Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

LIFTING SMAS TWARZY I CIAŁA W KRAK

Ultradźwiękowy lifting SMAS to innowacyjna, bezpieczna i skuteczna metoda odmładzania twarzy, pozbycia się cellulitu, zwiotczałej skóry, złogów tłuszczu na ciele. Lifting jest odpowiedni dla osób, które chcą wyglądać szczuplej i młodziej bez uciekania się do operacji plastycznych. Sieć salonów TK Laser wykorzystuje profesjonalne urządzenie HIFU Eva Medicalaser do przeprowadzania nieinwazyjnego liftingu.

PRZED/PO BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU*

*Pozytywne zmiany są zauważalne od razu po zabiegu ultradźwiękowego nieoperacyjnego liftingu, wtedy skóra z każdym dniem staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Maksymalny efekt osiąga się w ciągu 3 miesięcy i utrzymuje się przez 1-2 lata.

KOSZT LIFTINGU SMAS W KRAKOWIE

SIĘ CECHY I ZALETY SMAS

Istotą techniki HIFU, która zapewnia lifting okrężny, napina zwiotczałą skórę, poprawia kontury ciała jest działanie skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności na układ mięśniowo-powięziowy. Warstwa SMAS, na którą dokonywane jest oddziaływanie znajduje się pod tkanką podskórną (tłuszcz podskórny).
Fale ultradźwiękowe generowane przez manipulator urządzenia powodują drgania tkanek, a następnie ich nagrzewanie punktowe, a także skurcz, zagęszczenie i zmniejszenie objętości warstwy tłuszczowej.
W wyniku ogrzewania w tkankach powstają mikrouszkodzenia, tzw. punkty termokoagulacji. W uszkodzonych obszarach aktywuje się produkcja kolagenu, procesy metaboliczne i naprawcze.
Efekt zaraz po sesji jest nieznaczny. Ponieważ wzrost nowych włókien następuje stopniowo, efekt kumuluje się w ciągu 2-3 miesięcy i utrzymuje się 1-2 lat. Wielokrotny lifting ultradźwiękowy jest wykonywany na twarz, szyję, podbródek, brzuch, klatkę piersiową, niektóre partie ramion, nogi 1 raz na rok. Przy znacznych zmianach związanych z wiekiem, zwiotczeniu skóry może być konieczna dodatkowa korekta, którą przeprowadza się po 3 miesiącach.
W porównaniu z innymi metodami niechirurgicznymi, lifting SMAS działa na głębszym poziomie i pozwala na osiągnięcie bardziej wyraźnych i trwałych zmian.

ZALETY HIFU SMAS W TK LASER

W porównaniu z liftingiem chirurgicznym ta metoda ma szereg zalet:

WSKAZANIA

Niechirurgiczny lifting twarzy sprzętem jest zalecany w przypadku:

/ 01.

Grawitacyjnego opadania dolnej części twarzy;

/ 02.

Występowania policzków „buldoga”, drugiego podbródka;

/ 03.

Opadających brwi, kącików oczu i ust;

/ 04.

Przepukliny dolnej powieki;

/ 05.

Worków tłuszczowych w obrębie kości policzkowych;

/ 06.

Cellulitu, rozstępów;

/ 07.

Złogów tłuszczu na brzuchu, bokach, bocznych częściach pleców, udach;

/ 08.

Obwisłej skóry twarzy, szyi, dekoltu, klatki piersiowej, przedramion, powyżej kolan.

Jeśli chodzi o lifting SMAS podbródka, dolnej części twarzy, strefy okołooczodołowej, zabieg zaleca się od 35 roku życia. Lifting ciała SMAS jest skuteczny zarówno w młodości, jak i w wieku dojrzałym. Technika pozwala na poprawę konturów ciała przy nadwadze, po gwałtownym odchudzaniu oraz po porodzie.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Pomimo nieinwazyjności i bezpieczeństwa dla organizmu, w niektórych przypadkach zastosowanie techniki sprzętowej jest zabronione. Należą do nich w szczególności:

01.

Wiek poniżej 18 roku życia;

02.

Ciąża, okres karmienia piersią;

03.

Choroby onkologiczne;

04.

Infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);

05.

Cukrzyca, łuszczyca, egzema;

06.

Występowanie metalowych implantów w zajętym obszarze (z wyjątkiem protez i aparatów ortodontycznych);

07.

Noszenie rozrusznika serca;

08.

Zaostrzenie dolegliwości przewlekłych;

09.

Procesy zapalne w organizmie, w tym przeziębienie.

ETAPY SESJI W SALONIE

Do liftingu ultradźwiękowego nie jest potrzebne specjalne przygotowanie. W razie potrzeby można wstępnie przeprowadzić biorewitalizację lub mezoterapię. Technika jest kompatybilna z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego i nie jest kompatybilna z trwałymi wypełniaczami z biopolimerami i silikonami.

/ 01.

Konsultacja

Kosmetolog rozmawia z klientem, poznaje życzenia dotyczące efektu zabiegu, upewnia się, że nie ma przeciwwskazań, dokładnie bada miejsca, które mają być poddane zabiegowi.

/ 02.

Przygotowanie do sesji

Specjalista dobiera ustawienia urządzenia, przygotowuje wkłady-dysze odpowiednie dla określonych stref. Skóra jest dezynfekowana. Naskórek i dysze są traktowane środkiem antyseptycznym.

/ 03.

Zabieg

Zabieg odbywa się wzdłuż wcześniej zaplanowanych linii, za pomocą specjalnego przewodnika żelowego. Lifting SMAS brwi i strefy okołooczodołowej trwa 45 minut; strefy twarzy, szyi, dekoltu - 2 godziny; brzuch, ramiona i uda - 4 godziny.

/ 04.

Zakończenie zabiegu

Resztki żelu są usuwane, na skórę jest nakładany środek łagodzący. Bezpośrednio po sesji można odczuwać drętwienie w miejscach poddawanych zabiegowi. To dobry znak, że proces zagęszczania tkanek miękkich już się rozpoczął.

Pierwszy OKRES PO ZABIEGU

Dzień

Nie należy myć twarzy zbyt gorącą lub bardzo zimną wodą.

Przez kilka dni

Konieczne jest regularne nawilżanie skóry. Nie powinno się używać peelingów, kosmetyków z drobinkami ściernymi. Najlepiej odmówić sobie aktywności fizycznej i sportowej, kąpieli w wannie, wizyt w saunie, na basenie.

W ciągu 2 tygodni

Nie zaleca się opalania na plaży ani w solarium, wychodząc na zewnątrz należy stosować krem ​​z filtrem. Zabronione jest masowanie obszarów poddanych działaniu ultradźwięków.

PROMOCJE I RABATY W TK LASER w Krakowie

Aktualny koszt liftingu dolnej części twarzy, kącików oczu, brwi, liftingu różnych partii ciała znajdziesz na tej stronie lub w zakładce "Ceny". W salonach TK Laser w Krakowie zawsze obowiązują zniżki na kompleksowe oferty: kilka stref na twarzy; twarz + szyja + dekolt; dwa lub trzy obszary na ciele.
Aby skorzystać ze świetnej oferty oraz zarezerwować niską cenę, już dziś zapisz się na lifting ultradźwiękowy! Aby zamówić dla siebie dogodny czas na wizytę w centrum kosmetologii, zostaw zgłoszenie na stronie internetowej.