Zwierzyniecka, 7

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Depilacja laserowa nóg Kraków

Piękne gładkie nogi i delikatna aksamitna skóra – właśnie taki efekt uda się uzyskać po kursie depilacji laserowej. Usunięcie włosów odbywa się bez podrażnień, stanów zapalnych i innych negatywnych konsekwencji. W salonie zabieg trwa ≈ 40 minut, a gładka skóra po zakończeniu kursu zabiegów utrzyma się przez 5-10 lat. Jedyne, czego wymaga się od Klienta, to stosowanie się do zaleceń kosmetologa i wykonanie zabiegów profilaktycznych dwa razy w roku.
Specjaliści TK Laser zapraszają do naszego przytulnego i nowoczesnego salonu w celu wykonania profesjonalnej depilacji laserowej w Krakowie. Usuwamy niechciane owłosienie za pomocą urządzeń diodowych najnowszej generacji z potężnym systemem chłodzenia, dzięki czemu Klienci odczuwają minimalny dyskomfort i uzyskują maksymalny efekt zabiegu.

Depilacja laserowa nóg cena

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

TK Laser docenia każdego Klienta i stara się spełnić wszelkie wymagania. Aby Twoja wizyta w salonie była przyjemniejsza i w najlepszej cenie, regularnie organizujemy promocje i udzielamy rabatów. Kuszące oferty dotyczą kobiet i mężczyzn. Decydując się na kompleksową depilację, otrzymasz rabat nawet do 50%.
Zapomnij o irytującej procedurze ciągłego golenia. Zostaw dokuczliwe swędzenie i podrażnienie w przeszłości. Podaruj swojemu ciału piękno i wygodę. Ciesz się gładką, zadbaną skórą każdego dnia.

NIE ZWLEKAJ I ZADBAJ O SIEBIE: ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ ILE KOSZTUJE DEPILACJA LASEROWA I ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

Laserowe usuwanie włosów z nóg to całkowicie bezpieczna i sprawdzona metoda usuwania niechcianych włosów. Wiązka światła skupia się na pigmencie wytwarzanym w mieszkach włosowych i działa tylko na mieszki włosowe oraz nie wpływa na organizm. Na powierzchni skóry nie pozostają żadne zadrapania ani blizny.

ZALETY ZABIEGU

Podstawowe zalety zabiegu:

/ 01.

Minimalny czas trwania zabiegu. Depilacja laserowa całe nogi trwa nie dłużej niż 40 minut, w przypadku depilacji niektórych obszarów (np. łydki lub uda), czas trwania zabiegu jest jeszcze krótszy.

/ 02.

Doskonały efekt. Po kursie zabiegów koloryt skóry zostaje wyrównany, znikają wrastające włoski, nie ma czarnych kropek, które pojawiają się w wyniku zapalenia mieszków włosowych. Skóra pozostaje idealnie gładka i delikatna przez wiele lat.

/ 03.

Bezpieczeństwo. Depilacja jest wykonywana przez doświadczonego, certyfikowanego specjalistę TK Laser, który dostosowuje parametry urządzenia, biorąc pod uwagę indywidualne cechy depilowanego obszaru. Technologia laserowa nie powoduje pojawienia się reakcji alergicznych i stanów zapalnych skóry.

Kosmetolodzy salonu TK Laser w Krakowie wykonują laserowe usuwanie włosów na nogach całkowicie lub tylko w określonych obszarach: uda, kolana, łydki, stopy, palce.

WSKAZANIA

Depilacja jest dość popularnym zabiegiem wśród mężczyzn i kobiet. Nasi mistrzowie polecają zabieg wszystkim, kto dba o gładkość nóżek i nie chce poświęcać dużo czasu regularnemu usuwaniu włosów.
Kiedy jeszcze warto zapisać się na depilację:

/ 01.

w przypadku skłonności skóry do wrastania włosków;

/ 02.

jeżeli jest uczulenie na składniki, które wchodzą w skład środków do woskowania, shugowania;

/ 03.

w przypadku wzrostu włosów na ciele kobiet według typu męskiego;

/ 04.

w przypadku nadmiernej ilości oraz szybkiego odrastania włosów na ciele;

ZESTAW PROMOCYJNY

RABAT -25% na depilację laserową nóg w całości + głębokie bikini + pachy za 570 zł zamiast 760 zł.

Zapisz się na wizytę

Salon TK Laser oferuje swoim klientom kompleksową procedurę, z rabatem do 50% przy zakupie od 9 zabiegów.
Skontaktuj się w dogodny dla Ciebie sposób, aby poznać szczegóły promocji i umówić się na konsultację ze specjalistą.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg można wykonywać całorocznie i jest przeznaczony dla Klientów w różnym wieku. Istnieje jednak kilka ograniczeń, zgodnie z którymi nie zaleca się wykonywania depilacji laserowej:

/ 01.

ciąża i laktacja do 2–3 miesięcy;

/ 02.

opryszczka, liszaj i inne grzybicze oraz zakaźne choroby skóry;

/ 03.

metalowe elementy w depilowanym obszarze;

/ 04.

wirusowe zapalenie wątroby typu В i С, choroby onkologiczne, choroba niedokrwienna serca, hemofilia;

/ 05.

duże, wystające żyły w okolicy wykonania zabiegu;

/ 06.

blizny keloidowe;

/ 07.

zaburzenia równowagi hormonalnej;

/ 08.

cukrzyca na etapie dekompensacji.

W przypadku braku przeciwwskazań, zabieg odbywa się bardzo skutecznie i bezpiecznie dla Klienta.

PRZYGOTOWANIE DO WYKONANIA ZABIEGU

Przed zabiegiem zaleca się:

ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

Na początku specjalista przeprowadzi konsultację z Klientem. Zada pytania o braku przeciwwskazań, obejrzy i zdezynfekuje obszar ciała, który będzie depilowany. Następnie:

/ 01.

Specjalista dezynfekuje środkiem antyseptycznym i owija jednorazową folią głowicę urządzenia.

/ 02.

Specjalista rozpakowuje niezbędne materiały eksploatacyjne.

/ 03.

Klient zakłada okulary ochronne.

/ 04.

Mistrz dostosowuje parametry urządzenia w zależności od indywidualnych osobliwości.

/ 05.

Nakłada na depilowany obszar żel kontaktowy.

Po zabiegu kosmetolog TK Laser nawilża i koi skórę za pomocą pianki Panthenol.

shedule

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Aby osiągnąć maksymalny efekt, konieczne jest ukończenie kursu od 8 do 10 zabiegów. Harmonogram jest opracowywany przez naszego specjalistę indywidualnie dla każdego Klienta. Odstęp między wizytami u kosmetologa można zmieniać od 1 do 2 miesięcy.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Jak prawidłowo pielęgnować wydepilowany obszar:

/ 01.

w ciągu 3 dni należy nakładać na skórę środek, zawierający panthenol;

/ 02.

przez 3 dni nie chodzić do sauny, łaźni, na basen;

/ 03.

przez 14 dni nie opalać się na plaży, w solarium.

Włosy na nogach można usuwać tylko za pomocą maszynki do golenia, aby nie uszkodzić mieszków włosowych.

Ile kosztuje laserowa depilacja nog

Cena laserowe usuwanie owłosienia nóg i łydek zależy od depilowanego obszaru: nogi w całości lub oddzielne obszary. Z aktualnym cennikiem można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Aby zabieg był dostępny dla wszystkich, ustawiliśmy zniżki na zabiegi kosmetyczne w m.st Kraków. Klienci mogą zapisać się na kompleksowy program z 20-40% obniżką ceny.
Komfortowa atmosfera, miły personel, wysoka jakość obsługi to cechy charakterystyczne naszego salonu. Przyjdź do TK Laser po dobry nastrój i nieskazitelny wygląd swojej skóry po profesjonalnie wykonanych zabiegach kosmetycznych.