plac Jana Pawła II, 11a

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

CHEMICZNY PEELING DO TWARZY I CIAŁA WE WROCŁAWIU

Ludzka skóra jest codziennie narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Wiele osób zna tak nieprzyjemne zjawiska, jakimi są: łuszczenie się skóry, występowanie wysypek, zaskórników, trądziku i zmian potrądzikowych, przebarwień na skórze, rozszerzonych porów, matowego koloru skóry i brak zdrowego blasku. Kwasowe peelingi chemiczne pomogą uporać się z tymi, jak i wieloma innymi niedoskonałościami skóry. Te zabiegi przeprowadzane w salonie wpływają na przyspieszenie regeneracji komórek skóry i poprawę jej wyglądu.
Jeśli szukasz najlepszego peelingu kwasowego, to salon TK Laser oferuje swoje usługi. Kosmetolog dobierze rodzaj zabiegu indywidualnie w oparciu o stan, rodzaj skóry, mając także na uwadze życzenia.

PRZED I PO PEELINGU

RODZAJE PEELINGÓW W NASZYM SALONIE

Możemy wykonać następujące rodzaje peelingów:
- powierzchowne (lekkie);
- średnie.

Peeling powierzchowny

Jest to aplikacja kwasów stosowanych w obrębie warstwy rogowej skóry. Poprawia wygląd skóry i leczy ją, jest skuteczny w przypadku trądziku, przebarwień oraz w walce ze zmianami związanymi z wiekiem.

Peeling medianowy

Również opiera się na działaniu kwasów, ale już na całej głębokości naskórka (działa na warstwę brodawkowatą skóry właściwej). Jest stosowany w celu zwiększenia turgoru skóry, zwężenia porów oraz pomaga w walce ze zmianami związanymi z wiekiem.

ZABIEG JEST WYKONYWANY W SALONIE PRZEZ KOSMETOLOGA PRZY UŻYCIU PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW. WSZYSTKIE PROCEDURY SĄ ABSOLUTNIE BEZPIECZNE I SKUTECZNE.

ZALETY ZABIEGU W TK LASER

Główny efekt to lifting, normalizacja regulacji sebum, likwidacja wysypki i poprawa ogólnej odporności skóry. Dzięki temu zabiegowi jest usuwana zrogowaciała warstwa skóry. Następuje odnowa naskórka i ukojenie skóry. Regularnie wykonywane zabiegi leczą skórę, czyniąc ją gładką i czystą.

Peeling twarzy w salonie TK Laser jest wykonywany przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków z Ziemi Świętej i Mesoestetic. Holy Land to izraelska marka profesjonalnych kosmetyków. Firma od lat starannie rozwija i testuje swoje produkty, tak aby po ich zastosowaniu klient otrzymywał tylko najlepszy efekt. Aktywne składniki są wybierane na całym świecie. Produkty Holy Land są tworzone zgodnie z wymogami nowoczesnych produktów kosmetycznych, dzięki czemu są bezpieczne, przyjazne dla środowiska i skuteczne.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Peeling chemiczny twarzy jest wskazany przy:

  • Oznakach starzenia się skóry (zmarszczki mimiczne, niski turgor);
  • Suchej skórze, która utraciła elastyczność;
  • Oznakach skóry problematycznej (nadmierne przetłuszczanie, zatkane i rozszerzone pory, trądzik/zmiany potrądzikowe, niewielka wysypka);
  • Hiperkeratozie (obszary o szorstkiej skórze);
  • Nierównym kolorycie skóry z piegami i plamami starczymi.
  • Oznakach fotostarzenia.

Przeciwwskazania, z którymi warto się zapoznać przed umówieniem wizyty u kosmetologa:

  • Nowotwory na skórze (złośliwy lub niewyjaśniony charakter);
  • Uszkodzenia skóry w potencjalnym miejscu zabiegu (zadrapania, otarcia, rany);
  • Indywidualna wrażliwość na składniki używane w trakcie zabiegu;
  • Wirusowe i grzybicze choroby skóry (opryszczka);
  • Zwiększona światłoczułość skóry.

Peeling kosmetyczny twarzy dla kobiet i mężczyzn to bezpieczny zabieg, który odbywa się bez niepożądanego okresu regeneracji. Jeśli jednak dostrzegasz u siebie chociaż jedno przeciwwskazanie wymienione na liście, lepiej zrezygnuj z zabiegu.

RODZAJE PEELINGÓW W SALONIE TK LASER:

  • ABR
  • PRX-T33
  • Jessner
  • Almond
  • Azelaic
  • Glikolowy
  • Salicylowy

REKOMENDACJE KOSMETOLOGA PO ZABIEGU

Lekki powierzchowny kwasowy peeling twarzy, jak i średniogłęboki lub głęboki, mają na celu usunięcie warstwy rogowej naskórka, co przez pewien czas po zabiegu czyni skórę bardzo wrażliwą. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie odpowiednich zasad pielęgnacji skóry po zabiegu.

ETAPY ZABIEGU

Peelingi chemiczne twarzy, które oferuje salon TK Laser są przeprowadzane w czterech etapach:

Przygotowanie skóry

Oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, pozostałościach po makijażu, tonizowanie, odtłuszczanie, ochrona miejsc wrażliwych.

Aplikacja peelingu

Specjalista aplikuje kwasy na przygotowaną skórę, a także indywidualnie ustala czas ekspozycji nałożonych składników na skórę.

Neutralizacja

Kosmetolog neutralizuje kwasy po upływie czasu złuszczania za pomocą specjalnego środka (neutralizatora).

Pielęgnacja i ochrona

Zabieg kończy się nałożeniem kojącej maski, kremu poprawiającego nawilżenie skóry i kremu przeciwsłonecznego.

W CIĄGU DOBY PO ZABIEGU NALEŻY UNIKAĆ:

  • Mycia twarzy bardzo zimną lub gorącą wodą (wizyt w saunie, na basenie);
  • Częstego dotykania skóry;
  • Ekspozycji na słońce bez wysokiej ochrony SPF. Korzystanie ze środków ochronnych jest zalecane w ciągu 10-14 dni.

Zaleca się przeprowadzenie cyklu peelingów chemicznych, zgodnie z potrzebami skóry w przypadku występowania przesuszenia, przetłuszczania się, trądziku i zmian potrądzikowych, zmarszczek, piegów, plam starczych, rozszerzonych porów, miejscowych stanów zapalnych.
Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

CENY, PROMOCJE I RABATY NA USŁUGI WE WROCŁAWIU

W salonach TK Laser regularnie przeprowadzane są promocje, a dla stałych klientów są dostępne atrakcyjne zniżki. Szczególnie popularna jest kompleksowa usługa „Oczyszczanie chemiczne i peeling twarzy”. Więcej promocji znajdziesz w zakładce na stronie pod nazwą “Promocje”.
Możesz zapisać się na zabieg w wygodny dla siebie sposób w godz. 9-21. Codziennie rozwiązujemy problemy kosmetyczne naszych klientek.