Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

ZABIEGI INIEKCYJNE W KRAKOWIE

Modelowanie - to zabieg korygujący, który poprawia wygląd i zapewnia uzyskanie efektu ujędrnienia skóry. Technika ta ma udowodnioną skuteczność i jest w 100% bezpieczna. Polega ona na iniekcjach z zastosowaniem preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego w miejsca, które wymagają skorygowania lub nadania im zmysłowej objętości.

PRZED I PO ZABIEGU

Efekty zabiegów kosmetycznych

Aby wykonać modelowanie sylwetki, należy skontaktować się z naszymi specjalistami z TK Laser w Krakowie. Istnieje możliwość umówienia się na wizytę:

01.

Modelowanie wolumetryczne ust;

02.

Wyeliminowanie głębokich wgłębień pod oczami;

03.

Modelowanie wolumetryczne kości policzkowych, podbródka;

04.

Skorygowanie konturu twarzy za pomocą wypełniaczy w części nosowo-wargowej;

05.

Zwiększenie objętości i podkreślenie konturu twarzy.

EFEKTYWNOŚĆ

Procedura pozwala uzyskać następujące efekty:

01.

Modelowanie i odmładzanie twarzy;

02.

Lifting i przywracanie elastyczności tkanek;

03.

Zlikwidowanie początkowego zwiotczenia i nierówności w dolnej trzeciej części twarzy;

04.

Wygładzanie zmarszczek i fałdów w obszarach problematycznych;

05.

Zapobieganie zmianom związanym z wiekiem.

PREPARATY

Kosmetolodzy w TK Laser wykonują zabieg modelowania za pomocą kwasu hialuronowego. Specjaliści mogą zastosować inne preparaty na życzenie klienta i po konsultacji z kosmetologiem. W zależności od ilości i obszaru stosujemy różne wypełniacze amerykańskiej firmy farmaceutycznej Allergan.

GRUPA JUVEDERM:

JUVEDERM ULTRA SMILE

Wypełniacz ten jest przeznaczony do stosowania podskórnego w okolicy ust. Opiera się na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego. Produkowany jest przez firmę Allergan, USA. Zaletami tego preparatu są: czas działania od 8 do 12 miesięcy, maksymalne wyniki w krótkim czasie, równomierne wypełnienie i biokompatybilność.

JUVEDERM ULTRA 2

Ten wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego jest stosowany w zabiegach modelujących w celu korekcji powierzchniowych i średniogłębokich zmarszczek, a także w celu zwiększenia objętości i bioregeneracji ust.

JUVEDERM ULTRA 3

Ten wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego jest stosowany do wygładzania zmarszczek i średniej głębokości fałdów twarzy, a także do zwiększania objętości ust i modelowania konturów twarzy.

JUVEDERM VOLIFT RETOUCH

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Produkowany jest przez firmę Allergan, USA. Kosmetolodzy stosują ten produkt do korygowania problematycznych obszarów po pierwszym zabiegu. Charakteryzuje się minimalnymi skutkami ubocznymi, wygodnym stosowaniem, długotrwałym efektem, możliwością uzyskania efektu 3D.

JUVEDERM VOLBELLA

Wypełniacz jest stosowany do modelowania. Kosmetolodzy stosują go w delikatnych miejscach o wrażliwej skórze. Na przykład wokół oczu. Pomaga korygować powierzchowne i głębokie zmarszczki, wyrównuje kontury skóry, dodaje objętości ustom i koryguje bruzdy nosowo-wargowe.

PROMOITALIA GOLD PLUS

Nadaje się do konturowania wszystkich części twarzy. Pomaga wypełnić objętość ust, przywraca skórze elastyczność i świeżość, usuwa drobne i średnie zmarszczki.

PROMOITALIA DIAMOND PLUS

Jest to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który należy do najgęstszych wypełniaczy z serii Skin Filler, produkowanych przez firmę Promoitalia (Włochy). Doskonale sprawdza się w rozwiązywaniu takich problemów jak: głębokie zmarszczki, lifting twarzy, przywrócenie konturu twarzy.

PROMOITALIA SILVER PLUS

Jest to najlżejszy produkt z gamy Skin Filler, produkowany przez Promoitalia. Zawiera również gęstsze wypełniacze biorewitalizujące, Gold i Diamond. Zalety: nawilża skórę ust bez dodatkowej objętości, likwiduje zwiotczenia skóry, drobne zmarszczki, blizny.

ZALETY ZABIEGU

CZĘŚCI CIAŁA DO INIEKCJI

Zabieg modelowania jest wykonywany w celu rozwiązania problemów estetycznych w następujących obszarach:

/ 01.

Usta. Modelowanie wolumetryczne za pomocą wypełniaczy umożliwia powiększanie ust bez operacji chirurgicznej i długiego czasu regeneracji. Można poprawić kształt, uwydatnić krzywiznę, podnieść kąciki, nawilżyć i wygładzić usta.

/ 02.

Kości policzkowe. Wypełniacze mogą być stosowane do wypełnienia obszarów, które wymagają dodatkowej korekcji. Skorygowanie objętości kości policzkowych, stworzenie harmonijnej proporcji i odmłodzenie twarzy.

/ 03.

Bruzda nosowo-wargowa. Zabieg ten eliminuje efekt "zmęczonego spojrzenia" oraz usuwa nieestetyczne sine, ciemne cienie i zagłębienia pod oczami. Skóra wygląda bardziej świeżo i gładko.

/ 04.

Fałdy nosowo-wargowe. Iniekcja żelu w obszar problemowy wypełnia i wygładza fałdy nosowo-wargowe. Iniekcje z użyciem wypełniaczy zmniejszają widoczność zmarszczek.

/ 05.

Podbródek. Modelowanie wolumetryczne koryguje kształt podbródka poprzez iniekcje wypełniaczy. Dzięki iniekcjom można zmniejszyć lub zwiększyć jego wyrazistość, skorygować dołeczki lub asymetrię, a także inne niedoskonałości.

Zabiegi iniekcyjne mogą odmłodzić i ujędrnić skórę, dodać jej objętości lub skorygować kształt kości policzkowych, ust i podbródka.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG

modelowanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Preparaty są podawane przy użyciu najcieńszych igieł, co minimalizuje ból. Wypełniacze są podawane jednorazowo. W razie potrzeby specjalista TK Laser może wykonać korektę po 14 dniach od zabiegu.

Główne etapy procedury:

Konsultacje

Specjalista sprawdza, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu i dobiera wypełniacze do obszarów wymagających korekcji.

Wstępne przygotowanie

Kosmetyczka oczyszcza skórę i nanosi oznaczenia na skórę za pomocą kredki.

Modelowanie

Za pomocą igły i strzykawki aplikuje się preparat na określoną głębokość w leczonym obszarze.

Rozprowadzanie wypełniaczy

Następnie specjalista ostrożnie masuje miejsce iniekcji za pomocą wacika, usuwając w ten sposób wszelkie oznaczenia.

WSKAZANIA

  • asymetrię twarzy i niektórych obszarów;
  • wyraźne zmarszczki w okolicy nosowo-wargowej;
  • obecność fałdów nosowo-łzowych;
  • cienkie usta, niewyraźny kontur;
  • konieczność skorygowania kształtu podbródka;
  • potrzeba poprawy kształtu kości policzkowych.
  • zwiotczenie skóry na wszystkich częściach ciała;
  • zmarszczki na czole.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegi nie są wskazane dla osób poniżej 18 roku życia. Specjaliści z TK Laser zalecają powstrzymanie się od iniekcji kosmetologicznych, jeśli w leczonych obszarach występują przebarwienia lub znamiona. Główne przeciwwskazania:

/ 01.

rany, owrzodzenia, oparzenia lub wysypki na leczonym obszarze;

/ 02.

ciąża i laktacja;

/ 03.

indywidualna nietolerancja na składniki iniekcji;

/ 04.

hemofilia i inne zaburzenia krwi;

/ 05.

zakażenie HIV i AIDS;

/ 06.

onkologia na każdym etapie;

/ 07.

epilepsja a problemy ze zdrowiem psychicznym;

/ 08.

choroby skóry, w tym zapalenie skóry i dermatozy;

/ 09.

choroby autoimmunologiczne;

/ 010.

skóra skłonna do powstawania keloidów;

/ 011.

laserowe odnawianie skóry.

Kosmetyczki w naszym salonie zalecają rozpoczęcie zabiegów iniekcyjnych najwcześniej tydzień po zaprzestaniu przyjmowania leków rozrzedzających krew. W razie potrzeby należy skonsultować się z lekarzem.

ILE KOSZTUJĄ ZABIEGI MODELOWANIA TWARZY W KRAKOWIE

Cena zabiegu zależy od rodzaju i dawki stosowanego produktu oraz specyfiki obszaru, na którym ma być wykonany zabieg. Robimy wszystko, co możliwe, aby profesjonalne usługi kosmetyczne pozostały w przystępnych cenach dla wszystkich. Mezoterapia, modelowanie i inne zabiegi w naszym salonie są wykonywane w atrakcyjnych cenach.

Stworzyliśmy system rabatów dla klientów, regularnie organizujemy promocje dla nowych i stałych klientów. Zapraszamy do umówienia się na zabieg Modelowania twarzy w przytulnym salonie TK Laser w Krakowie, aby rozwiązać swoje problemy estetyczne i spędzić czas w miłej atmosferze.

Pomożemy Ci podkreślić naturalne piękno Twojej twarzy i ciała. Aby umówić się na wizytę do profesjonalnej kosmetyczki, zadzwoń do nas już teraz. Czeka na Ciebie miły, przyjazny personel oraz możliwość bezpłatnej konsultacji wstępnej.