Marszałkowska, 87

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Depilacja laserowa miejsc intymnych w Warszawie

Gabinet urody TK Laser zaprasza zarówno kobiety, jak i mężczyzn na laserowe usuwanie owłosienia w okolicach intymnych. Dzięki kilku sesjom i zabiegom uzupełniającym na 5-10 lat zapomnisz o nieestetycznym owłosieniu, szybko rosnącym zaroście i wrastających włoskach.
Zabieg laserowy może trwale i bezpiecznie usunąć owłosienie w okolicy łonowej i pośladków, między pośladkami, pachwiny. Możliwe jest również wybranie kompletnego zabiegu - depilacji głębokiego bikini. Po tym, jak nasi klienci doświadczą doskonałego efektu lasera, nigdy nie wrócą do poprzednich metod.

CENA DEPILACJI LASEROWEJ w Warszawie

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Ręce Miejsca intymne
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Cena depilacji laserowej w salonach TK Laser w Warszawie uzależniona jest od ilości obszarów na ciele, które mają zostać poddane zabiegowi. Nasza zasada głosi: laserowe usuwanie włosów z miejsc intymnych powinno być przystępne cenowo.
Dlatego też regularnie organizujemy promocje, oferujemy naszym stałym klientam korzystne rabaty i zalecamy dokonanie zabiegu na kilku obszarach jednocześnie - dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

NIE ZWLEKAJ Z ZADBANIEM O SIEBIE: ZADZWOŃ, ABY POZNAĆ KOSZT DEPILACJI LASEROWEJ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Odrastanie włosów w miejscach intymnych jest zjawiskiem normalnym. Jednak wiele kobiet i mężczyzn woli się ich pozbyć ze względów higienicznych i estetycznych. Depilacja laserowa intymna również jest zalecana:

/ 01.

osobom z nadmiernym owłosieniem (hipertrichoza) rozprzestrzeniającą się poza okolice intymne;

/ 02.

kobietom z hirsutyzmem (wzrost włosów w miejscach zależnych od androgenów, w tym przypadku na pośladkach);

/ 03.

klientom z tendencją do wrastających włosków i wrażliwą skórą, gdzie inne metody nie są odpowiednie.

W naszych salonach używamy lasera diodowego, który jest “złotym standardem” w depilacji laserowej. Ten typ sprzętu nadaje się do włosów w kolorze nie jaśniejszym niż ciemny blond oraz do jasnej skóry. Laser diodowy nie działa na włosy siwe, blond, rude i meszek.

PRZED I PO depilacji miejsc intymnych laserem

Strefa bikini jest szczególnie wrażliwa, a miejsca trudno dostępne to te, które wymagają depilacji. Aby skóra w okolicach intymnych była gładka, w domu stosuje się różne metody: golenie maszynką, depilację kremem, depilację woskiem i pastą cukrową. Bardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie długotrwałych wyników jest zastosowanie technologii laserowej w salonie urody.

PRZECIWWSKAZANIA

Depilacja laserowa miejsc intymnych pośladków, obszaru między pośladkami, kości łonowej i innych obszarów intymnych jest przeciwwskazana w przypadku:

/ 01.

ciąży i początkowego okresu karmienia piersią

/ 02.

bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych zakażeniach skóry;

/ 03.

ran w obszarach, które mają być poddane zabiegowi;

/ 04.

cukrzycy zaawansowanej;

/ 05.

podwyższonej temperatury ciała, procesach zapalnych w organizmie;

/ 06.

nowotworów;

/ 07.

epilepsji;

/ 08.

zaburzeń krzepnięcia krwi.

Specjaliści z salonu TK Laser zalecają, aby nie używać urządzenia osobom przed 18 rokiem życia. Biorąc pod uwagę aktywne zmiany hormonalne, które zachodzą w młodym organizmie, nie da się przewidzieć wyników, a tym bardziej zagwarantować pozytywnego efektu.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Jeśli zdecydujesz się usunąć niechcianą roślinność z laserem, musisz z wyprzedzeniem przygotować się na wizytę w salonie.

ETAPY PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

Konsultacje ze specjalistą

Klient określa obszary, który chce poddać depilacji. Specjalista upewnia się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, ogląda obszar z owłosieniem i potwierdza zasadność wykonania zabiegu.

Etap przygotowania

Pracownik salonu wybiera ustawienia dla urządzenia, oczyszcza skórę i glowicę środkiem antyseptycznym. Jeśli klient ma niski próg bólu, musi wówczas poinformować o tym specjalista. W takim przypadku przed depilacją stosuje się żel znieczulający zlidokainą.

Depilacja

Stosujemy żel kontaktowy, aby chronić skórę przed poparzeniami i umożliwić głowicy lasera łatwe przesuwanie się po skórze. Urządzenia stosowane w naszym salonie posiadają zintegrowany system chłodzenia. Dzięki temu dyskomfort podczas sesji jest minimalny. Klienci odczuwają jedynie lekkie mrowienie.

Zakończenie zabiegu

Specjalista usuwa resztki żelu kontaktowego, dezynfekuje skórę i stosuje Panthenol.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Pierwszy dzień

Zakazane jest mechanicznie oddziaływanie na miejsca poddane zabiegowi, jak również stosowanie produktów zawierających alkohol.

2-4 dni

Zaleca się nakładanie maści, kremu lub musu na bazie dekspantenolu (Bepanthen, Panthenol) na depilowane miejsce dwa razy dziennie. Zaleca się noszenie bielizny bawełnianej.

3 dni

Nie zaleca się ćwiczyć na siłowni, pływać w basenie, odwiedzać sauny.

2 tygodnie

Zakazane jest opalanie się i korzystanie z solarium.

laserowe usuwanie włosów

NIEZBĘDNA LICZBA ZABIEGÓW

Wykonanie zabiegu na całej strefie bikini, w tym kości łonowej, pośladków i okolicy między pośladkami trwa do 20 minut, ze znieczuleniem zabieg trwa 35-40 minut.
Aby osiągnąć trwałe i długofalowe wyniki, kobiety potrzebują 8-10, mężczyźni 10-12 sesji. Dokładna liczba sesji jest ustalana przez specjalista. Ponadto, po zakończeniu serii, 1 lub 2 razy w roku konieczne jest przeprowadzenie zabiegów przypominających.
Nawet po pierwszej wizycie w salonie w ciągu 14-21 dni, ilość wypadających włosów dochodzi do 7-20%. Dzięki kompletnej serii i odpowiedniemu przygotowaniu do sesji, przestrzeganiu harmonogramu wskazanego przez specjalistę oraz zaleceń dotyczące postępowania po zabiegu, możliwe jest pozbycie się prawie 90% włosów na długi okres czasu.

Ile kosztuje depilacja laserowa miejsc intymnych

Aktualne ceny za usuwanie włosów w określonej strefie lub bikini w całości można znaleźć na tej stronie lub w sekcji "Ceny". Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że laserowa depilacja miejsc intymnych jest usługą drogą, szczególnie biorąc pod uwagę konieczność odbycia kilku sesji w ramach jednej serii. Z drugiej strony, trzeba policzyć, ile pieniędzy wydaje się przez całe życie na maszynki do golenia, żele, pianki, czy comiesięczne depilację woskiem lub pastą cukrową. Jest mało prawdopodobne, że takie opcje będą kosztować mniej.
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, pamiętaj, aby sprawdzić wspaniałe oferty na naszej stronie internetowej. Zamawiając zestaw zabiegow - depilację bikini i innych stref, możesz zaoszczędzić do 20%, a jednocześnie na długo zapomnieć o niechcianym owłosieniu.