plac Jana Pawła II, 11a

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

Laserowe usuwanie owłosienia Wrocław

Branża kosmetyczna oferuje wiele sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia. Najlepsza opcja to depilacja laserowa diodowa. Ta procedura jest najbardziej skuteczna, niezawodna, prawie bezbolesna. Efektem jest gładka skóra bez nieestetycznego owłosienia.
Jeśli szukasz miejsca we Wrocławiu, gdzie możesz wykonać depilację laserową, TK Laser jest do Twoich usług. Mistrzowie salonu używają do jej wykonania wysokiej jakości sprzętu z zaawansowanymi technologiami, co pozwala na szybkie i komfortowe wykonanie zabiegu.

Ceny depilacji laserowej we Wrocławiu

Kobiety Mężczyźni
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch
Popularny Twarz Nogi Ręce Miejsca intymne Plecy i brzuch

Firma TK Laser ceni każdego klienta i stara się spełnić wszelkie wymagania. Aby Twoja wizyta w salonie była przyjemniejsza i korzystniejsza, regularnie organizujemy promocje i udzielamy rabatów. Kuszące oferty są ważne dla kobiet i mężczyzn. Wybierając kompleksową depilację otrzymasz rabat do 20%.
Zapomnij o irytującej rutynie golenia. Zostaw dokuczliwe swędzenie i podrażnienie w przeszłości. Podaruj swojemu ciału piękno i komfort. Ciesz się gładką, zadbaną skórą każdego dnia.

NIE ZWLEKAJ Z ZADBANIEM O SIEBIE: ZADZWOŃ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ KOSZT DEPILACJI LASEROWEJ I ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

ZALETY ZABIEGU

Usuwanie laserowe włosów nie traci na znaczeniu od momentu pojawienia się. W czasie swojego istnienia procedura stała się najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem radzenia sobie z niechcianym owłosieniem ciała.
Popularność wynika z następujących zalet:

/ 01.

Bezpieczeństwo. Laser diodowy nie jest szkodliwy dla zdrowia. Gdyż działa wyłącznie na mieszki włosowe i odżywiające je naczynia krwionośne.

/ 02.

Brak uszkodzeń powierzchni skóry. W przeciwieństwie do golenia, po promieniowaniu laserowym nie występują stany zapalne lub cięcia. Może pojawić się lekkie zaczerwienienie.

/ 03.

Brak bolesnych dolegliwości. Podczas sesji depilacji laserowej normalne jest odczuwanie mrowienia lub dyskomfortu na opracowywanym obszarze skóry. Klientom z niskim progiem bólu kosmetolodzy sugerują zastosowanie żelu znieczulającego.

/ 04.

Minimalne poświęcenie czasu. Czas trwania zabiegu dla jednego obszaru to 15–20 minut. Być może, niektóre obszary ciała, np. plecy, będą wymagać więcej czasu.

/ 05.

Zapobieganie wrastaniu włosów. Po depilacji może wystąpić nieprawidłowy wzrost włosów. Wrastają, więc trudno je usunąć. Często prowadzi to do procesów zapalnych. Depilacja sprawi, że ten problem stanie się przeszłością.

Nowoczesny sprzęt pozwala całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia (pod warunkiem uczęszczania na 1-2 sesje w roku dla utrzymania efektu).

RODZAJE DEPILACJI LASEROWEJ

w zależności od rodzaju urządzenia: diodowa, neodymowa, rubinowa, aleksandrytowa.

Najlepszą opcją jest zabieg z użyciem aparatu diodowego. Jest to nowoczesne, ulepszone urządzenie, które pozwala szybko, dokładnie, wygodnie walczyć z niechcianym owłosieniem.
Wiązki lasera diodowego wchodzą w interakcję z pigmentem - melaniną zawartą we włosie i mieszku włosowym. Podgrzewają i niszczą mieszek włosowy.

Depilacja laserowa jest idealna dla skóry jasnej, a przy odpowiednim doborze trybu pracy urządzenia może być stosowana również dla skóry z lekką opalenizną. Urządzenie diodowe najskuteczniej usuwa ciemne i grube włosy.
Salon kosmetyczny TK Laser korzysta z urządzenia Medicalaser. Jest to profesjonalny sprzęt diodowy klasy premium. Ma wysoką wydajność. Pozwala w krótkim czasie opracować duże obszary ciała.

Gwarantowana jest wysoka jakość i korzystna cena. Sprawdź cennik i poznaj szczegóły zabiegu na stronie salonu w dziale "Usługi".
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą. Chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU we Wrocławiu

Jeśli planujesz wyjazd nad morze, lepiej wcześniej zorganizować kurs depilacji. To pozwoli Ci w pełni cieszyć się wakacjami.
Konieczne jest rozpoczęcie przygotowań do sesji depilacji z 3-tygodniowym wyprzedzeniem.

ETAPY PRZEPROWADZENIA ZABIEGU

Depilacja laserem diodowym jest wykonywana etapami:

01.

Konsultacja z klientem, badanie skóry i określenie jej rodzaju.

02.

Wybór optymalnego trybu pracy urządzenia.

03.

Umieszczenie klienta na kanapie.

04.

Dezynfekcja sprzętu i skóry klienta.

05.

Aplikacja żelu kontaktowego na opracowywane obszary ciała.

06.

Bezpośrednie wykonanie zabiegu.

07.

Eliminacja pozostałości żelu kontaktowego, dezynfekcja skóry i aplikacja Panthenolu.

shedule

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGÓW

Pełny kurs obejmuje średnio 8-10 sesji. W niektórych przypadkach istnieje potrzeba do wykonania więcej lub mniej zabiegów. Wszystko zależy od koloru i rodzaju włosów. Aby usunąć lekkie i cienkie włosy, jest potrzeba do wykonania więcej sesji.
Pierwsze 3 zabiegi z użyciem urządzenia diodowego wykonywane są raz w miesiącu.
Kolejne sesje można wykonywać z tę samą częstotliwością lub co 1,5-2 miesiące. Wszystko zależy od indywidualnych cech ciała człowieka. Mistrz wprowadza zmiany w harmonogramie na podstawie reakcji włosów na laser.
Aby całkowicie pozbyć się owłosienia, depilację laserową powtarza się 1-2 razy w roku. Ponieważ pojedyncze włosy mogą być w stanie uśpienia i z czasem zaczną rosnąć.

Czas trwania sesji zależy od ilości i wielkości depilowanych obszarów. Średnio zajmuje to około 20 minut, czasami trwa to 1-1,5 godzin.

Pierwszego dnia po zabiegu nie należy pocierać i dezynfekować skóry środkami zawierającymi alkohol. Eksperci zalecają smarowanie opracowanych obszarów kremem antyseptycznym i łagodzącym.

Zabranie gorącej kąpieli, wizytę w saunie (łaźni), basenie i siłowni należy odłożyć co najmniej na 3 dni. Wizyta w solarium lub odpoczynek na plaży jest dozwolony dopiero po 2 tygodniach. W rzadkich przypadkach okres ten należy wydłużyć.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Epilacja laserowa dla niektórych ludzi to nie tylko zabieg kosmetyczny, dzięki któremu można zapomnieć o goleniu. Czasami jest jedynym sposobem do rozwiązania problemu.
Depilacja laserowa jest najlepszą metodą w wielu przypadkach:

/ 01.

Hipertrichoza — nadmierny wzrost włosów na twarzy, ciele. Występuje u mężczyzn, kobiet w różnym wieku.

/ 02.

Hirsutyzm — nadmierne owłosienie u kobiet typu męskiego (na klatce piersiowej, plecach, brzuchu, twarzy). Występuje z powodu naruszenia równowagi hormonalnej.

/ 03.

Nadwrażliwość skóry. Każdy inny rodzaj epilacji, depilacji jest przeciwwskazany, ponieważ prowadzi do negatywnych konsekwencji: podrażnienia, stanów zapalnych, wrastania włosków.

/ 04.

Podwyższone wymagania higieniczne podyktowane specyfiką pracy. Dotyczą sportowców, kucharzy, modelek.

Laserowa depilacja JEST PRZECIWWSKAZANA W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA:

  • grzybiczych i zakaźnych chorób skóry;
  • niedokrwiennej choroby serca;
  • niewyrównanej cukrzycy;
  • chorób onkologicznych;
  • hemofilii (zaburzeń krzepnięcia krwi);
  • zapalenia wątroby typu С i В.

Na tych obszarach ciała, które zostaną narażone na działanie lasera, nie powinno być wyraźnych żylaków, bliznowców, konstrukcji metalowych (płytek lub implantów).
Nie zaleca się wykonywania depilacji laserowej kobietom w ciąży i przez pierwsze 3 miesiące laktacji.
Przeciwwskazania do zabiegu na twarz to obecność tatuażu, nici liftingujących i iniekcji (wypełniaczy, botoksu, kwasu hialuronowego).
Należy zauważyć, że w przypadku niewydolności hormonalnej niezwykle trudno jest osiągnąć całkowite usunięcie niechcianego owłosienia. W takim przypadku procedura pozwala zmniejszyć owłosienie. Salon nie odpowiada za efekt końcowy i nie gwarantuje całkowitego rozwiązania problemu.

laserowe usuwanie włosow

Ile kosztuje depilacja laserowa

Laserowe usuwanie włosów na ciele urządzeniem laserowym jest zabiegiem opłacalnym. Po ukończeniu pełnego kursu możesz całkowicie zapomnieć o depilacji. Nie będziesz musieć już kupować maszynek do golenia, pasków woskowych, robić shugaringu.
Mistrzowie salonu znajdują indywidualne podejście do każdego klienta. Doradzają i odpowiadają na wszystkie pytania. Są życzliwi, przyjaźni, wysoko wykwalifikowani.
Utrzymują czystość pomieszczenia i sprzętu do depilacji. Wszystkie urządzenia są dezynfekowane przed i po każdym użyciu. Jednorazowe materiały otwierane są bezpośrednio w obecności klienta.

Cena kursu zależy od następujących czynników: 1) liczba i wielkość obszarów depilowanych; 2) stosowanie środka znieczulającego; 3) liczba sesji.
Na stronie internetowej salonu w dziale "Kontakty" znajdują się numery telefonów. Możesz również wypełnić formularz, aby otrzymać oddzwonienie.