Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Depilacja laserem cena m. Kraków

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Profesjonalne usługi depilacji laserowej w Krakowie świadczą mistrzowie salonu TK Laser. Naszym gościom zapewniamy komfortowe warunki do wykonywania zabiegów kosmetologicznych. Uprzejmi doświadczeni kosmetolodzy indywidualnie podchodzą do rozwiązywania problemów estetycznych skóry.

W naszym salonie panuje miła atmosfera. Nasi Klienci docenią doskonałą obsługę, modny wystrój gabinetów, nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne umiejętności mistrzów. Pracujemy codziennie i zarezerwujemy dla Ciebie miejsce w dogodnym dla Ciebie terminie.

NIE ODKŁADAJ NA PÓŹNIEJ PIELĘGNACJI SWOJEGO CIAŁA: ZADZWOŃ, ABY SIĘ DOWIEDZIEĆ ile kosztuje depilacja laserem I ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

ZALETY ZABIEGU

depilacja laserem jest niezastąpioną procedurą dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru włosów na twarzy i ciele. Ta metoda zapewnia długotrwały efekt gładkiej skóry, pomaga zapomnieć o konieczności usuwania włosów na długi czas. To absolutnie bezpieczny i skuteczny zabieg, który jest popularny na całym świecie.
Nasi specjaliści dbają o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Urządzenia do depilacji laserowej są dezynfekowane przed i po każdym zabiegu.

01.

Podczas pierwszego zabiegu usuwa się ≈7–20% włosów. Pozostałe włosy są określane jako „włosy śpiące” i są usuwane podczas każdego kolejnego zabiegu. Widoczny efekt zobaczysz po 1-3 wizytach u kosmetologa.

02.

Możesz depilować dowolny obszar twarzy i ciała, w tym skórę wrażliwą, na przykład w miejscach intymnych.

03.

Naskórek w obszarze, poddawanym depilacji laserowej nie zostanie uszkodzony. Po zabiegu może wystąpić niewielkie zapalenie mieszków włosowych, ale zaczerwienienie ustępuje szybko i bez śladu.

04.

Depilację laserową należy wykonywać cyklicznie, po zakończeniu zabiegów nie ma konieczności codziennego usuwania włosków, jak w przypadku golenia, ani tygodniowego - jak przy woskowaniu czy shugowaniu.

05.

W przypadku braku przeciwwskazań, zabieg można wykonywać bez strachu występowania oparzenia, wrastania włosków, innych urazów czy przebarwień.

06.

Depilacja laserowa w Krakowie wykonywana jest przez specjalistów salonu TK Laser przy pomocy urządzeń diodowych nowej generacji. Lasery o dużej mocy pozwalają szybko i skutecznie usunąć niechciane owłosienie. Zintegrowany system chłodzenia łagodzi stres cieplny, wywołany na skórę i zmniejsza ból.

07.

Używamy jednorazowych materiałów eksploatacyjnych, które są rozpakowywane w obecności Klienta. Przed zabiegiem na rękojeści aparatu diodowego nawijana jest folia. Po zakończeniu zabiegu wszystkie materiały eksploatacyjne są utylizowane.

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

W salonie depilacji laserowej TK Laser w Krakowie usuwanie włosów przebiega w następujący sposób:

/ 01.

Przed zabiegiem Klient zakłada specjalne okulary chroniące oczy.

/ 02.

Mistrz ustala indywidualne parametry lasera, biorąc pod uwagę kolor skóry i włosów Klienta.

/ 03.

Na obszar, który ma być depilowany, nakłada się żel, który umożliwia łatwe przesuwanie rękojeści urządzenia po ciele.

/ 04.

Po przygotowaniu, kosmetolog dotyka do skóry dyszą aparatu i uruchamia laser. Przesuwa rękojeścią przez wszystkie odcinki wyznaczonego obszaru.

/ 05.

Po wykonaniu depilacji, na wyznaczony obszar nakłada się środek łagodzący i nawilżający.

Czas trwania zabiegu zależy od wielkości i charakterystyki depilowanego obszaru.
Proponujemy zapisać się na konsultację wstępną w celu osobistego omówienia ze specjalistą TK Laser wszystkich szczegółów depilacji w określonym obszarze.
Cennik usług dostępny jest na stronie salonu TK Laser m. Kraków. Klienci mogą sprawdzić online koszt depilacji laserowej nóg, rąk, twarzy, klatki piersiowej, pleców, brzucha i innych okolic. Regularnie organizujemy korzystne promocje i oferujemy rabaty, jeżeli zapiszesz się na depilację w kilku obszarach ciała.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Aby zwiększyć skuteczność oddziaływania lasera, należy przestrzegać kilku prostych zasad przygotowania przed wykonaniem zabiegu. Przed depilacją laserową ważne jest:

/ 01.

3 tygodnie przed zabiegiem

nie wyrywaj włosów pęsetą, nie używaj wosku ani innych metod depilacji, oprócz golenia.

/ 02.

14 dni przed zabiegiem

zrezygnuj z odwiedzania plaży i solarium, nie stosować samoopalaczy. Nie należy zażywać antybiotyków i innych leków, zwiększających światłoczułość skóry.

/ 03.

3 dni przed zabiegiem

nie nakładaj na skórę żadnych balsamów ani toników, zawierających alkohol.

/ 04.

W dniu wizyty

zgolić włosy w obszarze, który będzie poddawany działaniu lasera. Urządzenie diodowe działa na gładkiej skórze.

/ 05.

Przez cały czas trwania kursu

aby nie wywoływać wzrostu włosów i wzmocnić efekt, powstrzymaj się od przyjmowania witamin A i E, biotyny, cynku, kwasu foliowego.

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

 • Pierwsze 3 zabiegi odbywają się raz w miesiącu. Następnie specjalista ocenia wyniki i ustala, czy konieczne jest: 1) zwiększenie odstępów między wizytami do 1,5–2 miesięcy; 2) pozostawienie takiego samego harmonogramu wykonania depilacji, czyli raz w miesiącu.
 • Liczba zabiegów określa się indywidualnie. Średnio jest to 8-10 wizyt.
  Ważne jest, aby trzymać się harmonogramu i nie zapominać o zabiegach. W takim przypadku uda się osiągnąć najlepszego efektu.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO DEPILACJI

Kosmetolodzy salonu TK Laser zalecają:

po depilacji laserowej
/ 01.

Bezpośrednio po zabiegu i przez kolejne 2–4 dni obficie nawilżać skórę, używając produktów, takich jak Panthenol czy Bepanthen. Krem nakładaj 2 razy dziennie.

/ 02.

Przez 14 dni nie odwiedzaj solarium, unikaj przebywania w bezpośrednim świetle słonecznym. Jeżeli zabieg wykonywany jest w okresie wiosenno-letnim, przed wyjściem na zewnątrz należy nałożyć krem ​​przeciwsłoneczny na odsłonięte obszary skóry, poddawane oddziaływaniu lasera.

/ 03.

Przez 3 dni nie należy odwiedzać sauny, kąpać się w gorącej kąpieli, pływać w basenie i na wodach otwartych, należy unikać aktywności fizycznej.

W trakcie trwania kursu wystarczy usuwać włosy brzytwą, aby nie uszkodzić mieszków włosowych.

Poczuj prawdziwie gładką skórę po profesjonalnie przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej w Krakowie. Czekamy na Ciebie w salonie TK Laser każdego dnia w tygodniu. Aby umówić się na wizytę u kosmetologa, wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń do nas!

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGÓW

Metoda polega na takiej zasadzie: włosy poddawane są działaniu promieniowania laserowego. Wiązka lasera wpływa na mieszek włosowy - ulega on zniszczeniu, powodując wypadanie włosa, będącego w aktywnej fazie wzrostu.

laserowe usuwanie owłosienia zalecane jest do usuwania owłosienia z twarzy, rąk, pach, pleców, klatki piersiowej, nóg, brzucha, szyi, okolic bikini i wszelkich innych miejsc na ciele.
Możesz skontaktować się z kosmetologiem w celu rozwiązania problemów z nadmiernym owłosieniem w przypadku:
✓ hirsutyzmu - nadmiernego wzrostu ciemnych i twardych włosów u kobiet z powodu braku równowagi hormonalnej;
✓ nadmiernego owłosienia - zwiększenia ilości włosów na dowolnej części ciała.
Laserowa depilacja jest niezbędna dla osób, których praca lub hobby związane jest ze sportem, tańcami, pływaniem i innymi dziedzinami, w których ważna jest idealnie gładka i piękna skóra.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA depilacja laserowa:

 • choroby onkologiczne;
 • zakażenia grzybicze i infekcyjne skóry;
 • choroba niedokrwienna serca;
 • żylaki kończyn w obszarze, poddawanym depilacji laserowej;
 • blizny keloidowe;
 • ciąża;
 • ostra dekompensacja cukrzycy;
 • wirusowe zapalenie wątroby В i С;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi (hemofilia);
 • pierwsze 2-3 miesiące karmienia piersią;
 • obecność implantów metalowych w ciele;
 • nierównowaga hormonalna.Przy braku równowagi hormonalnej depilacja laserowa nie jest zabroniona, ale jest mniej skuteczna. Osiągnięcie idealnego efektu depilacji przy zaburzeniach hormonalnych jest trudne, ale wygląd depilowanego obszaru w każdym przypadku ulegnie poprawie. Laserowe usuwanie włosów nie pasuje dla osób o jasnych, rudych lub siwych włosach. Wiązka laserowa skutecznie działa tylko na mieszki włosowe, zawierające ciemny pigment. Nie nadaje się do usuwania włosków puszystych.