plac Jana Pawła II, 11a

Pon.-Sob. od 9:00 do 22:00

OCZYSZCZANIE TWARZY I CIAŁA WE WROCŁAWIU

Niedostateczne oczyszczenie skóry twarzy często prowadzi do zatykania porów, rozwoju procesów zapalnych i ogólnego pogorszenia się stanu skóry. Kosmetyki do użytku domowego nie zawsze dają pożądany efekt, konieczne jest okresowe odwiedzanie gabinetu kosmetycznego.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnych maseczek we Wrocławiu, TK Laser jest do Twojej dyspozycji. Nasi wykwalifikowani specjaliści wykorzystują w swojej pracy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości kosmetyki. Wiedzą, jak właściwie zadbać o Twoją skórę i pomogą przywrócić jej młodość i świeżość.

PRZED I PO ZABIEGU

MASKA W PREZENCIE

Oczyszczanie + maska w cenie 270 zł

Zapisz się na wizytę

Rodzaj oczyszczania twarzy jest dobierany przez specjalistę TK Laser indywidualnie dla każdego klienta.
Koszt - 270 zł.
Maska jako PREZENT. Więcej informacji o tej ofercie oraz o innych promocjach można uzyskać telefonicznie u managera lub w salonie TK Laser.

ZALETY ZABIEGU SALONIE TK LASER

Profesjonalne oczyszczanie twarzy w gabinecie u kosmetologa jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów i ma na celu nie tylko eliminację zanieczyszczeń, ale także poprawę ogólnej kondycji skóry. Oczyszczanie to pierwszy krok w kierunku zdrowej i czystej skóry.

01.

Regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym pozwalają utrzymać skórę w doskonałej kondycji. Podczas zabiegu martwa warstwa komórek jest usuwana, poprawia się krążenie krwi i przyspieszają procesy metaboliczne.

02.

Dzięki głębokiemu oczyszczeniu naskórka możliwe jest zidentyfikowanie i wyeliminowanie przyczyny częstych stanów zapalnych. W połączeniu z peelingiem i odpowiednią pielęgnacją można znormalizować pracę gruczołów łojowych.

03.

W celu wyeliminowania poważniejszych problemów zaleca się przeprowadzenie kompleksowej procedury - salonowego oczyszczania twarzy i peelingu. Efekt będzie zauważalny już po pierwszej sesji. Pory zwężą się, zrogowaciała warstwa komórek złuszczy się, a powierzchnia skóry stanie się bardziej równomierna.

04.

Zabiegi przydadzą się szczególnie tym, którzy chcą pozbyć się skutków trądziku i zmian potrądzikowych. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zalecane jest odbycie całej sesji zabiegów.

05.

Ceny za oczyszczanie twarzy we Wrocławiu są całkiem uzasadnione. W przyszłości do utrzymania czystości skóry wystarczy mycie pianką lub żelem.

06.

Każde oczyszczanie naskórka, z wyjątkiem mechanicznego, jest bezbolesne. Może wystąpić tylko niewielki dyskomfort.

Najczęściej klienci kontaktują się z nami z powodu: występowania trądziku i zmian potrądzikowych, skóry problematycznej, prosaków, pigmentacji, porów na nosie, czarnych kropek, a także zaskórników na twarzy, plecach, dekolcie, nosie.

RODZAJE OCZYSZCZANIA W NASZYM SALONIE

Do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy, pleców, dekoltu są stosowane różne techniki. Specjaliści naszego salonu indywidualnie dobierają techniki dla różnych obszarów skóry, w oparciu o potrzeby i życzenia klientów.

W SALONIE KOSMETYCZNYM TK LASER SĄ OFEROWANE NASTĘPUJĄCE RODZAJE OCZYSZCZANIA TWARZY:

/ 01.

Atraumatyczne

Oczyszczanie problematycznej skóry profesjonalnymi produktami kosmetycznymi bez użycia specjalistycznych narzędzi i sprzętu. Technika jest przeznaczona do delikatnego, ale tak samo skutecznego oczyszczania wrażliwej skóry.

/ 02.

Ręczne (mechaniczne)

Oczyszczanie wykonywane ręcznie lub za pomocą specjalnego urządzenia.

/ 03.

Ultradźwiękowe

Skuteczny i szybki zabieg, do którego jest wykorzystywane urządzenie ultradźwiękowe, które oddziałuje na skórę wibracyjnymi falami.

/ 04.

Mieszane

Rodzaj polecany do głębokiego oczyszczania. Oznacza to jednoczesne stosowanie technik ręcznych i ultradźwiękowych.

JAK PRZEBIEGA OCZYSZCZANIE TWARZY W SALONIE TK LASER?

Każda z metod oczyszczania naskórka wymaga przestrzegania zasad jej stosowania, ale główne etapy pozostają takie same zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.
Specjaliści w TK Laser wykonują oczyszczanie twarzy w następujący sposób:

/ 01.

Klientka zakłada czepek medyczny do depilacji i wygodnie siada na krześle kosmetycznym

/ 02.

Specjalista dokładnie oczyszcza twarz klientki z makijażu i zanieczyszczeń. Tonizuje.

/ 03.

Na skórę jest nakładany specjalny środek, który pomaga otworzyć pory w celu łatwiejszego i skuteczniejszego oczyszczenia.

/ 04.

Bezpośrednie wykonanie zabiegu. Nałożenie środków antyseptycznych.

/ 05.

Uzupełnienie zabiegu zastosowaniem serum i maski zwężających pory i kojących skórę.

/ 06.

Zastosowanie kremu przeciwsłonecznego.

Po zabiegu naskórek wymaga ochrony przed promieniowaniem słonecznym, dlatego na twarz klientki jest nakładany krem ​​z filtrem SPF.

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Oczyszczanie twarzy jest możliwe zarówno u dorosłych, jak i młodzieży. Główne wskazania do realizacji zabiegu:

 • Rozszerzone pory;
 • Nadmierna produkcja sebum (cera tłusta);
 • Zmniejszenie elastyczności skóry;
 • Zanieczyszczenia powierzchni skóry, zaskórniki, trądzik, prosaki;
 • Częste procesy zapalne;
 • Dla osób cierpiących na trądzik wskazane może być salonowe oczyszczenie naskórka, jeśli nie występuje proces zapalny.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • Choroby skóry o etiologii zakaźnej i grzybiczej;
 • Wielokrotne znamiona;
 • Ostre choroby układu oddechowego;
 • Trądzik ІІІ-ІV stopnia.;
 • Łuszczyca i egzema;
 • Nowotwory na skórze o charakterze złośliwym;
 • Skaleczenia i rany w obszarze wykonywania zabiegu;
 • Padaczka.

Przed zapisaniem się na oczyszczanie twarzy warto skonsultować się ze specjalistą. Można to zrobić w dogodnym dla siebie czasie dzwoniąc lub odwiedzając osobiście salon.

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Po wizycie u kosmetologa skóra potrzebuje najpierw starannej pielęgnacji. Okres rekonwalescencji trwa 3-5 dni. W tym czasie należy stosować się do następujących zaleceń:

/ 01.

Codziennie nakładać krem, aby ukoić i przyspieszyć regenerację naskórka. W przeciwnym razie może wystąpić łuszczenie i swędzenie.

/ 02.

Nie należy odwiedzać sauny, basenu, siłowni. Ważne jest również powstrzymanie się od opalania w solarium lub na plaży.

/ 03.

Do prania można używać tylko delikatnych produktów w zależności od rodzaju skóry (bez drobinek ściernych).

/ 04.

Zamiast ręcznika zaleca się stosowanie chusteczek higienicznych.

/ 05.

Jeśli po zabiegu pozostaną małe rany, należy je traktować środkiem antyseptycznym.

/ 06.

Nie zaleca się stosowania kosmetyków kolorowych.

/ 07.

Nie można stosować peelingów, a także środków kosmetycznych zawierających alkohol.

/ 08.

Nie można drapać skóry, w tym zdrapywać skórek w miejscu mikroran.

Jeśli zalecenia specjalistów zostaną zignorowane, mogą pojawić się powikłania w postaci infekcji, stanów zapalnych i plam starczych.

KOSZT OCZYSZCZANIA TWARZY we Wrocławiu

Zabiegi są przeprowadzane w przytulnych gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. W pracy są wykorzystywane profesjonalne produkty kosmetyczne produkcji izraelskiej. Spełniają europejskie normy jakościowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i są całkowicie bezpieczne. Mogą być stosowane u osób z nadwrażliwą skórą.
Z pełną listą usług i cenami można zapoznać się w zakładce „Usługi”. Cena dotyczy 1 zabiegu. W niektórych przypadkach klientowi zaleca się przeprowadzenie oczyszczania, które składa się z kilku procedur. W miesiącu powinien być przeprowadzany maksymalnie 1 zabieg. Osiągnięty rezultat zaleca się wesprzeć stosowaniem produktów pielęgnacyjnych w domu.
W naszym salonie cena oczyszczania twarzy jest dość przystępna, a jakość zabiegu przewyższa wszelkie oczekiwania. Cenimy naszych klientów i staramy się świadczyć wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach, tak aby każdy mógł z nich skorzystać. Dlatego organizujemy promocje i tworzymy specjalne oferty, dzięki którym można skorzystać z wszystkich najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów w najlepszych cenach.
Zapisz się na sesję już teraz. Gwarantujemy jakość naszych usług i profesjonalizm kosmetologów.