Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

LIPOMODELOWANIE w Krakowie

Aby pozbyć się nadmiernej objętości tkanki tłuszczowej, poprawić wygląd skóry i zlikwidować fałdy tłuszczowe na twarzy i szyi, często zaleca się zabieg lipomodelingu. Jest to skuteczny zabieg remodelujący, który umożliwia poprawienie konturów twarzy bez stosowania metod chirurgicznych. W związku z tym nie wiąże się z długim okresem rehabilitacji. Środki lipolityczne do ciała są punktowo wstrzykiwane pod skórę.

ILE KOSZTUJE zabieg lipolityczny w Krakowie

PRZED/PO BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

Uzyskane efekty zabiegów

Po konsultacji, specjaliści z centrum kosmetologii TK Laser w Krakowie indywidualnie dobierają odpowiednie preparaty do zabiegu.
Lipolityki pomagają wyeliminować nagromadzenie tkanki tłuszczowej w najbardziej problemowych częściach ciała. W szczególności pozwalają one pozbyć się tzw. podwójnego podbródka, zmniejszyć rozmiar brzucha, ud i pośladków. Można także zmniejszyć nos za pomocą lipolityków, skorygować kontury twarzy, pozbyć się pigmentacji itp.
Efekty są widoczne nawet w miejscach, w których komórki tłuszczowe są mało podatne na dietę i ćwiczenia (np. podwójny podbródek, dłonie, szyja i policzki). Stosujemy wyłącznie certyfikowane, sprawdzone mezopreparaty. Wszystkie zabiegi wykonywane są w komfortowych, nowoczesnych pomieszczeniach.

CZĘŚCI CIAŁA, DO ZABIEGU

Mezopreparaty mogą być stosowane na takich częściach ciała:

/ 01.

Twarz. Lipolityczne iniekcje podskórne w linie żuchwy pozwalają pozbyć się tkanki tłuszczowej, a lipomodelowanie twarzy usuwa fałdy nosowo-wargowe. Preparat skutecznie poprawia wyrazistość konturów twarzy, zwęża nos i niweluje worki pod oczami. Stosuje się ją również do korekcji kości policzkowych i policzków. Iniekcje w podbródek, brodę, brwi, powieki i pod oczy dają oszałamiający efekt liftingu. Ponadto zabieg pomaga poprawić krążenie krwi i przepływ limfy.

/ 02.

Lipoliza iniekcyjna brzucha. Usuwa objętość podbrzusza i fałdów bocznych. Talia staje się wyraźniejsza i bardziej ekspresyjna. Napina się znacznie lepiej niż w przypadku innych metod korekcji.

/ 03.

Ręce. Kurs zabiegów modelujących dotyczy najbardziej problematycznych części: zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni dłoni. Lipolityki skutecznie liftingują skórę. Przedramiona zostają udoskonalone, nadmiar tłuszczu zostaje usunięty z rąk i dłoni, a także ma miejsce zmniejszenie wagi ciała.

/ 04.

Nogi. Iniekcje lipolityczne w nogi pomagają usunąć złogi tłuszczu na wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud, dodatkowe centymetry na łydkach i wałeczki nad kolanami. Zwalcza cellulit, likwiduje skórkę pomarańczową.

/ 05.

Pośladki. Kurs mezoterapii z lipolitykami pozwala zapomnieć o cellulicie na najbardziej problematycznych częściach ciała i napina skórę pośladków.

/ 06.

Plecy. Skutecznie działa w dolnej części pleców, w obszarze problemowym w dolnej części szyi i w kłębie. Iniekcje są stosowane w celu wyeliminowania fałdów tłuszczowych na bokach.

Dzięki iniekcjom lipolitycznym na twarz i ciało oraz prowadzeniu zdrowego trybu życia i stosowaniu odpowiedniej diety można osiągnąć długotrwałe rezultaty. Jeśli osoba nie stosuje się do zaleceń dietetyka i aktywności fizycznej, efekty iniekcji odchudzających będą minimalne.

KURS ZABIEGÓW LIPOMODELINGOWYCH I CZAS TRWANIA EFEKTÓW

Aby osiągnąć odpowiednie rezultaty, należy wykonywać iniekcje lipolityczne jako kurs. Rezultaty są zauważalne już po pierwszej wizycie w salonie. Jednak w celu utrwalenia, a następnie utrzymania rezultatów, konieczne jest powtórzenie zabiegu w TK Laser.
Ilość zabiegów zależy od wielkości obszarów poddawanych zabiegowi; na przykład w przypadku twarzy wystarczy 4-5 zabiegów. Na długość kursu wpływa również wybrany preparat. Średnio wykonuje się 3-8 zabiegów co 10-30 dni. Specjaliści naszego salonu ustalają indywidualny harmonogram wizyt, biorąc pod uwagę stosowany preparat, potrzeby klienta, charakterystykę obszaru problemowego oraz wyniki po pierwszym zabiegu.
Lipolityki do ciała i twarzy skutecznie rozpuszczają tłuszcz w miejscach zlokalizowanych i normalizują metabolizm. Wpływają one korzystnie na stan skóry, zmniejszają grubość tkanki tłuszczowej i pomagają ujędrnić, wyszczuplić sylwetkę.
Czas trwania efektu zależy od indywidualnej specyfiki organizmu, stylu życia i zastosowanego preparatu. Efekty zastosowania preparatów lipolitycznych można polepszyć i przedłużyć dzięki ćwiczeniom, diecie i masażom.

Liczba zabiegów zależy od obszaru poddawanego zabiegowi. Na przykład, do ujędrnienia konturów twarzy wystarczy do 5 zabiegów. Na długość trwania ma również wpływ wybór produktu. Konieczne jest wykonanie od 3 do 8 zabiegów, po 10-30 dniach przerwy między każdym zabiegiem. Po indywidualnej konsultacji nasz specjalista dobierze niezbędne preparaty i ustali harmonogram zabiegów, biorąc pod uwagę preferencje klienta.
Miejscowe iniekcje lipolityków nie tylko rozbijają tłuszcz, ale także normalizują metabolizm. Skóra staje się zdrowsza, nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje usunięty, a sylwetka staje się szczuplejsza. Trądzik, przebarwienia i ślady po trądziku są mniejsze. Zabieg sprawdza się w przypadku rozstępów i blizn, sińców pod oczami oraz cellulitu.

Preparaty

Kompleks indywidualnie dobranych preparatów (np. lipolityki do nosa lub pośladków) pozwala uzyskać maksymalny efekt. Nasze kosmetyczki używają wyłącznie produktów certyfikowanych w Unii Europejskiej. Wybór jest dokonywany na podstawie indywidualnych cech skóry, ewentualnej nietolerancji na składniki wchodzące w skład mezokoktajlu. Dla naszych specjalistów najważniejsze jest bezpieczeństwo klienta. Z tego powodu przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadza się dokładne badanie, określa się obszary problemowe i dopiero wtedy ustala się termin pierwszego zabiegu.

STOSOWANIE LIPOLITYKÓW

Lipomodelowanie może być częścią pakietu odchudzającego lub być wykonywane jako samodzielna procedura. Zależy ona od stylu życia, diety i ilości tkanki tłuszczowej podskórnej.

W SALONIE TK LASER STOSUJEMY TEGO TYPU PREPARATY:

PBSERUM TRIADA (Hiszpania)

Unikalny produkt na bazie enzymów. Zawiera lipazę do rozbijania tłuszczu, kolagenazę do generowania kolagenu w organizmie oraz hialuronidazę do usuwania wody. Triada lipolityczna jest niezbędna w takich zabiegach, jak korekcja dolnej trzeciej części twarzy, szyi i dekoltu. Stosuje się ją również na piersiach, pośladkach, pomaga usunąć objętość w tych miejscach, które wymagają liftingu, ale nie nadają się do leczenia innymi metodami. Skład tego programu może być modyfikowany. Wszystko jest indywidualnie dopasowane!

RRS HA CELLUTRIX (Włochy)

Głównym celem preparatu jest pozbycie się cellulitu. Składniki preparatu wspomagają metabolizm i mikrokrążenie. Z pomocą tego produktu stopniowo eliminuje się nagromadzony tłuszcz, a skóra staje się jędrniejsza. Likwiduje "skórkę pomarańczową" i obrzęki. Preparat RRS HA Cellutrix jest stosowany w naszym salonie do zabiegów iniekcyjnych na brzuch, nogi, pośladki i inne problematyczne części ciała.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg może być wykonywany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zabiegi są wskazane w przypadku:

 • zwiększenie elastyczności skóry;
 • usunięcie fałdów nosowo-wargowych;
 • korekta kształtu ciała i owalu twarzy;
 • poprawa stanu skóry;
 • rozjaśnianie cieni pod oczami;
 • zmniejszanie ilości tłuszczu w obszarach problemowych;
 • redukcja cellulitu;
 • zmniejszenie podwójnego podbródka i poduszeczek tłuszczowych Bichata

Przeciwwskazania:

 • nowotwory złośliwe;
 • zaburzenia układu odpornościowego;
 • egzema lub łuszczyca
 • zaburzenia psychiczne, napady padaczkowe;
 • cukrzyca;
 • stan zapalny w miejscach objętych zabiegiem;
 • podatność na blizny keloidowe;
 • trwająca choroba wirusowa lub zakaźna;
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby krwi;
 • pacjenci przyjmujący leki steroidowe i antykoagulanty;
 • nietolerancja produktów na bazie kwasu hialuronowego.

W niektórych przypadkach nasze kosmetyczki mogą zalecić pacjentom wykonanie badań przed zabiegiem.

Zdecydowanie nie zaleca się umawiania się na zabiegi iniekcyjne:

 • Wcześniej niż miesiąc po szczepieniu szczepionką Covid-19.
 • Wcześniej niż 30 dni po przechorowaniu choroby wirusowej układu oddechowego lub Covid-19.
 • Wcześniej niż 2 tygodnie po przyjmowaniu antybiotyków.

Zalecenia te muszą być przestrzegane ze względu na bezpieczeństwo zabiegu i utrzymanie efektu w dłuższej perspektywie.

CENA ZABIEGU W KRAKOWIE

Nasze pakiety kosmetologiczne są w atrakcyjnych cenach. Ostateczny koszt zależy od wybranego produktu, obszaru poddawanego zabiegowi oraz innych czynników. Jest to zrozumiałe, ponieważ jeśli pojedyncza dawka jest potrzebna do iniekcji na szyję, korekcji fałdów nosowo-wargowych lub liftingu twarzy, to w przypadku pośladków lub brzuszka potrzebna będzie trzykrotnie większa dawka. Zupełnie inne dawkowanie w celu wizualnego zmniejszenia nosa lub podbródka.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której omówimy wszystkie szczegóły i indywidualnie określimy cenę zabiegu. Często oferujemy naszym klientom rabaty i promocje, które pomagają zaoszczędzić. Dodatkowo zapraszamy na zabiegi, które pomagają zmniejszyć blizny i rozstępy, usunąć cienie pod oczami, ślady po trądziku, przebarwienia itp.

Zawsze przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, korekcje z użyciem preparatów wypełniających są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi zasadami. Skontaktuj się z naszym menedżerem i poznaj wszystkie interesujące Cię szczegóły. Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację. Z przyjemnością dostosujemy program zabiegów według Twoich indywidualnych wymagań.