Zwierzyniecka, 7

Codziennie od 8:00 do 22:00

Depilacja laserem cena m. Kraków

Kobiety Mężczyźni

Profesjonalne usługi depilacji laserowej w Krakowie świadczą mistrzowie salonu TK Laser. Naszym gościom zapewniamy komfortowe warunki do wykonywania zabiegów kosmetologicznych. Uprzejmi doświadczeni kosmetolodzy indywidualnie podchodzą do rozwiązywania problemów estetycznych skóry.

W naszym salonie panuje miła atmosfera. Nasi Klienci docenią doskonałą obsługę, modny wystrój gabinetów, nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne umiejętności mistrzów. Pracujemy codziennie i zarezerwujemy dla Ciebie miejsce w dogodnym dla Ciebie terminie.

NIE ODKŁADAJ NA PÓŹNIEJ PIELĘGNACJI SWOJEGO CIAŁA: ZADZWOŃ, ABY SIĘ DOWIEDZIEĆ ile kosztuje depilacja laserem I ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisać się na wizytę

ZALETY ZABIEGU

depilacja laserem jest niezastąpioną procedurą dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru włosów na twarzy i ciele. Ta metoda zapewnia długotrwały efekt gładkiej skóry, pomaga zapomnieć o konieczności usuwania włosów na długi czas. To absolutnie bezpieczny i skuteczny zabieg, który jest popularny na całym świecie.
Nasi specjaliści dbają o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Urządzenia do depilacji laserowej są dezynfekowane przed i po każdym zabiegu.

depilacja laserowa twarzy
01.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się ≈7–20% włosów. Pozostałe włosy są określane jako „włosy śpiące” i są usuwane podczas każdego kolejnego zabiegu. Widoczny efekt zobaczysz po 1-3 wizytach u kosmetologa.

02.

Możesz depilować dowolny obszar twarzy i ciała, w tym skórę wrażliwą, na przykład w miejscach intymnych.

03.

Naskórek w obszarze, poddawanym depilacji laserowej nie zostanie uszkodzony. Po zabiegu może wystąpić niewielkie zapalenie mieszków włosowych, ale zaczerwienienie ustępuje szybko i bez śladu.

04.

Depilację laserową należy wykonywać cyklicznie, po zakończeniu zabiegów nie ma konieczności codziennego usuwania włosków, jak w przypadku golenia, ani tygodniowego - jak przy woskowaniu czy shugowaniu.

05.

W przypadku braku przeciwwskazań, zabieg można wykonywać bez strachu występowania oparzenia, wrastania włosków, innych urazów czy przebarwień.

06.

Depilacja laserowa w Krakowie wykonywana jest przez specjalistów salonu TK Laser przy pomocy urządzeń diodowych nowej generacji. Lasery o dużej mocy pozwalają szybko i skutecznie usunąć niechciane owłosienie. Zintegrowany system chłodzenia łagodzi stres cieplny, wywołany na skórę i zmniejsza ból.

07.

Używamy jednorazowych materiałów eksploatacyjnych, które są rozpakowywane w obecności Klienta. Przed zabiegiem na rękojeści aparatu diodowego nawijana jest folia. Po zakończeniu zabiegu wszystkie materiały eksploatacyjne są utylizowane.

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

W salonie depilacji laserowej TK Laser w Krakowie usuwanie włosów przebiega w następujący sposób:

/ 01.

Przed zabiegiem Klient zakłada specjalne okulary chroniące oczy.

/ 02.

Mistrz ustala indywidualne parametry lasera, biorąc pod uwagę kolor skóry i włosów Klienta.

/ 03.

Na obszar, który ma być depilowany, nakłada się żel, który umożliwia łatwe przesuwanie rękojeści urządzenia po ciele.

/ 04.

Po przygotowaniu, kosmetolog dotyka do skóry dyszą aparatu i uruchamia laser. Przesuwa rękojeścią przez wszystkie odcinki wyznaczonego obszaru.

/ 05.

Po wykonaniu depilacji, na wyznaczony obszar nakłada się środek łagodzący i nawilżający.

Czas trwania zabiegu zależy od wielkości i charakterystyki depilowanego obszaru.
Proponujemy zapisać się na konsultację wstępną w celu osobistego omówienia ze specjalistą TK Laser wszystkich szczegółów depilacji w określonym obszarze.
Cennik usług dostępny jest na stronie salonu TK Laser m. Kraków. Klienci mogą sprawdzić online koszt depilacji laserowej nóg, rąk, twarzy, klatki piersiowej, pleców, brzucha i innych okolic. Regularnie organizujemy korzystne promocje i oferujemy rabaty, jeżeli zapiszesz się na depilację w kilku obszarach ciała.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Aby zwiększyć skuteczność oddziaływania lasera, należy przestrzegać kilku prostych zasad przygotowania przed wykonaniem zabiegu. Przed depilacją laserową ważne jest:

/ 01.

3 tygodnie przed zabiegiem

nie wyrywaj włosów pęsetą, nie używaj wosku ani innych metod depilacji, oprócz golenia.

/ 02.

14 dni przed zabiegiem

zrezygnuj z odwiedzania plaży i solarium, nie stosować samoopalaczy. Nie należy zażywać antybiotyków i innych leków, zwiększających światłoczułość skóry.

/ 03.

3 dni przed zabiegiem

nie nakładaj na skórę żadnych balsamów ani toników, zawierających alkohol.

/ 04.

W dniu wizyty

zgolić włosy w obszarze, który będzie poddawany działaniu lasera. Urządzenie diodowe działa na gładkiej skórze.

/ 05.

Przez cały czas trwania kursu

aby nie wywoływać wzrostu włosów i wzmocnić efekt, powstrzymaj się od przyjmowania witamin A i E, biotyny, cynku, kwasu foliowego.

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

 • Pierwsze 3 zabiegi odbywają się raz w miesiącu. Następnie specjalista ocenia wyniki i ustala, czy konieczne jest: 1) zwiększenie odstępów między wizytami do 1,5–2 miesięcy; 2) pozostawienie takiego samego harmonogramu wykonania depilacji, czyli raz w miesiącu.
 • Liczba zabiegów określa się indywidualnie. Średnio jest to 8-10 wizyt.
  Ważne jest, aby trzymać się harmonogramu i nie zapominać o zabiegach. W takim przypadku uda się osiągnąć najlepszego efektu.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO DEPILACJI

Kosmetolodzy salonu TK Laser zalecają:

po depilacji laserowej
/ 01.

Bezpośrednio po zabiegu i przez kolejne 2–4 dni obficie nawilżać skórę, używając produktów, takich jak Panthenol czy Bepanthen. Krem nakładaj 2 razy dziennie.

/ 02.

Przez 14 dni nie odwiedzaj solarium, unikaj przebywania w bezpośrednim świetle słonecznym. Jeżeli zabieg wykonywany jest w okresie wiosenno-letnim, przed wyjściem na zewnątrz należy nałożyć krem ​​przeciwsłoneczny na odsłonięte obszary skóry, poddawane oddziaływaniu lasera.

/ 03.

Przez 3 dni nie należy odwiedzać sauny, kąpać się w gorącej kąpieli, pływać w basenie i na wodach otwartych, należy unikać aktywności fizycznej.

W trakcie trwania kursu wystarczy usuwać włosy brzytwą, aby nie uszkodzić mieszków włosowych.

Poczuj prawdziwie gładką skórę po profesjonalnie przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej w Krakowie. Czekamy na Ciebie w salonie TK Laser każdego dnia w tygodniu. Aby umówić się na wizytę u kosmetologa, wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń do nas!

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGÓW

Metoda polega na takiej zasadzie: włosy poddawane są działaniu promieniowania laserowego. Wiązka lasera wpływa na mieszek włosowy - ulega on zniszczeniu, powodując wypadanie włosa, będącego w aktywnej fazie wzrostu.

laserowe usuwanie owłosienia zalecane jest do usuwania owłosienia z twarzy, rąk, pach, pleców, klatki piersiowej, nóg, brzucha, szyi, okolic bikini i wszelkich innych miejsc na ciele.
Możesz skontaktować się z kosmetologiem w celu rozwiązania problemów z nadmiernym owłosieniem w przypadku:
✓ hirsutyzmu - nadmiernego wzrostu ciemnych i twardych włosów u kobiet z powodu braku równowagi hormonalnej;
✓ nadmiernego owłosienia - zwiększenia ilości włosów na dowolnej części ciała.
Laserowa depilacja jest niezbędna dla osób, których praca lub hobby związane jest ze sportem, tańcami, pływaniem i innymi dziedzinami, w których ważna jest idealnie gładka i piękna skóra.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA depilacja laserowa:

 • choroby onkologiczne;
 • zakażenia grzybicze i infekcyjne skóry;
 • choroba niedokrwienna serca;
 • żylaki kończyn w obszarze, poddawanym depilacji laserowej;
 • blizny keloidowe;
 • ciąża;
 • ostra dekompensacja cukrzycy;
 • wirusowe zapalenie wątroby В i С;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi (hemofilia);
 • pierwsze 2-3 miesiące karmienia piersią;
 • obecność implantów metalowych w ciele;
 • nierównowaga hormonalna.Przy braku równowagi hormonalnej depilacja laserowa nie jest zabroniona, ale jest mniej skuteczna. Osiągnięcie idealnego efektu depilacji przy zaburzeniach hormonalnych jest trudne, ale wygląd depilowanego obszaru w każdym przypadku ulegnie poprawie. Laserowe usuwanie włosów nie pasuje dla osób o jasnych, rudych lub siwych włosach. Wiązka laserowa skutecznie działa tylko na mieszki włosowe, zawierające ciemny pigment. Nie nadaje się do usuwania włosków puszystych.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Salon depilacji laserowej TK LASER
Phone