Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

BIOREWITALIZACJA W KRAKOWIE

Biorewitalizacja za pomocą kwasu hialuronowego jest jedną z nowoczesnych, bezpiecznych metod zapobiegania i korygowania niedoskonałości estetycznych skóry poprzez iniekcje pod skórę. Jest wskazana dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą przywrócić twarzy zdrowy blask i świeżość, odzyskać elastyczność i sprężystość skóry. Jest to skuteczna kuracja odmładzająca. Specjaliści z TK Laser w Krakowie wykonują zabieg profesjonalnie, a widoczny efekt utrzymuje się przez 6-9 miesięcy.

ZALETY

Klienci TK Laser w Krakowie wybierają zabieg biorewitalizacji dla skóry naczynkowej, po trądziku i pigmentacji, zwiotczałej i suchej z kilku powodów:

laserowe usuwanie włosów
/ 01.

Procedura jest dostępna od 18 roku życia. Wskazania do biorewitalizacji obejmują zarówno skórę młodą, jak i dojrzałą.

/ 02.

Minimalny dyskomfort. Nasz specjalista może znieczulić okolicę poddawaną zabiegowi podczas zabiegu, ale w każdym przypadku klienci dobrze tolerują terapię iniekcyjną.

/ 03.

Zachowanie naturalnej ekspresji twarzy. Iniekcje nie powodują utraty wrażliwości tkanek. Po zabiegu można się śmiać, marszczyć czoło lub uśmiechać: iniekcje nie wpływają w żaden sposób na mimikę twarzy.

/ 04.

Widoczne odmłodzenie. Kwas hialuronowy zawarty w tych iniekcjach uruchamia naturalne procesy regeneracji komórek. Iniekcje działają w środkowych i głębokich warstwach podskórnych, odżywiając i nawilżając skórę od wewnątrz.

/ 05.

Brak ograniczeń. Po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. Zabieg biorewitalizacji w przypadku przebarwień, trądziku, kuperozy lub innych przyczyn nie wymaga długiego okresu rehabilitacji, jak w przypadku działań chirurgicznych.

/ 06.

Czas regeneracji wynosi 1-3 dni. Po iniekcji mogą pojawić się małe guzki - grudki. Ta reakcja skóry minie w ciągu trzech dni.

/ 07.

Długotrwały efekt. Wyraźny efekt uzyskuje się po upływie ≈ 2 tygodni od iniekcji. Efekt ten jest spotęgowany przez fakt, że preparat pobudza organizm do samodzielnego wytwarzania kwasu hialuronowego.

/ 08.

Brak uzależnienia. Składniki iniekcji nie są uzależniające. Zabieg może być przeprowadzany regularnie bez utraty skuteczności.

Przed wizytą na biorewitalizację twarzy zalecamy umówienie się na bezpłatną konsultację w TK Laser. Specjalista wykona badanie, aby upewnić się, że dana technika jest optymalnie dostosowana do potrzeb estetycznych klienta.

CZĘŚCI CIAŁA DO INIEKCJI

Zastrzyki z kwasu hialuronowego mają sprawdzoną efektywność i bezpieczeństwo. Biorewitalizacja może być przeprowadzana na twarzy i ciele.
Specjaliści w naszym salonie wykonują iniekcje w następujących obszarach:

CECHY ZABIEGU

Biorewitalizacja pod oczami, w okolicy dekoltu, na szyi i twarzy - kurs iniekcji. Podczas zabiegu cienkie igły wnikają dokładnie w obszar problemowy na określoną głębokość. Sesja zabiegowa nie jest czasochłonna i trwa około 45 minut. Zabieg antyseptyczny i znieczulenie leczonego obszaru trwa około 20 minut.

Specjaliści z TK Laser stosują sprawdzone i certyfikowane produkty, które zawierają nie tylko kwas hialuronowy, ale także witaminy, aminokwasy, antyoksydanty i peptydy. Iniekcje są wykonywane podskórnie, z zachowaniem odstępów między wkłuciami od 0,5 do 2,0 cm.

Zabieg jest wystarczająco skuteczny: aby uzyskać najlepsze rezultaty, wystarczy kilka zabiegów. Po iniekcjach składniki preparatów są aktywne w środkowych i głębokich warstwach skóry. W tkankach uruchamia się proces regeneracji i przywracania równowagi wodnej.

Dzięki terapii iniekcyjnej można osiągnąć następujące efekty:

01.

eliminacja suchości skóry;

02.

przywrócenie zdrowego koloru cery;

03.

poprawa jędrności i napięcia skóry;

04.

rozjaśnianie blizn potrądzikowych i post-akne;

05.

zmniejszenie łuszczenia się i ściągnięcia skóry;

06.

usuwanie plam pigmentowych;

07.

eliminacja drobnych linii i zmarszczek;

08.

generalne odmładzanie skóry.

PREPARATY

Specjaliści TK Laser dobierają mezokoktajl w zależności od rodzaju poddawanego zabiegowi obszaru i efektu, jaki ma być osiągnięty. Zabieg mezoterapii może być wykonywany przez specjalistów TK Laser w Krakowie przy użyciu innego preparatu. Zabieg odbywa się po wcześniejszej konsultacji i akceptacji produktu przez naszego kosmetologa. Salon kupuje produkt indywidualnie dla klienta.

KOSMETYCZKI STOSUJĄ TEGO TYPU PREPARATY:

RESTYLANE VITAL

Produkt wyprodukowany w Szwecji przez firmę Q-med. Ma ona wyjątkową właściwość polegającą na akumulowaniu wilgoci w dużych ilościach. Hialuronian sodu zawarty w produkcie jest pochodzenia syntetycznego, jest w pełni zgodny z tkanką ludzką i nie powoduje reakcji odrzucającej.

RRS RSXL HAIR

Procedura biorewitalizacji jest przeprowadzana przy użyciu preparatu RRS XL HAIR, produkowanego przez firmę Skin Tech Pharma Group, SL - Hiszpania. RRS XL HAIR to kompleks kwasu hialuronowego o wysokiej masie molekularnej. Produkt ten poprawia mikrokrążenie, nawilża i biostymuluje skórę.

RESTYLANE VITAL LIGHT

Preparat na bazie kwasu hialuronowego. Pomaga odmłodzić skórę szyi, dekoltu i rąk, przywrócić równowagę wodną, elastyczność i napięcie skóry, nadając jej świeży i naturalny wygląd. Produkt jest dozowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko nadkorekty.

Kwas hialuronowy stymuluje naturalne procesy tworzenia kolagenu i elastyny. Dlatego też jego działanie nie zmniejsza się po wyeliminowaniu go z organizmu. Efektem po zabiegu nasi klienci cieszą się przez wiele miesięcy.

Po zabiegu przez kilka dni należy unikać masażu, kąpieli i sauny. Unikać aktywności fizycznej powodującej nadmierne pocenie się. Po wstrzyknięciu preparatu w okolice twarzy i szyi należy powstrzymać się od stosowania kosmetyków dekoracyjnych przez 1-2 dni. Nie należy dotykać ani ugniatać grudek na twarzy i ciele. Znikną one same po kilku dniach.

Specjalista TK Laser poinformuje Cię, jak prawidłowo pielęgnować skórę po terapii iniekcyjnej. Pozwoli to zminimalizować możliwość wystąpienia negatywnych skutków oraz pogłębi i przedłuży pozytywne efekty biorewitalizacji.

shedule

KURS ZABIEGÓW I CZAS TRWANIA EFEKTÓW

Ilość zabiegów zależy od wielkości obszarów poddawanych zabiegowi i oczekiwanego rezultatu. W ramach kursu biorewitalizacji dla osób z trądzikiem wykonuje się więcej zabiegów niż w przypadku osób, które chcą jedynie wyrównać koloryt cery i odświeżyć ją.
Dla wszystkich klientów specjalista w naszym salonie opracowuje indywidualny harmonogram wizyt. Kurs może składać się z 2-4 zabiegów co 14 dni.
Już po pierwszym zabiegu nasi klienci zauważają, że skóra jest bardziej jędrna i napięta. Po kursie skóra twarzy i ciała jest zrewitalizowana, nawilżona i odmłodzona. Efekt utrzymuje się przez 6-9 miesięcy.

W niektórych przypadkach biorewitalizacja z użyciem kwasu hialuronowego może powodować uczucie suchości i ściągnięcia skóry. Jest to tymczasowe zdarzenie, które najczęściej występuje jesienią i zimą. Po krótkim czasie taka reakcja zniknie bez żadnych oznak.
Efekt zabiegu zależy od zastosowanego preparatu. Iniekcje dobiera się na podstawie typu skóry i problemu, który ma zostać rozwiązany. Przykładowo, w przypadku kuperozy specjalista stosuje preparaty wybielające, w przypadku trądziku - przeciwzapalne. Klienci mogą wybrać biorewitalizant z listy naszego salonu lub zamówić inny preparat po konsultacji z kosmetyczką TK Laser.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Terapia iniekcyjna jest wskazana w następujących przypadkach:

 • blaknąca, pozbawiona napięcia skóra;
 • rozszerzone pory;
 • utrata elastyczności tkanek;
 • niezdrowa cera;
 • pryszcze, trądzik;
 • blizny, szramy i rozstępy;
 • ciemne plamy na skórze;
 • oznaki starzenia się skóry;
 • obrzęki, worki i cienie pod oczami;
 • pajączki;
 • niewyraźny kontur twarzy;
 • zmarszczki w okolicy nosowo-wargowej.

Procedura nie jest zalecana:

 • do 18 roku życia;
 • w przypadku ciąży i karmienia piersią;
 • w przypadku gorączki;
 • podczas bólu gardła;
 • podczas zaostrzenia chorób przewlekłych;
 • jeśli skóra jest skłonna do występowania blizn;
 • jeśli w obszarze problemowym występuje stan zapalny;
 • w przypadku hemofilii;
 • cukrzycy;
 • osoby cierpiące na epilepsję;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • choroby onkologiczne.

Nadal masz pytania dotyczące wskazań i przeciwwskazań do zabiegu? W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

CENA BIOREWITALIZACJI W KRAKOWIE

W naszym salonie pracują doświadczeni dyplomowani kosmetolodzy. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Nasi specjaliści są przyjaźni i uważni, starają się, aby nasi goście czuli się jak najbardziej komfortowo.
cena zabiegu biorewitalizacji zależy od:

 • specyfiki leczonego obszaru - np. iniekcje pod oczy będą kosztować mniej niż iniekcje w brzuch lub uda;
 • wybrany produkt - koszt zależy od producenta i składu produktu;
 • czas trwania kursu - każdy przypadek będzie wymagał innej ilości zabiegów, aby osiągnąć odpowiednie rezultaty.

Aby zadowolić naszych klientów i sprawić, by ceny usług kosmetycznych były jeszcze korzystniejsze, regularnie organizujemy promocje i udzielamy rabatów.
Dowiedz się więcej od konsultantów TK Laser i śledź aktualności na stronach społecznościowych salonu.