plac Jana Pawła II, 11a

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

SMAS-LIFTING we Wrocławiu

Salon piękności TK Laser we Wrocławiu oferuje kobietom i mężczyznom wyjątkowy zabieg SMAS na skórę twarzy i ciała z wykorzystaniem ultradźwięków. Technika nieinwazyjna jest bezpieczną i opłacalną alternatywą dla operacji. Nieoperacyjne odmładzanie zapewnia doskonały efekt bez długotrwałej rehabilitacji.

PRZED/PO BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU*

*Pozytywne zmiany stają się widoczne natychmiast po zabiegu SMAS-liftingu, następnie skóra z każdym dniem staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Maksymalny efekt zabiegu Lifting ultradźwiękowy SMAS odmładzanie osiągany jest w ciągu 3 miesięcy i utrzymuje się 1-2 lata.

CENNIK LIFTINGU SMAS

ZALETY SMAS-LIFTING

Sekret technologii HIFU tkwi w oddziaływaniu na SMAS - układ mięśniowo-pęcherzowy - za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, o dużym natężeniu. Fale ultradźwiękowe powodują drgania tkanki mięśniowej poniżej warstwy podskórnej, a następnie ich podgrzanie.
W wysokich temperaturach struktury białkowe ulegają zagęszczeniu, a tkanka ulega uszkodzeniu w miejscach ekspozycji na ultradźwięki. W miejscach mikrourazów aktywowany jest wzrost włókien kolagenowych. W ten sposób powstaje następnie naturalna muskularna rama, dzięki której przywracane są kontury twarzy i ciała. W tym samym czasie nie ulega zakłóceniu integralność naskórka, skóry właściwej, narządów wewnętrznych i układów.
Oprócz braku konieczności hospitalizacji, długiego okresu rehabilitacji, lifting twarzy i ciała SMAS ma szereg dodatkowych zalet.

  • Uniwersalność. Metoda nadaje się do bezoperacyjnego liftingu szyi i podbródka, korekty owalu twarzy, a także pomaga pozbyć się złogów tłuszczu i zwiotczałej skóry ciała.
  • Brak dyskomfortu. Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia, nie ma ostrych odczuć bólowych. Podczas seansu obserwuje się jedynie lekkie mrowienie i ciepło w obszarze oddziaływania manipulatora przyrządu. Jeśli próg bólu jest niski, mistrz salonu TK Laser zaaplikuje żel znieczulający lub możesz zawczasu zażyć środki przeciwbólowe. Drętwienie tkanek wskazuje, że proces zagęszczania włókien mięśniowych już się rozpoczął.
  • Kontrolowany wpływ. Podczas pracy z różnymi strefami stosuje się wkłady, które zapewniają różne głębokości penetracji fal ultradźwiękowych.
  • O każdej porze roku. Seansy liftingu przy pomocy przyrządu można przeprowadzać o każdej porze roku. Opalona skóra nie jest przeszkodą.
    Jedną z istotnych zalet metody jest przystępna cena, która jest prawie 10 razy niższa od kosztu zabiegu liftingu chirurgicznego twarzy i odrębnych części ciała.

Chcesz się przekonać o skuteczności innowacyjnej metody odmładzania? Zapraszamy do salonu TK Laser we Wrocławiu. W centrum spotka Cię sympatyczny i życzliwy administrator, który zawsze zaproponuje filiżankę pachnącej kawy lub herbaty i osobiście odprowadzi do kosmetyczki.
Zabieg odbywa się w komfortowych warunkach. Zapewnienie przyjemnej, przyjaznej atmosfery jest dla nas tak samo ważne, jak profesjonalne wykonywanie zabiegów kosmetycznych przez mistrzów.

WSKAZANIA DO SMAS

Sprzętowy SMAS lifting jest zalecany do:

/ 01.

pływającego owalu, deformacji dolnej jednej trzeciej twarzy;

/ 02.

obniżania policzków, tworzenia obwisłych policzków;

/ 03.

fałdów nosowo-wargowych;

/ 04.

pojawienia się drugiego podbródka;

/ 05.

grawitacyjnego opadania brwi, powiek, kącików ust;

/ 06.

obwisłej skóry szyi, piersi i dekoltu;

/ 07.

nadmiaru tłuszczu na brzuchu, bokach, udach;

/ 08.

czenia tkanek miękkich nad kolanami, na przedramionach;

/ 09.

na rozstępy, cellulit.

Zabiegi na twarz przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn 35+, lifting ciała możliwy również w młodszym wieku - z nadwagą, po porodzie lub odchudzaniu.

PRZECIWWSKAZANIA

Przypadki, w których zabroniona jest niechirurgiczna korekta owalu twarzy, lifting opadających kącików powiek, brwi, ust, lifting ultradźwiękowy różnych części ciała, obejmują:

01.

ciążę i karmienie piersią;

02.

choroby onkologiczne;

03.

niewyrównaną cukrzycę;

04.

infekcje dermatologiczne;

05.

egzemę, łuszczycę;

06.

HIV;

07.

zapalenie wątroby;

08.

implanty metalowe (z wyjątkiem aparatów i protez ortodontycznych).

PRZYGOTOWANIE DO SEANSU

Do wykonania liftingu, korekty konturów ciała nie jest potrzebne wcześniejsze przygotowanie. W niektórych przypadkach, gdy leczona jest twarz, szyja, dekolt, specjalista może zalecić mezoterapię lub biorewitalizację.

ETAPY SMAS LIFTINGU

Seans trwa od 45 minut do 4 godzin w zależności od wielkości i ilości leczonych obszarów.

Przygotowanie do seansu

Kosmetolog wyjaśnia brak przeciwwskazań i życzenia klienta, dobiera dysze do przyrządu.

Obróbka skóry

Powierzchnia skóry jest odtłuszczona, zdezynfekowana, wkład przyrządu jest obrobiony środkiem antyseptycznym. Na obszary, które ulegają działaniu ultradźwięków, nakłada się żel kontaktowy.

Przebieg manipulacji

Mistrz wykonuje obróbkę ultradźwiękową wzdłuż wcześniej zaplanowanych linii, omijając obszary obramowane specjalnym ołówkiem, na których znajdują się tatuaże, pieprzyki, rany. W salonach TK Laser we Wrocławiu do liftingu ultradźwiękowego wykorzystywane jest profesjonalne urządzenie HIFU Eva.

Zakończenie seansu

Resztki żelu usuwa się, na skórę nakłada się środek łagodzący pantestin, bepanthen lub pantenol, udziela się zaleceń dotyczących dalszej pielęgnacji.

shedule

WYMAGANA LICZBA SEANSÓW

Aby zrobić lifting twarzy bez operacji, uelastycznić brzuch, zmniejszyć objętość bioder, usunąć boki, przeważnie wystarczy jedna manipulacja. Niewielki efekt liftingu SMAS zauważalny jest natychmiast po wizycie w salonie, efekt kumuluje się w ciągu 2-3 miesiące i utrzymuje się do 1-2 lat. Zabiegi podtrzymujące należy wykonywać raz w roku.
W szczególnie trudnych sytuacjach, po 3 miesięcach po seansie głównym, kosmetolog może zalecić dodatkową korektę.

OKRES PO ZABIEGU

Pomimo bezpieczeństwa i atraumatycznego charakteru manipulacji, aby uzyskać maksymalny efekt i zapobiec skutkom ubocznym, należy postępować zgodnie z zaleceniami kosmetologa i przestrzegać szeregu ograniczeń.

W dniu wizyty do centrum kosmetologii nie zaleca się mycia twarzy nadmiernie gorącą lub zimną wodą.

W ciągu 2-4 dni należy nawilżyć skórę na obszarach poddanych zabiegowi preparatem z dekspantenolem. W tym samym okresie lepiej zrezygnować z aktywności fizycznej, ćwiczeń na siłowni, pływania w basenie lub otwartej wodzie, a także zabiegów kąpielowych. Zabronione jest również stosowanie peelingów i innych kosmetyków uszkadzających naskórek.

Przez dwa tygodnie zaleca się zrezygnować z wizyt w solarium, opalania. W miejscach, w których działały ultradźwięki, nie należy wykonywać masażu.

Przez miesiąc w ciepłym sezonie, wychodząc na zewnątrz, należy na odsłoniętych częściach ciała nakładać krem ​​z filtrem o poziomie ochrony co najmniej 30.

CENY we Wrocławiu

Aktualny koszt zabiegów liftingujących na różne obszary twarzy i ciała znajdziesz na tej stronie internetowej lub w specjalnym dziale z cenami. Cena liftingu SMAS uzależniona jest od konkretnego obszaru ciała. dla stałych i nowych klientów są stale dostępne rabaty.
Korzystne oferty dotyczą liftingu SMAS kilku stref jednocześnie: twarz i szyja lub dekolt, 2 lub 3 odcinków skury.
Aby zarejestrować się na seans w dogodnym dla siebie terminie i godzinie, zostaw zgłoszenie w formularzu online. Koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, wybierz z proponowanej listy nazwę zabiegu oraz obszary, w których będzie on wykonywany.