Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

PEELING DO TWARZY W KRAKOWIE

Peeling chemiczny twarzy to prosty i niedrogi zabieg, który pozwala szybko i bezboleśnie poprawić kondycję skóry: wyrównać powierzchnię i koloryt twarzy, pozbyć się przebarwień, blizn, śladów po trądziku, trądziku. Chemiczne minioparzenie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, uruchamia naturalny proces odnowy tkanek. W niektórych przypadkach technika ta może stać się skuteczną alternatywą dla drogich zabiegów z użyciem sprzętu.

PRZED I PO PEELINGU

PROMOCYJNY KOMPLEKS

Oczyszczanie twarzy i peeling w cenie 370 zł zamiast 470 zł

Zapisz się na wizytę

Koszt różni się w zależności od rodzaju peelingu i charakterystyk obszaru poddawanego zabiegu. Więcej opłacalnych ofert znajdziesz w dziale Promocje.
Jeśli chcesz, aby Twoja twarz promieniała świeżością, zdrowiem i urodą - zapraszamy do salonu TK Laser w Krakowie! Nasi specjaliści pracują 7 dni w tygodniu. Administrator zapisze Cię w dogodnym dla Ciebie terminie. W naszym salonie każdy klient może skorzystać z profesjonalnych usług kosmetologa w przystępnych cenach.

ZALETY PROCEDURY W SALONIE TK LASER

Do peelingu chemicznego w centrach kosmetologicznych stosuje się sprawdzone kompozycje znanych marek, takich jak Holy Land, WiQo, Mesoestetic.

Wykwalifikowany kosmetolog dobierze optymalny środek dla każdego rodzaju skóry. Nasi specjaliści ściśle przestrzegają norm sanitarnych i higienicznych oraz protokołu zabiegu, więc oparzenia i stany zapalne są wykluczone.

Sesja odbywa się w komfortowych warunkach, specjalista odpowiada na wszystkie pytania klientów, udziela szczegółowych zaleceń dotyczących dalszej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

RODZAJE PEELINGÓW CHEMICZNYCH W TK LASER

W gabinetach kosmetycznych TK Laser wykonuje się peelingi powierzchniowe i środkowe
Peeling powierzchowny jest najdelikatniejszy. Działa w obrębie górnej warstwy rogowej naskórka, oczyszcza pory, pomaga wyrównać strukturę skóry, poprawia wygląd cery.
Peeling medianowy dociera do najgłębszej, podstawnej warstwy naskórka, a także do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Ten rodzaj złuszczania pozwala pozbyć się plam starczych, blizn oraz wygładzić zmarszczki.
Głęboki (nie wykonujemy) znacznie uszkadza tkanki, wpływa na warstwę siateczkowatą skóry właściwej, niweluje istotne wady estetyczne. Do jego realizacji stosuje się substancje toksyczne, dlatego ten zabieg jest zalecany wyłącznie w nagłych wypadkach i jest przeprowadzaya w wyspecjalizowanych placówkach medycznych.

Do zabiegów stosuje się najlepsze peelingi chemiczne z branży kosmetologii:

/ 01.

ABR;

/ 02.

azelainowy;

/ 03.

glikolowy;

/ 04.

Jessnera;

/ 05.

migdałowy;

/ 06.

PRX-T33;

/ 07.

salicylowy.

W niektórych przypadkach kosmetolodzy łączą peeling azelainowy z migdałowym.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg kosmetyczny jest zalecany w przypadku występowania następujących objawów:

01.

Matowa lub nierówna cera;

02.

Plamy starcze;

03.

Pojawienie się oznak chrono-, fotostarzenia;

04.

Suchość skóry;

05.

Zmniejszenie turgoru naskórka;

06.

Hiperkeratoza – zgrubienie warstwy rogowej skóry;

07.

Rozszerzone pory;

08.

Zwiększona zawartość tłuszczu w skórze;

09.

Trądzik, blizny, występowanie śladów po trądziku.

Większość rodzajów peelingów stosuje się w okresie jesienno-zimowym. W 3-5 dniu zwykle obserwuje się silne złuszczanie, dlatego wówczas należy jak najdłużej przebywać w domu.
Efekt jest widoczny już po jednej sesji. W niektórych przypadkach kosmetolog przepisuje serię zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA

Peeling kwasowe na przebarwienia, trądzik, zmiany potrądzikowe są przeciwwskazane w następujących przypadkach:
W razie występowania mechanicznych uszkodzeń, zmian infekcyjnych skóry w miejscach poddawanych zabiegowi;

  • Chorób onkologicznych;
  • Dekompensacja cukrzycy;
  • Egzemy, łuszczycy;
  • Znamion w obszarze, który ma być poddawany zabiegowi.

Jeżeli klientka ma alergię na którykolwiek ze składników kompozycji kwasowej, zabieg nie jest wykonywany. W przypadku lokalnych wysypek specjalista może pominąć dany obszar podczas wykonywania zabiegu. Możliwość i celowość sesji w takich przypadkach jest ustalana indywidualnie.
Z reguły do zabiegu nie jest potrzebne żadne przygotowanie. Nie zaleca się natomiast 2 tygodnie przed wykonaniem peelingu oczyszczania skóry kwasem, mikrodermabrazji, opalania w solarium i naturalnie. Z kolei po wstrzyknięciu botoksu, wypełniaczy hialuronowych, powinien upłynąć co najmniej 1 tydzień.

ETAPY SESJI

Profesjonalny peeling na twarz trwa 25-60 minut, w obszarze szyi i dekoltu czas wynosi 25-40 min.

Konsultacja

Kosmetolog upewnia się, że nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegu, bada skórę, dobiera najbardziej odpowiedni skład peelingu.

Przygotowanie

Specjalista usuwa kosmetyki z twarzy, oczyszcza skórę, jak również nanosi na powierzchnię skóry środek antyseptyczny.

Przeprowadzanie zabiegu

Kompozycję peelingującą jest nakładana na twarz (w razie potrzeby również na szyję, dekolt), utrzymuje się ją przez wymagany czas, a następnie neutralizuje lub zmywa wodą.

Ostatni etap

Na zakończenie sesji specjalista nakłada na skórę klientki kojącą maskę, nawilżające serum lub krem, a przed wyjściem na zewnątrz także filtr przeciwsłoneczny.

laserowe usuwanie włosów

PIELĘGNACJA SKÓRY

W dniu po zabiegu

Wskazane jest ograniczenie dotykania rękoma obszarów poddanych zabiegowi. Nie należy myć twarzy zimną lub zbyt gorącą wodą, chodzić do sauny, na basen.

W trakcie kilku dni po

Należy wykluczyć stosowanie maseczek, peelingów, kremów, kosmetyków dekoracyjnych. Korzystanie z sauny zabronione. W żadnym wypadku nie należy odrywać uformowanych skórek, łuszczącej się skóry.

2 tygodnie po zabiegu

Zaleca się unikać ekspozycji skóry na promienie UV. Należy pamiętać, aby przed wyjściem z domu używać kremu przeciwsłonecznego.

KOSZT I RABATY W KRAKOWIE

Ceny peelingów kosmetycznych do twarzy znajdziesz szczegółowo opisane na tej stronie oraz w zakładce Ceny. Nasze salony oferują świetne okazje przez cały rok. Rabat dotyczy peelingu kwasowego PRX-T33 jednocześnie na twarz, szyję i dekolt. Wybierając żądany rodzaj zabiegu, zaoszczędzisz nawet 28%.
Chcesz, aby Twoja skóra była promienna i zadbana przy minimalnych kosztach? Czekamy na Ciebie w salonie TK Laser.