Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Depilacja laserowa rąk i pleców Kraków

Ręce to jedna z najbardziej otwartych części ciała, która przyciąga uwagę podczas gestykulacji, komunikacji i innych czynnościach, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Dlatego chce się, aby skóra w tym obszarze ciała była piękna i zadbana. A dodatkowe ciemne włosy wyglądają nieestetycznie. Jak pozbyć się włosów z rąk bez negatywnych konsekwencji i z najbardziej skutecznym rezultatem? Skorzystaj z usługi laserowe usuwanie włosów z pleców. Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów usuwania niechcianego owłosienia.
Depilacja laserowa pleców u mężczyzn wykonywana jest przez profesjonalnych mistrzów salonu TK Laser, zabieg pozwoli Ci cieszyć się gładkością skóry przez 5-10 lat. Nasz zespół tworzą wyłącznie profesjonalni wykwalifikowani kosmetolodzy z dużym doświadczeniem. Dzięki wysokiej jakości usług, życzliwości i uczciwości specjalistów, nasz salon jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Krakowie.

Cena depilacja laserowa rąk

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

TK Laser docenia każdego Klienta i stara się spełnić wszelkie wymagania. Aby Twoja wizyta w salonie była przyjemniejsza i w najlepszej cenie, regularnie organizujemy promocje i udzielamy rabatów. Kuszące oferty dotyczą kobiet i mężczyzn. Decydując się na kompleksową depilację, otrzymasz rabat nawet do 50%.

Zapomnij o irytującej procedurze ciągłego golenia. Zostaw dokuczliwe swędzenie i podrażnienie w przeszłości. Podaruj swojemu ciału piękno i wygodę. Ciesz się gładką, zadbaną skórą każdego dnia.

NIE ZWLEKAJ I ZADBAJ O SIEBIE: ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ ILE KOSZTUJE DEPILACJA LASEROWA I ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

WSKAZANIA

Laserowa depilacja pleców i rąk polecana jest dla mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu jest dążenie do uzyskania gładkiej, zadbanej skóry. Zabieg polecany również w przypadku:

01.

wrastających włosków na skórze;

02.

objawów alergicznych po wykonaniu woskowania, shugowania;

03.

stanów zapalnych i podrażnień, spowodowanych użyciem maszynki do golenia, depilatora elektrycznego;

04.

nadmiernego owłosienia (hipertrichozy);

05.

wzrostu włosów na ciele kobiet według typu męskiego (hirsutyzmu).

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Ale w niektórych przypadkach zabiegi nie zaleca się wykonywać, aby wykluczyć reakcje uboczne organizmu:

/ 01.

ciąża i karmienie piersią w ciągu 2–3 miesięcy;

/ 02.

zakażenia skóry wywołane przez grzyby, infekcje;

/ 03.

choroby onkologiczne, choroba niedokrwienna serca;

/ 04.

implanty metalowe w okolicy wykonywania zabiegu;

/ 05.

wirusowe zapalenie wątroby typu В i С;

/ 06.

blizny keloidowe;

/ 07.

zaburzenia równowagi hormonalnej;

/ 08.

cukrzyca na etapie dekompensacji;

/ 09.

zaburzenia krzepnięcia krwi.

Jeżeli istnieją przeciwwskazania, specjalista salonu TK Laser może zalecić odroczenie zabiegu na inny czas (na przykład do czasu całkowitego wyzdrowienia Klienta) lub odmówić wykonania zabiegu. Takie czynności są niezbędne, aby zapewnić skuteczność zabiegu i dobre.

Depilacja laserowa rak jest najbardziej popularnym zabiegiem na całym świecie i uważa się za jedną z najlepszych metod zwalczania niechcianych włosów. Coraz więcej kobiet i mężczyzn stosuje ten zabieg, po wykonaniu którego każdy jest w pełni zadowolony z efektu.
Technologia opiera się na termicznym oddziaływaniu lasera na mieszki włosowe. „Przewodnikiem” wiązki światła jest pigment wytwarzany w mieszkach włosowych. Dlatego depilacja laserowa pleców jest najskuteczniejsza. Zabieg ten polecają do usuwania ciemnych włosów, które zawierają więcej melaniny.

ZALETY ZABIEGU

Wśród głównych zalet zabiegu należy podkreślić następujące:

/ 01.

Całkowite bezpieczeństwo. Podczas pracy laser działa tylko na mieszki włosowe, nie wpływając na tkanki, które znajdują się dookoła i narządy wewnętrzne. W rezultacie po zabiegu nie pojawiają się takie negatywne konsekwencje, jak uszkodzenie skóry i stany zapalne.

/ 02.

Możliwość pozbyć się wrastających włosków. Wrastające włosy są dość rozpowszechnionym problemem w przypadku stosowania traumatycznych metodach usuwania włosów. Laser nie prowokuje wrastania włosków na skórze, a nawet pomaga je usunąć, przywracając skórze zadbany wygląd i niezrównaną gładkość.

/ 03.

Efekt utrzymuje się przez wiele lat. Po kursie zabiegów skóra pozostaje gładka przez 5-10 lat. Aby utrzymać osiągnięty efekt, wystarczy nie zapomnieć o zabiegach profilaktycznych, które należy wykonywać 1-2 razy w roku. Nie musisz już poświęcać czas na codzienne golenie włosów lub na zapuszczanie włosów i chodzenie na woskowanie i shugowanie co miesiąc.

Zabieg można wykonywać o każdej porze roku. Jeżeli przestrzegać zaleceń kosmetologa, odpowiednio przygotować i pielęgnować skórę po wykonanym zabiegu, możesz zapomnieć o negatywnych reakcjach.

MeDioStar - depilacja laserem diodowym

URZĄDZENIA, Z KTÓRYCH KORZYSTAMY

Depilacja laserowa pleców w Krakowie jest wykonywana przez specjalistów TK Laser przy użyciu urządzeń diodowych Mediostar. To są urządzenia najnowszej generacji, przeznaczone do usuwania włosów za pomocą lasera. Urządzenia charakteryzuje bardzo mocne oddziaływanie, co zapewnia nie tylko najlepszy efekt po zabiegu, ale także pozwala na całkowite wydepilowanie rąk w ciągu 40 minut.
Urządzenia pozwalają na ustawienie indywidualnych parametrów pracy z uwzględnieniem koloru, sztywności i innych cech włosów i skóry Klienta. Wpływa to pozytywnie na jakość i skuteczność zabiegu.
Urządzenia, z których korzystamy w salonie TK Laser wyposażone są w unikalny system chłodzenia, który sprawia, że zabieg jest mniej bolesny, a także koi i chroni skórę. Nasi Klienci zauważają, że podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie lekkie mrowienie i ciepło.

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

Zabieg rozpoczyna się konsultacją i badaniem depilowanego obszaru. Kosmetolog zadaje Klientowi pytania dotyczące istnienia przeciwwskazań do wykonania zabiegu, określa jakie parametry należy ustawić na urządzeniu. Następnie odtłuszcza obszar, który zamierza depilować i przystępuje do dalszego przygotowania i wykonania zabiegu:

/ 01.

Oczyszcza głowicę urządzenia środkiem antyseptycznym i owija jednorazową folią w celu zapewnienia sterylności i bezpieczeństwa zabiegu.

/ 02.

Rozpakowuje materiały eksploatacyjne (używamy tylko jednorazowych materiałów eksploatacyjnych).

/ 03.

Jeżeli na skórze rąk pozostały włosy, specjalista usunie je za pomocą maszynki do golenia.

/ 04.

Klient zakłada okulary chroniące oczy.

/ 05.

Specjalista dostosowuje niezbędne parametry pracy lasera diodowego.

/ 06.

Nakłada na depilowany obszar żel kontaktowy.

/ 07.

Kosmetolog powoli, krok po kroku przesuwa głowicę urządzenia po każdym obszarze, w którym należy usunąć włosy.

Ostatnim etapem zabiegu jest usunięcie resztek żelu kontaktowego i nałożenie pianki Panthenol na wydepilowany obszar.

shedule

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Depilacja laserowa plecy – należy odbyć kurs zabiegów. Czas jej trwania uzależniony jest od indywidualnych cech organizmu Klienta, dlatego kosmetolog TK Laser ustala dla każdego osobisty harmonogram. Kurs składa się średnio z 8-10 zabiegów w odstępach 1 lub 2 miesięcy.
Dobry wynik zabiegu i brak negatywnych konsekwencji w dużej mierze zależy od odpowiedniego przygotowania i pielęgnacji pozabiegowej.
Podczas trwania kursu depilacji nie można wyrywać włosków. Można usuwać je wyłącznie za pomocą maszynki do golenia.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

przez 2–3 dni należy nakładać środek pielęgnujący skórę, w którego skład wchodzi panthenol;

w ciągu 3 dni nie narażać wydepilowanego obszaru na nagłe zmiany temperatury, nie brać gorącej kąpieli, nie chodzić do łaźni, sauny, na basen;

przez 2 tygodnie nie odwiedzać solarium, nie opalać się na plaży i nie używać samoopalaczy;

zapewnić delikatną pielęgnację skóry i nie używać balsamów i toników zawierających alkohol.

Depilacja laserowa pleców koszt w m.st Kraków

Ceny za zabiegi zależą od depilowanego obszaru: ręce w całości, do łokcia, tylko dłonie, plecy, palce, pachy.
Przy zamówieniu kompleksu zabiegów w Krakowie, oferujemy promocyjne ceny na depilację laserową rąk i pleców. Klienci mogą wydepilować kilka różnych obszarów ciała jednocześnie z rabatem do 20%.
Czekamy na Ciebie w naszym salonie, żeby wykonać skuteczne i w dobrej cenie zabiegi kosmetologiczne. Dbając o komfort naszych gości, pomyśleliśmy o wszystkim: przytulnej i stylowej atmosferze, troskliwości naszych specjalistów, możliwości spędzenia z nami czasu z korzyścią, relaksie podczas picia aromatycznej kawy.