plac Jana Pawła II, 11a

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

BIOREWITALIZACJA WE WROCŁAWIU

Kondycja skóry w dużej mierze zależy od stylu życia, odżywiania i wieku. Biorąc do uwagi dwa pierwsze powody, nie uda się pozbyć matowości, utraty elastyczności i suchości naskórka. Jedną z najskuteczniejszych metod rozwiązywania problemów estetycznych skóry twarzy, dekoltu i szyi jest biorewitalizacja iniekcyjna.
Na sesję w TK Laser we Wrocławiu można zapisać się na stronie internetowej lub telefonicznie. Kosmetolodzy z wykształceniem medycznym wykonują zabieg z zachowaniem wszelkich zasad dezynfekcji. Indywidualne podejście do każdego klienta eliminuje negatywne skutki iniekcji.

CENA injekcji WE WROCŁAWIU

ZALETY

Klienci TK Laser wybierają zabieg biorewitalizacji dla skóry naczynkowej, po trądziku i pigmentacji, zwiotczałej i suchej z kilku powodów:

laserowe usuwanie włosów
/ 01.

Procedura jest dostępna od 18 roku życia. Wskazania do biorewitalizacji obejmują zarówno skórę młodą, jak i dojrzałą.

/ 02.

Minimalny dyskomfort. Nasz specjalista może znieczulić okolicę poddawaną zabiegowi podczas zabiegu, ale w każdym przypadku klienci dobrze tolerują terapię iniekcyjną.

/ 03.

Zachowanie naturalnej ekspresji twarzy. Iniekcje nie powodują utraty wrażliwości tkanek. Po zabiegu można się śmiać, marszczyć czoło lub uśmiechać: iniekcje nie wpływają w żaden sposób na mimikę twarzy.

/ 04.

Widoczne odmłodzenie. Kwas hialuronowy zawarty w tych iniekcjach uruchamia naturalne procesy regeneracji komórek. Iniekcje działają w środkowych i głębokich warstwach podskórnych, odżywiając i nawilżając skórę od wewnątrz.

/ 05.

Brak ograniczeń. Po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. Zabieg biorewitalizacji w przypadku przebarwień, trądziku, kuperozy lub innych przyczyn nie wymaga długiego okresu rehabilitacji, jak w przypadku działań chirurgicznych.

/ 06.

Czas regeneracji wynosi 1-3 dni. Po iniekcji mogą pojawić się małe guzki - grudki. Ta reakcja skóry minie w ciągu trzech dni.

/ 07.

Długotrwały efekt. Wyraźny efekt uzyskuje się po upływie ≈ 2 tygodni od iniekcji. Efekt ten jest spotęgowany przez fakt, że preparat pobudza organizm do samodzielnego wytwarzania kwasu hialuronowego.

/ 08.

Brak uzależnienia. Składniki iniekcji nie są uzależniające. Zabieg może być przeprowadzany regularnie bez utraty skuteczności.

Przed wizytą na biorewitalizację twarzy zalecamy umówienie się na bezpłatną konsultację w TK Laser. Specjalista wykona badanie, aby upewnić się, że dana technika jest optymalnie dostosowana do potrzeb estetycznych klienta.

CZĘŚCI CIAŁA DO INIEKCJI

Nasz salon odwiedzają klientki zaniepokojone estetycznymi niedoskonałościami skóry, nie tylko na twarzy.
Biorewitalizacja kwasem hialuronowym w TK Laser wykonywana jest w następujących obszarach:

CECHY ZABIEGU

Biorewitalizacja twarzy polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do środkowych i głębokich warstw skóry. Preparat stosuje się w czystej postaci lub w połączeniu z witaminami, przeciwutleniaczami i aminokwasami. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem, który jest wytwarzany przez organizm, jednak wraz z wiekiem jego ilość maleje. Z tego powodu skóra traci elastyczność, jędrność i świeży koloryt.

Zabieg wykonywany jest w komfortowym gabinecie przy użyciu sterylnych materiałów. Kosmetolog dezynfekuje skórę przed wprowadzeniem leku i po zakończeniu manipulacji. Iniekcje wykonuje się cienką igłą lub kaniulą w odległości mniejszej niż 2 cm od siebie. Głębokość wstrzyknięcia zależy od obszaru problemowego. Aby klientka nie odczuwała dyskomfortu podczas zabiegu, kosmetyczka może zastosować miejscowy środek znieczulający.

Biorewitalizację można przeprowadzić o każdej porze roku. Zabieg jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn o różnych typach skóry. Po zabiegu w miejscu iniekcji pojawiają się drobne grudki, siniaki i obrzęk. Jest to normalna reakcja na proces inwazyjny, który ustępuje w ciągu 1–3 dni.

Dzięki terapii iniekcyjnej można osiągnąć następujące efekty:

01.

eliminacja suchości skóry;

02.

przywrócenie zdrowego koloru cery;

03.

poprawa jędrności i napięcia skóry;

04.

rozjaśnianie blizn potrądzikowych i post-akne;

05.

zmniejszenie łuszczenia się i ściągnięcia skóry;

06.

usuwanie plam pigmentowych;

07.

eliminacja drobnych linii i zmarszczek;

08.

generalne odmładzanie skóry.

PREPARATY

Specjaliści TK Laser dobierają mezokoktajl w zależności od rodzaju poddawanego zabiegowi obszaru i efektu, jaki ma być osiągnięty. Zabieg mezoterapii może być wykonywany przez specjalistów TK Laser we Wrocławiu przy użyciu innego preparatu. Zabieg odbywa się po wcześniejszej konsultacji i akceptacji produktu przez naszego kosmetologa. Salon kupuje produkt indywidualnie dla klienta.

KOSMETYCZKI STOSUJĄ TEGO TYPU PREPARATY:

RESTYLANE VITAL

Produkt wyprodukowany w Szwecji przez firmę Q-med. Ma ona wyjątkową właściwość polegającą na akumulowaniu wilgoci w dużych ilościach. Hialuronian sodu zawarty w produkcie jest pochodzenia syntetycznego, jest w pełni zgodny z tkanką ludzką i nie powoduje reakcji odrzucającej.

RRS RSXL HAIR

Procedura biorewitalizacji jest przeprowadzana przy użyciu preparatu RRS XL HAIR, produkowanego przez firmę Skin Tech Pharma Group, SL - Hiszpania. RRS XL HAIR to kompleks kwasu hialuronowego o wysokiej masie molekularnej. Produkt ten poprawia mikrokrążenie, nawilża i biostymuluje skórę.

RESTYLANE VITAL LIGHT

Preparat na bazie kwasu hialuronowego. Pomaga odmłodzić skórę szyi, dekoltu i rąk, przywrócić równowagę wodną, elastyczność i napięcie skóry, nadając jej świeży i naturalny wygląd. Produkt jest dozowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko nadkorekty.

Kwas hialuronowy stymuluje naturalne procesy tworzenia kolagenu i elastyny. Dlatego też jego działanie nie zmniejsza się po wyeliminowaniu go z organizmu. Efektem po zabiegu nasi klienci cieszą się przez wiele miesięcy.

Po zabiegu przez kilka dni należy unikać masażu, kąpieli i sauny. Unikać aktywności fizycznej powodującej nadmierne pocenie się. Po wstrzyknięciu preparatu w okolice twarzy i szyi należy powstrzymać się od stosowania kosmetyków dekoracyjnych przez 1-2 dni. Nie należy dotykać ani ugniatać grudek na twarzy i ciele. Znikną one same po kilku dniach.

Specjalista TK Laser poinformuje Cię, jak prawidłowo pielęgnować skórę po terapii iniekcyjnej. Pozwoli to zminimalizować możliwość wystąpienia negatywnych skutków oraz pogłębi i przedłuży pozytywne efekty biorewitalizacji.

shedule

KURS ZABIEGÓW I CZAS TRWANIA EFEKTÓW

Ilość zabiegów zależy od wielkości obszarów poddawanych zabiegowi i oczekiwanego rezultatu. W ramach kursu biorewitalizacji dla osób z trądzikiem wykonuje się więcej zabiegów niż w przypadku osób, które chcą jedynie wyrównać koloryt cery i odświeżyć ją.
Dla wszystkich klientów specjalista w naszym salonie opracowuje indywidualny harmonogram wizyt. Kurs może składać się z 2-4 zabiegów co 14 dni.
Już po pierwszym zabiegu nasi klienci zauważają, że skóra jest bardziej jędrna i napięta. Po kursie skóra twarzy i ciała jest zrewitalizowana, nawilżona i odmłodzona. Efekt utrzymuje się przez 6-9 miesięcy.

W niektórych przypadkach biorewitalizacja z użyciem kwasu hialuronowego może powodować uczucie suchości i ściągnięcia skóry. Jest to tymczasowe zdarzenie, które najczęściej występuje jesienią i zimą. Po krótkim czasie taka reakcja zniknie bez żadnych oznak.
Efekt zabiegu zależy od zastosowanego preparatu. Iniekcje dobiera się na podstawie typu skóry i problemu, który ma zostać rozwiązany. Przykładowo, w przypadku kuperozy specjalista stosuje preparaty wybielające, w przypadku trądziku - przeciwzapalne. Klienci mogą wybrać biorewitalizant z listy naszego salonu lub zamówić inny preparat po konsultacji z kosmetyczką TK Laser.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Terapia iniekcyjna jest wskazana w następujących przypadkach:

 • blaknąca, pozbawiona napięcia skóra;
 • rozszerzone pory;
 • utrata elastyczności tkanek;
 • niezdrowa cera;
 • pryszcze, trądzik;
 • blizny, szramy i rozstępy;
 • ciemne plamy na skórze;
 • oznaki starzenia się skóry;
 • obrzęki, worki i cienie pod oczami;
 • pajączki;
 • niewyraźny kontur twarzy;
 • zmarszczki w okolicy nosowo-wargowej.

Procedura nie jest zalecana:

 • do 18 roku życia;
 • w przypadku ciąży i karmienia piersią;
 • w przypadku gorączki;
 • podczas bólu gardła;
 • podczas zaostrzenia chorób przewlekłych;
 • jeśli skóra jest skłonna do występowania blizn;
 • jeśli w obszarze problemowym występuje stan zapalny;
 • w przypadku hemofilii;
 • cukrzycy;
 • osoby cierpiące na epilepsję;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • choroby onkologiczne.

Nadal masz pytania dotyczące wskazań i przeciwwskazań do zabiegu? W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

CENA BIOREWITALIZACJI WE WROCŁAWIU

Dla TK Laser we Wrocławiu ważne jest, aby usługi salonu były nie tylko efektywne, ale również nie drogie. Cena zabiegu biorewitalizacji zależy od obszaru problemowego i rodzaju preparatu. Aktualna cena jest oferowana na bieżącej stronie internetowej salonu oraz w sekcji „Ceny”. W przypadku wykonania iniekcji preparatem spoza listy dostępnej w salonie koszt zabiegu będzie inny, zakupu dokonuje salon po uzgodnieniu.
Wszystkim klientom oferujemy atrakcyjne rabaty na zabiegi manualne i sprzętowe. Możesz zaoszczędzić nie na jednej usłudze, ale na kilku jednocześnie. Sprawdź świetne oferty na stronie Promocje.