Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Laserowe odmładzanie w Krakowie

Laserowe odmładzanie to innowacyjna metoda poprawy Jakie jest najbardziej innowacyjne urządzenie we współczesnej medycynie estetycznej? Z pewnością jest to laser. Umożliwia wykonywanie różnych zabiegów, przede wszystkim niwelujących zmarszczki i upiększających skórę na całym ciele. Laserowe odmładzanie skóry polega na dotarciu lasera do głębokich warstw skóry i stymulowanie jej do naprawy oraz produkcji kolagenu. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z lasera na zmarszczki, jak przebiega taki zabieg oraz czy jest bezpieczny.

Laserowe odmładzanie w Krakowie - dlaczego warto?

Odmładzające zabiegi laseroterapii na twarz w Krakowie oferują wiele korzyści, dlatego są często wybierane przez pacjentów szczególnie w średnim wieku. Nie znaczy to, że laserem nie są zainteresowane osoby młode - te częściej wybierają zabiegi opierające się na redukcji trądziku, owłosienia, blizn lub znamion. Gdy po 25 roku życia pojawiają się pierwsze zmarszczki, niektórzy pacjenci także chcą im zapobiec, wybierając się do salonów kosmetologicznych.
Efekty laserowe odmładzające twarz to:

01.

rozświetlenie skóry twarzy,

02.

spłycenie zmarszczek oraz bruzd,

03.

lifting twarzy,

04.

zniwelowanie skutków starzenia się skóry,

05.

ujędrnienie skóry,

06.

stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny,

07.

wyrównanie kolorytu,

08.

zniwelowanie przebarwień i uszkodzeń słonecznych.

Odpowiednie ustawienia lasera sprawią, że klienci mogą zlikwidować wiele defektów skóry w nieinwazyjny sposób. Laser w wyznaczonym miejscu wnika w głąb skóry i dzięki intensywnemu światłu stymuluje ją do regeneracji. Specjalista przy pomocy lasera tworzy mikrouszkodzenia na skórze, które mobilizują ją do utworzenia nowych, lepszych tkanek.

Laserowe odmładzanie w Krakowie – techniki

Pod nazwą “laserowego odmładzania skóry” kryje się wiele różnych technik, skupiających się na wielu obszarach oraz technikach wykonywania zabiegu:

/ 01.

Laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu – kompleksowa redukcja zmarszczek na obszarach najbardziej na nie narażonych. Można także zdecydować się na laserowe usuwanie zmarszczek tylko jednego obszaru – twarzy, dekoltu lub szyi.

/ 02.

Odmładzanie twarzy dla cery tłustej i mieszanej – jest to metoda redukcji zmarszczek dostosowania do skóry wymagającej specjalnego traktowania.

/ 03.

Laserowe odmładzanie z leczeniem – zabieg polegający na zniwelowanie oznak starzenia się wraz z redukcją nadmiernego rogowacenia naskórka lub przebarwień zapalnych.

/ 04.

Laserowa odnowa skóry - polega na pobudzeniu laserem procesów regeneracyjnych w skórze, powodując poprawę jej wyglądu i redukcję zmarszczek.

/ 05.

Laserowy lifting twarzy - laser stymuluję produkcję kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry, powodując jej napinanie oraz skutecznie liftingując ją.

W gabinetach kosmetologicznych istnieje wiele metod wykorzystujących zabiegi laserowe na twarz. W każdym z nich mogą być dostępne różne innowacyjne metody. Warto skonsultować się ze specjalistą, aby określił które będą odpowiednie dla danego pacjenta oraz defektów skóry, z jakimi się on mierzy.

Laserowe odmładzanie w Krakowie – co zrobić przed zabiegiem?

Przed każdym zabiegiem laserowym na twarz, bez znaczenia czy są to zabiegi odmładzające, przeciwtrądzikowe czy usuwające owłosienie, należy pamiętać o stosowaniu wysokich filtrów przeciwsłonecznych. Stosowanie ochrony jest także bardzo ważne po zabiegu, aby skóra lepiej i szybciej się zregenerowała oraz w trakcie gojenia nie powstały na niej przebarwienia posłoneczne.
Przeciwwskazania najlepiej skonsultować osobiście ze specjalistą. Możemy jednak wspomnieć, że kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby wrażliwe na światło lasera oraz przyjmujące retinoidy nie zakwalifikują się do zabiegów laserowych. Wszelkie inne kwestie, jak choroby i alergie, należy przedyskutować z lekarzem lub specjalistą. Nie ukrywaj faktów na temat swojego stanu zdrowia! Niedostosowanie się do zaleceń może skutkować poważnymi skutkami ubocznymi, np. poparzeniami.

Laserowe odmładzanie w Krakowie – od a do z

Każdy zabieg w salonie kosmetologicznym w Krakowie rozpoczyna się od profesjonalnej konsultacji, podczas której specjalista doradzi Ci, w jaki sposób warto zadbać o Twoją urodę. Zaproponuje Ci technikę i sposób wykonania zabiegu laserowego na twarz lub inne obszary. Oczywiście o wyborze konkretnej metody decyduje klient.
Podczas zabiegu specjalista będzie przesuwał głowicę lasera po skórze znieczulonej specjalnym kremem. Pacjenci raczej nie skarżą się na duży dyskomfort, ponieważ ekspert uważnie kontroluje przebieg całego procesu – od ustawień lasera, po znieczulenie i komfort pacjenta. Dla spektakularnych efektów odmładzanie wymaga powtarzania – optymalna ilość wizyt to 3-5 co 4-6 tygodni. Według opinii osób, które skorzystały z zabiegu laserowego liftingu twarzy oraz innych technik, właśnie pełna seria przynosi najlepsze efekty. Po zabiegu zastosuj się wytycznych przedstawionych przez lekarza. Pamiętaj, aby przychodzić regularnie na kolejne wizyty, a dzięki temu otrzymasz upragniony efekt młodszej, rozpromienionej cery.
Koszt laserowego odmładzania skóry w TK Laser zależy od indywidualnych preferencji pacjenta do obszaru objętego zabiegiem oraz stopniem jego skomplikowania. Jeżeli zdecydujesz się zabieg laserowy wraz z dodatkowymi udogodnieniami - np. redukcją przebarwień, zapłacisz więcej niż za klasyczną procedurę. Koszty wynoszą od 240 do 800 zł. Warto obserwować ofertę i polować na promocje.
Po użyciu lasera skóra wymaga szczególnej opieki – delikatna pielęgnacja powinna szybko przywrócić miejsce zabiegu do normy. W czasie rekonwalescencji używaj delikatnych kremów do twarzy, które dostatecznie ją nawilżą oraz nawodnią. Pamiętaj, aby nie skubać, nie drapać i nie podrażniać obszaru po zabiegu. Skóra może być opuchnięta i obrzęknięta, ale nie stanowi to powodu do zmartwień - po kilku dniach wróci do normy.
Jeżeli zauważysz jakiekolwiek skutki uboczne, które będą budziły Twoje wątpliwości - zbyt duże podrażnienie, opuchlizna, alergia, pojawienie się ran – koniecznie skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą wykonującym zabieg! Kontrola lekarska jest bardzo ważna dla utrzymania stabilnego stanu zdrowia oraz prawidłowego gojenia się po zabiegu.

Laserowe odmładzanie w Krakowie - podsumowanie

Wiesz już, jak przebiegają zabiegi z serii laserowego odmładzania twarzy i skóry w Krakowie. Wiele pacjentów chętnie odwiedza gabinety kosmetologiczne w celu poprawy swojej urody, szczególnie tak nieinwazyjnymi i bezpiecznymi metodami.
Istnieje wiele metod i technik, dostosowanych do osób w różnym wieku oraz z rozmaitymi potrzebami. Z tego zabiegu mogą korzystać zarówno osoby w młodym wieku, u których dopiero pojawiają się pierwsze zmarszczki, a także osoby w wieku 50+! Najważniejsze jest przestrzeganie zaleceń oraz szczera rozmowa z ekspertem, na temat ewentualnych przeciwwskazań.
Jeżeli chcesz cofnąć upływający czas i sprawić, aby Twoja skóra wyglądała znacznie młodziej, nie zwlekaj i rozważ konsultację z profesjonalistą w celu usunięcia zmarszczek laserem!