metody usuwania owłosienia oraz nadmierny wzrost włosów.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Choroby onkologiczne.
 • Cukrzyca zaawansowana.
 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Choroba niedokrwienna serca.
 • Żylaki ciężkiej postaci.
 • Metal w ciele.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Wirusowe zapalenie wątroby В i С.
 • Blizny keloidowe.
 • Zakażenia grzybicze i infekcyjne skóry.

laserowa depilacja bikini PRZED I PO

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ OKOLIC BIKINI

Laserowe usuwanie włosów bikini w salonach TK Laser:

01.

Ładnie. Po zakończeniu pełnego cyklu zabiegów, uzyskasz gładką, podciągniętą skórę, bez czarnych kropek i podrażnień.

02.

Szybko. Średnio depilacja okolic bikini zajmuje od 15 do 30 minut.

03.

Wygodnie. Wykonując zabiegi, korzystamy z nowoczesnych laserów diodowych, wyposażonych w potężne układy chłodzenia, które znacznie zmniejszają intensywność odczuć. Laser jest bezpieczny w pielęgnacji błon śluzowych – podczas wykonywania zabiegu odczujesz tylko ciepło i lekkie mrowienie.

04.

Bezpiecznie. Samodzielne wykonanie depilacji bikini zawsze niesie ze sobą ryzyko urazów i skaleczenia. Natomiast depilacja laserowa w naszych salonach wykonywana jest przez profesjonalistów przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu. Dzięki temu uda Ci się ominąć skutki uboczne, podrażnienia, wrastające włoski lub urazy skóry.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Okolice bikini nie są aktywnie wystawione na działanie słońca. Dlatego nawet latem możesz skorzystać z depilacji laserowej. Najważniejsze jest zrezygnować z wizyt w solarium na czas trwania serii. Specjalne przygotowanie do depilacji miejsc intymnych rozpoczyna się 3-4 tygodnie przed wykonaniem pierwszego zabiegu:

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU w m. Warszawa

Głównym pytaniem, które niepokoi wielu Klientów, jest to, jak pokonać uczucie skrępowania przed specjalistą podczas wykonania depilacji bikini. W centrum depilacji laserowej i kosmetologii TK Laser stworzyliśmy przytulną i komfortową atmosferę. Nasze gabinety są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, aby Klient mógł w pełni się zrelaksować.
Zawsze możesz również wstępnie porozmawiać ze specjalistą, który będzie wykonywać zabieg i wybrać specjalistę, z którym będziesz najbardziej komfortowo się czuć.

Laserowa depilacja miejsc intymnych w TK LASER

Depilacja laserem bikini potrzebuje wykonania kilku standardowych kroków:

Konsultacja

Początkowo kosmetolog szczegółowo wypytuje pacjenta o chorobach przewlekłych i aktualnym stanie zdrowia, aby wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie specjalista bada strefę, którą chcemy poddać depilacji, wpisuje potrzebne ustawienia lasera.

Przygotowanie strefy

Klient zakłada okulary ochronne. Specjalista dezynfekuje obszar zabiegu, w razie potrzeby goli włoski. Nakłada środek znieczulający (na życzenie Klienta) i żel kontaktowy.

Oddziaływanie wiązki laserowej na obszar bikini

Jeżeli Klient chce usunąć tylko część włosów, pozostawiając trochę, to średnio zabieg zajmie 10-15 minut. Całkowite usuwanie owłosienia ze stref intymnych może wynieść do pół godziny.

Zakończenie zabiegu

Nakładanie środka łagodzącego skórę i udzielenie porad, dotyczących pielęgnacji skóry w domu.

WYKONAĆ laserowe usuwanie włosów w SALONACH TK LASER MOGĄ ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYŹNI

Depilacja laserowa bikini głębokie dla kobiet oznacza usuwanie włosów:

 • ze wzgórka łonowego;
 • z warg sromowych;
 • z pośladków i między pośladkami.

Epilacja laserowa bikini głębokie dla mężczyzn obejmuje usuwanie zbędnego owłosienia na:

 • wzgórku łonowym;
 • mosznie;
 • między pośladkami.

Możesz usunąć włosy całkowicie lub pozostawić część zaznaczonego obszaru nietkniętą.

po depilacji laserowej

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Pielęgnacja skóry

Aby przyspieszyć regenerację skóry po zabiegu, kosmetyczka nakłada na skórę klienta pantenol. Taki krem należy stosować dwa razy dziennie przez 3-5 dni.

Procedury z wykorzystaniem wody

Podczas kąpieli w ciągu 2-3 dni po zabiegu należy wykluczyć stosowanie gąbek i produktów z cząstkami ściernymi. Przez 3 dni zrezygnuj z odwiedzania basenów, saun, silowni.

Widoczny wzrost włosów

Odrastających włosów nie należy wyrywać pęsetą w pierwszych tygodniach po depilacji, powoduje to znaczne zmniejszenie skuteczności zabiegu. Po 14–20 dniach włosy zaczną obumierać i wypadać.

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Bikini to obszar, zależny od hormonów, więc żaden specjalista nie może przewidzieć, ile zabiegów będzie potrzebować Klient, aby uzyskać idealnie gładką skórę. Ponadto każde znaczne wahanie hormonalne może ponownie wywołać wzrost włosów.

Pierwsze trzy zabiegi robimy 1 raz w miesiąc. W przyszłości odstęp ten może się wydłużyć do 1,5–2 miesięcy lub pozostać taki sam. Harmonogram zabiegów ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta i uzależniony od jego fizjologii oraz poziomu hormonów.

shedule

POTRZEBNA LICZBA ZABIEGÓW

Podczas jednego zabiegu laser może usunąć tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu: jest to około 10–20% ich całkowitej ilości. W trakcie każdej kolejnej wizyty usuwane są mieszki włosowe, które „obudziły się” do momentu wykonania zabiegu.
Seria powtarza się, dopóki nie będą całkowicie usunięte wszystkie mieszki włosowe. Wystarczy 7-9 zabiegów, aby większość naszych Klientek osiągnęła trwały efekt; dla mężczyzn – 8-10 zabiegów. Ale wymagane jest bardzo indywidualne podejście.

Aby osiągnąć gwarantowany wynik, bardzo ważne jest przestrzeganie harmonogramu wizyt, wyznaczonego przez specjalistę.

URZĄDZENIA, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

W centrach depilacji laserowej TK Laser korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń diodowych. Skutecznie usuwają ciemne włosy i posiadają rozbudowany system parametrów. Dla każdego Klienta indywidualnie ustawiany jest tryb pracy, aby procedura była jak najbardziej skuteczna i jednocześnie komfortowa.
Mediostar niemieckie urządzenie najnowszej generacji o dużej mocy i wielu dodatkowych funkcjach, które sprawi, że depilacja miejsc intymnych będzie wykonana tak szybko i komfortowo, jak tylko się da.

Depilacja laserowa bikini ceny w m.st. Warszawa

W centrach TK Laser możesz wykonać depilację laserową bikini w bardzo dobrych cenach. Wartość jednego zabiegu wynosi: dla kobiet - od 195 zł, dla mężczyzn - od 225 zł.
Nie zapomnij przejść do rozdziału „Promocje”. Tutaj zawsze znajdziesz możliwość obniżenia kosztów zabiegu: tradycyjne dla TK Laser sezonowe rabaty i promocje na połączenie zabiegów. Zapisz się na bezpłatną konsultację i uczyń dbanie o siebie wspaniałą tradycją!