Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Karboksyterapia w Krakowie

Zabiegi kosmetologii salonowej to nie marketing, ale możliwość jak najdłuższego zachowania młodości skóry, jej zdrowego i promiennego wyglądu. Każda kobieta prędzej czy później zdaje sobie sprawę, że tylko pielęgnacji domowej nie wystarczy. Istnieją technologie, które mogą wzmocnić i utrwalić wyniki prawidłowej domowej pielęgnacji skóry. Dlaczego ich nie użyć?

Niezależnie od tego, czy regularnie odwiedzasz kosmetyczkę, czy dopiero planujesz wizytę i wybierasz optymalną usługę, zalecamy zwrócenie uwagi na karboksyterapię. Jest to łatwa w wykonaniu, nieinwazyjna technika o zauważalnym działaniu odmładzającym i przeciwzapalnym. Nasz salon TK Laser w Krakowie zaprasza do osobistej oceny wszystkich korzyści płynących z usługi i odświeżenia skóry.

Ceny w Krakowie

Cechy karboksyterapii w TK Laser

Zabieg nie wiąże się z żadnymi zastrzykami ani nawet z użyciem urządzeń – tylko wysokiej jakości lek i 40 minut Twojego relaksu. Działanie polega na wnikaniu dwutlenku węgla w warstwy naskórka. On nie wpływa na stan skóry, ale stymuluje naturalne procesy dostarczania tlenu do tkanek. A zwiększenie ilości tlenu oznacza poprawę krążenia krwi, produkcję kolagenu i inne pozytywne efekty.

Jakiego efektu możesz się spodziewać:

01.

ekspresowy lifting i poprawa owalu twarzy;

02.

wybielanie pigmentacji;

03.

regulacja przetłuszczania się i eliminacja nadmiernej suchości;

04.

wygładzenie zmarszczek;

05.

leczenie wysypek;

06.

poprawa ogólnego stanu skóry – kolorytu.

W naszym salonie dostępna jest już usługa karboksyterapii oparta na linii Demax. Współpracujemy z tą marką od dawna i gwarantujemy wysoką skuteczność zabiegu przy użyciu jej produktów.

Kto potrzebuje karboksyterapii?

Dla każdej kobiety, która dba o kondycję swojej skóry i dbanie o siebie. Pomimo działania odmładzającego, karboksyterapię można wykonywać już od 20 roku życia, nadaje się zarówno do leczenia niektórych defektów, jak i profilaktyki w celu utrzymania dobrej kondycji skóry. Wybierz procedurę, jeśli obawiasz się następujących problemów:

  • utrata kolorytu skóry, naruszenie linii powiek i ust;
  • matowa, ciemna karnacja;
  • wysypki i plamy pigmentacyjne;
  • zauważalne oznaki wieku;
  • couperose.

Etapy karboksyterapii

Sesja trwa około 40 minut. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, możesz się zrelaksować i cieszyć przyjemnymi zabiegami na skórze, które podniosą Twoją urodę. Wszystko będzie się działo według następującego algorytmu:

specjalista zbada skórę i doradzi w zakresie pielęgnacji, przydatności innych usług w ogóle;

oczyszcza twarz z kosmetyków i zanieczyszczeń;

zastosuje lek;

w zależności od rodzaju skóry zastosuje serum.

Generalnie zabieg trwa do 40 minut, nie powoduje dyskomfortu, a jedynie wspaniale działa na Twoją skórę, gdy możesz się zrelaksować.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Zabieg jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że głównym środkiem aktywnym jest dwutlenek węgla. W tym procesie skóra nie ulega uszkodzeniu, dlatego dla wielu karboksyterapia jest idealna do poprawy kondycji skóry. Tylko w niektórych przypadkach należy przełożyć wizytę:

/ 01.

choroby zakaźne i przewlekłe;

/ 02.

wysypki zapalne na twarzy;

/ 03.

podwyższona temperatura ciała.

W każdym razie zawsze możesz zwrócić się do nas o poradę. Specjalista zbada skórę, określi ważne szczegóły i podpowie, na ile właściwy jest zabieg w tym momencie.

Czy musisz wziąć udział w serii zabiegów?

Jeśli masz konkretne wady, którymi trzeba się zająć, to oczywiście lepiej przejść przez szereg procedur. Około 7-10 sesji. Jeśli ogólnie nie martwisz się poważnymi problemami skórnymi, ale istnieje chęć odświeżenia się, zaostrzenia twarzy, wystarczy jednorazowеj procedury. Od razu jednak ostrzegamy – spodoba Ci się i regularnych zabiegów nie da się uniknąć.

Opieka po zabiegu

Nie ma specjalnych wymagań dotyczących opieki. Możesz nadal używać zwykłych środków i nie martwić się. Jedyną rzeczą jest unikanie ekspozycji na słońce i skórę przez kilka dni lub stosowanie kremów przeciwsłonecznych.

Koszt karboksyterapii w TK Laser w Krakowie

Prowadzimy lojalną politykę cenową, o czym przekonasz się odwiedzając dział cenowy. Podane są ceny wszystkich zabiegów oraz aktualne rabaty. Cały czas mamy promocję, więc zwróć uwagę przy planowaniu kolejnego zabiegu.

Dbanie z nami o skórę jest nie tylko przyjemne i skuteczne, ale także niezwykle opłacalne. Czekamy na Ciebie w naszym przytulnym salonie w Krakowie.