Kolejowa 43/U16

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Depilacja laserowa pleców i brzuch w Warszawie

Laserowe usuwanie włosów z pleców — najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niechcianych włosów. Aby osiągnąć idealnie gładką skórę na tym obszarze ciała, zwracają się do nas zarówno mężczyźni, jak i kobiety. TK Laser pomoże rozwiązać problem, niezależnie od płci, wieku, stopnia owłosienia.
Głównym problemem, związanym z usuwaniem włosów na plecach jest trudność w regularnym wykonywaniu procedur samodzielnie. Aby ogolić się i nałożyć krem do depilacji, musisz stale prosić o pomoc kogoś bliskiego. Depilacja i shugowanie są zbyt bolesne, zwłaszcza jeżeli włosy na plecach są gęste i grube.
Tak więc depilacja laserem staje się jedynym uzasadnionym sposobem na usunięcie owłosienia na plecach. Jest skuteczniejsza niż wszystkie rodzaje depilacji i mniej bolesna niż depilacja woskiem lub pastą cukrową.

CENY DEPILACJI LASEROWEJ pleców i brzuch

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Salon depilacji laserowej TK Laser regularnie oferuje swoim Klientom rabaty do -25% na depilację poszczególnych obszarów ciała oraz korzystne pakiety promocyjne.

Zapisz się na wizytę

EWENTUALNE PRZECIWWSKAZANIA

Laserowa depilacja pleców przeciwwskazana w przypadku:

/ 01.

chorób grzybiczych i infekcyjnych skóry;

/ 02.

chorób onkologicznych;

/ 03.

cukrzycy na etapie dekompensacji;

/ 04.

choroby niedokrwiennej serca;

/ 05.

wirusowego zapalenia wątroby typu В i С;

/ 06.

zaburzenia krzepnięcia krwi;

/ 07.

blizn keloidowych;

/ 08.

żylaków ciężkiej postaci w obszarze poddawanym zabiegowi;

/ 09.

obecności implantów metalowych w ciele.

Kobiety w ciąży i karmiące będą musiały trochę poczekać, jeżeli chcą wykonać zabieg. Ponadto nasi specjaliści nie będą mogli wykonać depilacji brzucha i pleców u Klientów ze świeżą opalenizną.
Szczegółowych informacji o ewentualnych przeciwwskazaniach chętnie udzielimy podczas bezpłatnej konsultacji. Zadzwoń! Na pewno wybierzemy dla Ciebie najlepszy czas lub skonsultujemy telefonicznie.

OSOBLIWOŚCI WYKONANIA DEPILACJI LASEROWEJ PLECÓW

  • Głębokość mieszków włosowych będzie różna w różnych obszarach ciała. Dlatego ważne jest, aby urządzenie posiadało adaptujące się ustawienia, w przeciwnym razie procedura może być nieskuteczna.
  • W TK Laser przywiązuje się dużą wagę do doboru sprzętu. Obecnie we wszystkich naszych salonach sieci TK Laser instalowane są wydajne lasery diodowe wiodących światowych producentów – firmy Asclepion i Medicalaser. Wiązka światła takich urządzeń przenika na głębokość 808 nm i wpływa dokładnie na mieszki włosowe, przechodząc wzdłuż łodygi włosa, który znajduje się w aktywnej fazie wzrostu.
  • Pierwsze efekty zabiegu będzie można zobaczyć już po 14-20 dniach: część włosów zacznie wypadać w większej ilości, reszta stanie się cieńsza, bardziej miękka i znacznie wolniej zacznie rosnąć. Z każdym kolejnym zabiegiem po 5 zabiegu włosów będzie coraz mniej, a po ukończeniu kursu można zapomnieć o wrastających włoskach, szczecinie i niechcianym owłosieniu na co najmniej sześć miesięcy. Następnie należy powtórzyć depilację laserową brzucha i pleców u kobiet lub mężczyzn w celach profilaktycznych, aby usunąć niewielką liczbę regenerowanych cebulek.
depilacja laserowa warszawa w TK Laser

ZALETY ZABIEGU

Indywidualne podejście

Nowoczesne lasery diodowe pozwalają specjalistom dobrać siłę oddziaływania oddzielnie dla każdego Klienta. W ten sposób nawet głęboko położone mieszki włosowe są niszczone bez negatywnego wpływu na skórę.

Bezbolesność

W porównaniu do shugowania i woskowania, laserowe usuwanie włosów na plecach to zabieg powodujący minimalne nieprzyjemne odczucia bólowe.

Skuteczność

Już po pierwszym zabiegu stracisz 15-20% włosów w obszarze, poddanym zabiegowi. A z każdym kolejnym zabiegiem skóra stanie się coraz gładsza i bardziej atrakcyjna.

Długotrwały efekt

Jeżeli ściśle przestrzegać zaleceń specjalisty, nie zaniedbywać pielęgnacji skóry przed i po zabiegu, postępować zgodnie z harmonogramem wizyt w salonie, można pozbyć się włosów na 10 lat.

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ

Pełny kurs depilacji laserowej pleców u kobiet wynosi zwykle 8-10 zabiegów, u mężczyzn – 10-12 zabiegów. Przerwa między pierwszymi trzema wizytami w salonie wynosi 1 miesiąc. Dalej kosmetolog opracowuje indywidualny harmonogram, pozostawiając odstęp między zabiegami bez zmian lub wydłużając go do 1,5-2 miesięcy.
Tylko specjalista może dokładnie określić liczbę wizyt, potrzebnych do uzyskania pełnej gładkości skóry i dopiero po 6 zabiegach, kiedy zobaczy dynamikę wzrostu włosów.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Po depilacji laserowej skóra na plecach i brzuchu wymaga odpowiedniej pielęgnacji:

/ 01.

Przez pierwsze 3 dni zrezygnuj z peelingów, gąbek, sauny i masaży. Nie używaj kosmetyków zawierających alkohol, aby uniknąć wysypki i podrażnień.

/ 02.

W pierwszym tygodniu nie wystawiaj obszar skóry, poddany oddziaływaniu lasera na bezpośrednie działanie promieni słonecznych: odłóż odwiedziny plaży i wizyty w solarium.

/ 03.

2-3 dni po zabiegu zakazane jest również pływanie na stawach otwartych i w basenach, nie zaleca się przebywanie w saunie i siłowni.

Od razu po depilacji laserowej skóra na plecach będzie lekko zaczerwieniona. Jest to całkowicie normalna reakcja, która minie bez Twojej interwencji w ciągu kilku godzin. Aby skóra szybciej się zregenerowała, przygotuj środek zawierający panthenol i nakładaj go na obszar poddany zabiegowi 2-3 razy dziennie.

Depilacja laserowa pleców koszt w Warszawie

Jednym z głównych zadań, jakie stawie sobie sieć salonów TK Laser jest zabezpieczenie dostępności cenowej depilacja plecow laserem dla każdego.
Ale nie zawsze istnieje potrzeba poddawać oddziaływaniu lasera tak dużego obszaru ciała. Możemy usunąć włosy tylko z barków, obszaru kości krzyżowej lub górnej części pleców. W tym przypadku depilacja laserowa plecy m. st. Warszawa będzie miała niższą cenę.
Jeżeli chcesz zaoszczędzić, bądź na bieżąco z naszymi promocjami. Klientom, które zdecydowały się na depilację laserową w kilku obszarach ciała jednocześnie, regularnie udzielamy hojnych rabatów i oferujemy najkorzystniejsze warunki.
https://cbox.mobi/go/tklaserpl