Zwierzyniecka, 7

Pon.-Sob. od 8:00 do 22:00

Depilacja laserowa bikini Kraków

Niechciane owłosienie okolic intymnych można usuwać za pomocą różnych sposobów, jednak wiele z nich wywołuje dyskomfort, są nieskuteczne i powodują skutki uboczne. Golenie i depilator elektryczny podrażniają i ranią delikatną i wrażliwą skórę, woskowanie i shugowanie może prowadzić do wrastania włosków, stanów zapalnych. Z pomocą przychodzi zabieg depilacja laserowa bikini całkowite", który jest bezpieczny i dość skuteczny.
Zapraszamy zarezerwować sobie wizytę na Laserowe usuwanie włosów z miejsc intymnych, które wykonuje się za pomocą nowoczesnego certyfikowanego lasera przez mistrzów salonu TK Laser. Nasi doświadczeni specjaliści wykonają laserowe usuwanie owłosienia bikini w Krakowie zapewniając komfort i wysoki efekt dla Klienta. Profesjonalne podejście, życzliwość personelu, kameralna atmosfera – po wizycie w naszym salonie pozostają wyłącznie najlepsze wrażenia.

Ceny depilacja laserowa bikini

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

TK Laser docenia każdego Klienta i stara się spełnić wszelkie wymagania. Aby Twoja wizyta w salonie była przyjemniejsza i w najlepszej cenie, regularnie organizujemy promocje i udzielamy rabatów. Kuszące oferty dotyczą kobiet i mężczyzn. Decydując się na kompleksową depilację, otrzymasz rabat nawet do 50%.

NIE ZWLEKAJ I ZADBAJ O SIEBIE: ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ ILE KOSZTUJE DEPILACJA LASEROWA I ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

ZALETY ZABIEGU

Nowoczesne urządzenia są wyposażone w systemy chłodzenia, a mistrz, wykonując zabieg w okolicach intymnych, może poddać zabiegowi najbardziej wrażliwe miejsca przy minimalnym dyskomforcie dla Klienta.
Depilacja laserowa okolic bikini jest całkowicie bezpieczna. Podczas zabiegu energia cieplna wiązki światła działa wyłącznie na pigment wytwarzany w mieszkach włosowych. Włosy obumierają i wypadają pod wpływem wysokiej temperatury. Laser nie ma wpływu na pozostałe tkanki i narządy wewnętrzne.
Bikini brazylijskie depilacja laserowa ma szereg zalet:

laserowa depilacja bikini PRZED I PO

WSKAZANIA DO WYKONANIA PROCEDURY

Laserowa depilacja bikini jest dość popularnym zabiegiem wśród kobiet i mężczyzn. Ten zabieg wybierają osoby, które chcą zapewnić skórze niezrównaną gładkość na długie lata. Główne wskazania do wykonania zabiegu:

01.

skłonność skóry do wrastania włosków;

02.

uczulenie na składniki, które wchodzą w skład środków do woskowania, shugowania;

03.

szybkie odrastanie włosów po goleniu maszynką, depilatorem elektrycznym;

04.

podrażnienia, stany zapalne po innych metodach usuwania włosów.

PAKIET PROMOCYJNY -21%

Depilacja laserowa całkowite bikini i pachy po cenie 299 zł zamiast 380 zł

Zapisz się na wizytę

W salonie TK Laser wykwalifikowani specjaliści zadbają o piękno i zdrowie Twojej skóry. Bardziej korzystne oferty znajdziesz w rozdziałach „Nasze ceny” i „Promocje”.
Nie odmawiaj sobie przyjemności, związanej z posiadaniem gładkiej skóry na co dzień. Przyjdź do nas na zabieg depilacji laserowej i upewnij się, że jest ona skuteczna.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA PROCEDURY

Laser działa tak ostrożnie i delikatnie, jak to tylko możliwe, ale podobnie jak inne metody sprzętowe, ma szereg ograniczeń, które dotyczą wykonania:

/ 01.

zakażenia skóry wywołane przez grzyby, infekcje;

/ 02.

ciąża i laktacja przez pierwsze 2-3 miesiące;

/ 03.

choroby onkologiczne;

/ 04.

implanty metalowe, kolczyki w okolicy wykonywania zabiegu;

/ 05.

wirusowe zapalenie wątroby typu В i С;

/ 06.

choroba niedokrwienna serca;

/ 07.

blizny keloidowe w okolicy wykonywania zabiegu;

/ 08.

zaburzenia hormonalne;

/ 09.

cukrzyca na etapie dekompensacji; hemofilia.

Dobre samopoczucie naszych Klientów i bezpieczeństwo podczas wykonania zabiegu są dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego podczas konsultacji przed zabiegiem mistrz TK Laser na pewno wypyta czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Czynności, które należy wykonać przed zabiegiem, aby depilacja bikini laserem odbyła się jak najskuteczniej i bez negatywnych konsekwencji:

/ 01.

3 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z woskowania, shugowania, elektrycznego depilatora, które uszkadzają mieszki włosowe. Włosy można tylko zgolić.

/ 02.

2 tygodnie przed zabiegiem należy ograniczyć wpływ słońca na skórę (nie można opalać się na plaży i korzystać z solarium).

/ 03.

2 tygodnie przed zabiegiem nie należy przyjmować leków, należących do fluorochinolonów i tetracyklin, a także kompleksów witaminowych.

/ 04.

3 dni przed zabiegiem nie stosować balsamów, innych środków, zawierających alkohol oraz wysuszających delikatną i wrażliwą skórę.

Dzień przed wizytą u kosmetyczki w celu wykonania zabiegu bikini całkowitego lub innego rodzaju depilacji okolic intymnych, należy dokładnie zgolić wszystkie włoski w okolicy intymnej.

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

Podczas konsultacji specjalista salonu TK Laser rozmawia z Klientem, bada skórę i ustala jej indywidualne cechy, uzyskuje informacje na temat możliwego zażywania leków, tła hormonalnego, reakcji alergicznych itp. Wszystkie pytania są niezbędne do dalszego wykonania bezpiecznego i skutecznego zabiegu. Zależy nam na tym, aby Klient był naprawdę zadowolony z efektu.
Co dzieje się dalej po konsultacji, w przypadku braku przeciwwskazań:

 • Kosmetolog oczyszcza i odtłuszcza skórę Klienta w obszarze objętym działaniem lasera.
 • Oczyszcza urządzenie laserowe środkiem antyseptycznym, owija głowicę jednorazową folią.
 • Rozpakowuje niezbędne materiały eksploatacyjne.
 • W razie potrzeby goli pozostałe włosy w depilowanym obszarze za pomocą jednorazowej maszynki do golenia.
 • Prosi Klienta, aby ten założył okulary ochronne.
 • Indywidualnie dostosowuje parametry lasera diodowego.
 • Nakłada na okolice bikini żel kontaktory, aby ulepszyć poślizg głowicy.
 • Rozpoczyna oddziaływanie laserem na zaplanowane okolicy ciała.

Laserowe usuwanie wlosow bikini trwa ≈ 40 minut. Po wykonaniu zabiegu, specjalista naszego salonu nakłada na depilowany obszar żel lub piankę Panthenol w celu ukojenia i nawilżenia skóry.

shedule

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu. Ale w celu całkowitego usunięcia włosów konieczne jest odbyć kurs zabiegów. Ilość zabiegów dobierana jest przez naszego specjalistę indywidualnie dla każdego Klienta. Średnio kurs wynosi 8-10 zabiegów. Odstęp między zabiegami może zmieniać się od 1 do 2 miesięcy.
Po ukończeniu całego kursu Klient pozbędzie się niechcianych włosów, znikną czarne kropki i zaczerwienienia w okolicach bikini. Skóra stanie się gładka i aksamitna.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Przez pewien czas po zabiegu skóra w tym obszarze jest bardzo wrażliwa i wpływ na nią powinien być minimalny, dlatego:

/ 01.

przez pierwsze 2–3 dni

należy korzystać z kojącego i nawilżającego środka, który zawiera panthenol;

/ 02.

w ciągu 3 dni

należy brać umiarkowanie ciepły prysznic, nie chodzić do łaźni, sauny;

/ 03.

w ciągu tygodnia

należy wykluczyć wpływ środków chemicznych (chlor w basenie) i zawierających alkohol (toniki, balsamy) na depilowany obszar;

/ 04.

w ciągu 14 dni

nie należy opalać się na plaży, w solarium.

Podczas trwania kursu nie można wyrywać pojedynczych włosków, do ich usuwania można jedynie użyć maszynki do golenia.

ile kosztuje depilacja laserowa okolic bikini, Promocje i rabaty

Cena laserowe usuwanie wlosow bikini zależy od osobliwości depilowanego obszaru i rodzaju zabiegów. Specjaliści salonu TK Laser wykonują:

 • bikini całkowite – włosy są całkowicie usuwane wzdłuż linii bielizny, z okolic łonowych, warg sromowych i przestrzeni międzypośladkowej;
 • płytkie – zabieg dotyczy obszaru wzdłuż linii bielizny, okolic łonowych i warg sromowych;
 • wzdłuż linii bielizny – włosy są usuwane 3-4 cm powyżej i poniżej linii bielizny.

Oferujemy przyjemne rabaty od 30 do 40% na zabiegi kombinowane. Promocje dotyczą kobiet i mężczyzn. Dla nowych Klientów stworzyliśmy oddzielne interesujące oferty.
Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się niechcianych włosów, zapisz się na depilacja bikini laserem w m.st Krakowie. Zostaw wiadomość w komunikatorach lub zadzwoń do operatorów TK Laser. Staramy się zapewnić naszym Klientom komfortową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i relaksowi. Zawsze zwracamy szczególną uwagę na każdego, pomagając rozwiązać różne problemy kosmetyczne.