Marszałkowska, 87

Codziennie od 8:00 do 22:00

Depilacja laserowa bikini w Warszawie

Intymna depilacja laserowa już dawno przestała być procedurą, która powoduje niezręczność lub skrępowanie. Dziś to rozpowszechniony sposób dbania o swoje ciało dla wielu kobiet i mężczyzn. Dlatego TK Laser ma na celu ulepszyć tę procedurę, żeby ona była bardziej prosta i wygodna.
Wykonujemy depilację laserową bikini w Krakowie i innych miastach Polski, używając najnowocześniejszego sprzętu i oferując dobrą cenę. To najbardziej skuteczny i nowoczesny sposób na usuwanie owłosienia z miejsc intymnych. Żadna inna metoda nie daje tak długotrwałego efektu i gładkiej skóry. Ponadto zabieg sprawia jeszcze jedną przyjemną niespodziankę – po naświetlaniu laserem skóra staje się bardziej wygładzona.
Depilacja bikini laserem pomoże usunąć owłosienie łonowe, włosy między pośladkami, na wewnętrznej stronie ud. Kobiety mogą również pozbyć się owłosienia na wargach sromowych, mężczyźni – na mosznie.

PAKIET PROMOCYJNY -21%

Depilacja laserowa całkowite bikini i pachy po cenie 299 zł zamiast 380 zł

Zapisać się na wizytę

W salonie TK Laser wykwalifikowani specjaliści zadbają o piękno i zdrowie Twojej skóry. Bardziej korzystne oferty znajdziesz w rozdziałach „Nasze ceny” i „Promocje”.
Nie odmawiaj sobie przyjemności, związanej z posiadaniem gładkiej skóry na co dzień. Przyjdź do nas na zabieg depilacji laserowej i upewnij się, że jest ona skuteczna.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Warto pomyśleć o wykonaniu zabiegu depilacji laserowej bikini, jeżeli podczas golenia zawsze ranisz skórę, masz dość czarnych „kropek” lub wrastających włosków. Wskazania medyczne obejmują reakcje alergiczne na inne metody usuwania owłosienia oraz nadmierny wzrost włosów.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Choroby onkologiczne.
 • Cukrzyca na etapie dekompensacji.
 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Choroba niedokrwienna serca.
 • Żylaki ciężkiej postaci.
 • Metal w ciele.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Wirusowe zapalenie wątroby В i С.
 • Blizny keloidowe.
 • Zakażenia grzybicze i infekcyjne skóry.

laserowa depilacja bikini PRZED I PO

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ OKOLIC BIKINI

Laserowe usuwanie włosów bikini w salonach TK Laser:

DEPILACJA LASEROWA NÓG
01.

Ładnie. Po zakończeniu pełnego cyklu zabiegów, uzyskasz gładką, podciągniętą skórę, bez czarnych kropek i podrażnień.

02.

Szybko. Średnio depilacja okolic bikini zajmuje od 15 do 30 minut.

03.

Wygodnie. Wykonując zabiegi, korzystamy z nowoczesnych laserów diodowych, wyposażonych w potężne układy chłodzenia, które znacznie zmniejszają intensywność odczuć. Laser jest bezpieczny w pielęgnacji błon śluzowych – podczas wykonywania zabiegu odczujesz tylko ciepło i lekkie mrowienie.

04.

Bezpiecznie. Samodzielne wykonanie depilacji bikini głębokiego zawsze niesie ze sobą ryzyko urazów i skaleczenia. Natomiast depilacja laserowa w naszych salonach wykonywana jest przez profesjonalistów przy użyciu najnowocześniejszego, bardzo precyzyjnego sprzętu. Dzięki temu uda Ci się ominąć skutki uboczne, podrażnienia, wrastające włoski lub urazy skóry.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Okolice bikini nie są narażone na aktywne nasłonecznienie. Dlatego nawet latem możesz skorzystać z depilacji laserowej. Najważniejsze jest zrezygnować z wizyt w solarium na czas trwania kursu. Specjalne przygotowanie do depilacji miejsc intymnych rozpoczyna się 3-4 tygodnie przed wykonaniem pierwszego zabiegu:

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU w m. Warszawa

Głównym pytaniem, które niepokoi wielu Klientów, jest to, jak pokonać uczucie skrępowania przed specjalistą podczas wykonania depilacji bikini głębokiego. W centrum depilacji laserowej i kosmetologii TK Laser stworzyliśmy przytulną i komfortową atmosferę. Nasze gabinety są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, aby Klient mógł w pełni się zrelaksować.
Zawsze możesz również wstępnie porozmawiać z mistrzem, który wykonywać będzie procedurę i wybrać specjalistę, z którym będziesz najbardziej komfortowo się czuć.

Laserowa depilacja miejsc intymnych w TK LASER

Depilacja laserem bikini potrzebuje wykonania kilku standardowych kroków:

Konsultacja

Początkowo kosmetolog szczegółowo wypytuje pacjenta o chorobach przewlekłych i aktualnym stanie zdrowia, aby wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie specjalista bada strefę, którą chcemy poddać depilacji, wpisuje potrzebne ustawienia lasera.

Przygotowanie strefy

Klient i kosmetolog zakładają okulary ochronne. Specjalista dezynfekuje obszar zabiegu, w razie potrzeby goli włoski. Nakłada środek znieczulający (na życzenie Klienta) i żel kontaktowy.

Oddziaływanie wiązki laserowej na obszar bikini

Jeżeli Klient chce usunąć tylko część włosów, pozostawiając trochę, to średnio zabieg zajmie 10-15 minut. Całkowite usuwanie owłosienia ze stref intymnych może wynieść do pół godziny.

Zakończenie zabiegu

Nakładanie środka łagodzącego skórę i udzielenie porad, dotyczących pielęgnacji skóry w domu.

WYKONAĆ laserowe usuwanie włosów w SALONACH TK LASER MOGĄ ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYŹNI

Depilacja laserowa bikini głębokie dla kobiet oznacza usuwanie włosów:

 • ze wzgórka łonowego;
 • z warg sromowych;
 • z pośladków i między pośladkami.

Epilacja laserowa bikini głębokie dla mężczyzn obejmuje usuwanie zbędnego owłosienia na:

 • wzgórku łonowym;
 • mosznie;
 • między pośladkami.

Możesz usunąć włosy całkowicie lub pozostawić część zaznaczonego obszaru nietkniętą.

po depilacji laserowej

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Pielęgnacja skóry

W celu przyspieszenia regeneracji skóry po zabiegu kosmetolog nakłada klientowi preparaty wspomagające gojenie na bazie panthenolu. Następnie taki krem należy nakładać dwa razy dziennie w ciągu 3-5 dni.

Procedury z wykorzystaniem wody

Podczas kąpieli w ciągu 2-3 dni po zabiegu należy wykluczyć stosowanie gąbek i produktów z cząstkami ściernymi. Przez 3 dni zrezygnuj z odwiedzania basenów, saun, łaźni.

Pozorny wzrost włosów

Odrastających włosów nie należy wyrywać pęsetą w pierwszych tygodniach po depilacji, powoduje to znaczne zmniejszenie skuteczności zabiegu. Po 14–20 dniach włosy zaczną obumierać i wypadać.

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Bikini to obszar, zależny od hormonów, więc żaden specjalista nie może przewidzieć, ile zabiegów będzie potrzebować Klient, aby uzyskać idealnie gładką skórę. Ponadto każde znaczne wahanie hormonalne może ponownie wywołać wzrost włosów.

Przerwa między pierwszymi trzema zabiegami trwa 1 miesiąc. W przyszłości odstęp ten może wydłużyć się do 1,5–2 miesięcy lub pozostać taki sam. Harmonogram zabiegów ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta i uzależniony od charakterystyki jego fizjologii oraz poziomu hormonów.

shedule

POTRZEBNA LICZBA ZABIEGÓW

Podczas jednego zabiegu laser może usunąć tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu: jest to około 10–20% ich całkowitej ilości. W trakcie każdej kolejnej wizyty usuwane są mieszki włosowe, które „obudziły się” do momentu wykonania zabiegu.
Kurs powtarza się, dopóki nie będą całkowicie usunięte wszystkie mieszki włosowe. Wystarczy 7-9 zabiegów, aby większość naszych Klientek osiągnęła trwały efekt; dla mężczyzn – 8-10 zabiegów. Ale wymagane jest bardzo indywidualne podejście.

Aby osiągnąć gwarantowany wynik, bardzo ważne jest przestrzeganie harmonogramu wizyt, wyznaczonego przez specjalistę.

URZĄDZENIA, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

W centrach depilacji laserowej TK Laser korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń diodowych. Skutecznie usuwają ciemne włosy i posiadają rozbudowany system parametrów. Dla każdego Klienta indywidualnie ustawiany jest tryb pracy, aby procedura była jak najbardziej skuteczna i jednocześnie komfortowa.
Mediostar niemieckie urządzenie najnowszej generacji o dużej mocy i wielu dodatkowych funkcjach, które sprawi, że depilacja miejsc intymnych będzie wykonana tak szybko i komfortowo, jak tylko się da.

Depilacja laserowa bikini ceny w m.st. Warszawa

W centrach TK Laser możesz wykonać depilację laserową bikini w bardzo dobrych cenach. Wartość jednego zabiegu wynosi: dla kobiet - od 195 zł, dla mężczyzn - od 225 zł.
Nie zapomnij przejść do rozdziału „Promocje”. Tutaj zawsze znajdziesz możliwość obniżenia kosztów zabiegu: tradycyjne dla TK Laser sezonowe rabaty i promocje na połączenie zabiegów. Zapisz się na bezpłatną konsultację i uczyń dbanie o siebie wspaniałą tradycją!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Salon depilacji laserowej TK LASER