Nawrot, 4

Wt.-Sob. od 10:00 do 20:00

Depilacja laserowa Łódź

Laserowe usuwanie owłosienia — nowoczesny sposób na walkę z niechcianymi włoskami. Pozwala usunąć owłosienie z dowolnej części ciała. Ten zabieg jest uważany za najbardziej skuteczny i niezawodny, jeśli chodzi o usuwanie niechcianych włosów z ciała.
Salon kosmetyczny TK Laser w m. Łódź oferuje usuwanie laserowe włosów z całego ciała. Do wykonania tego zabiegu jest stosowany profesjonalny sprzęt diodowy, pozwalający szybko, z dużą precyzyjnością niszczyć mieszki włosowe i koagulować naczynia, które je odżywiają.

Ceny depilacji laserowej w Łódźi

Kobiety Mężczyźni

Salon depilacji laserowej w m. Łódź oferuje profesjonalne usługi depilacji. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanym specjalistom gwarantujemy wysoką jakość wykonywania zabiegów.
Wśród zalet salonu warto również zwrócić uwagę na lojalną politykę cenową i dostępność usług. Dokładna cena kursu będzie zależeć od liczby sesji i stref, które będą poddawane działaniu aparatu diodowego.
Koszt kompleksowej epilacji laserowej jest niższy - zamawiając tę usługę możesz zaoszczędzić nawet do 40%! Pakiety depilacji laserowej dostępne są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

NIE PRZEKŁADAJ TROSKI O SIEBIE NA PÓŹNIEJ: ZADZWOŃ, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ ile kosztuje laserowe usuwanie włosów I ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ.

Zapisz się na wizytę

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ

NASZE DOŚWIADCZENIE ŚWIADCZY O TYM, ŻE

Po wybraniu laserowej metody depilacji po raz pierwszy w życiu, klientki nie wracają już do innych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia.

PODARUJ SWOJEJ SKÓRZE GŁADKOŚĆ I PIĘKNO

NA DECYDUJĄCYCH SIĘ NA TK LASER

oczekują: przyjemna atmosfera, komfortowe gabinety o pięknym, nowoczesnym designie, delikatny i sympatyczny personel. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, cały sprzęt jest dezynfekowany przed i po każdej sesji. Sterylne materiały jednorazowego użytku otwieramy wyłącznie na oczach klienta.

depilacja laserem

RODZAJE DEPILACJI LASEROWEJ

Do laserowego usuwania niechcianego owłosienia stosowane są różne urządzenia. W zależności od rodzaju depilacja dzieli się na następujące typy:

Laser aleksandrytowy

zabieg wykonywany jest na odrośniętych włosach bez użycia żelu, co czyni go bardziej bolesnym.

Laser neodymowy

sprzęt przeznaczony jest nie tylko do usuwania niechcianego owłosienia na ciele, ale także do likwidacji pękniętych naczynek, przebarwień i tatuaży. Pozwala pozbyć się włosów o różnych kolorach, w tym jasnego blondu. Blokuje naczynia, które odżywiają mieszki włosowe, w wyniku czego ulegają one zniszczeniu.

Laser diodowy

nowoczesna technologia umożliwiająca bezbolesną i skuteczną depilację. Urządzenie posiada funkcję chłodzenia. Zabieg jest wykonywany na gładko ogolonym ciele, co eliminuje konieczność odrastania włosów przed zabiegiem. Wykonywany jest z pomocą hipoalergicznego żelu kontaktowego. Potrafi poradzić sobie z włosami o różnej grubości, z wyjątkiem puszku włosowego.

W m. Łódź depilację laserem MOŻNA ZROBIĆ W SALONIE TK LASER Z UŻYCIEM APARATÓW DIODOWYCH MEDICALASER.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

Konieczne jest wcześniejsze przygotowanie się do zabiegu. Aby depilacja laserowa była jak najbardziej komfortowa i skuteczna, należy przestrzegać następujących zaleceń:

REZULTAT LASEROWEGO USUWANIA WŁOSÓW

Efekt zabiegu jest uzależniony od budowy włosów, płci, wieku klienta. Oczywiście wynik będzie widoczny już po pierwszej sesji. Lekkie zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie, łuszczenie się skóry przez kilka dni to normalna reakcja. Następnie w ciągu 14-20 dni włosy wypadają.

Przygotuj się na to, że po kilku pierwszych sesjach włosy odrosną, ale będą zauważalnie cieńsze, lżejsze, bardziej miękkie. Ich tempo wzrostu znacznie zwolni, a obszary całkowicie gładkiej skóry będą stawać się coraz większe po każdym zabiegu.

Uważaj: często po 3-5 sesjach mieszek stara się uzupełnić utracone cebulki i aktywuje ich dojrzewanie. Ta reakcja jest naturalna – pojawiają się tzw. „śpiące włosy”. Ważne jest, aby nie przerywać zabiegu, a już po średnio 8-10 można zachwycać się idealnie gładką skórą.

shedule

ZALECANY HARMONOGRAM ZABIEGóW

Ilość sesji na pozbycie się niechcianego owłosienia jest ustalana indywidualnie. Wszystko zależy od koloru włosów, rodzaju skóry i poziomu hormonów. Pełna seria składa się średnio z 8-10 zabiegów. Zabiegi przeprowadzane są w miesięcznych odstępach. Specjalista może dokonywać zmian w harmonogramie sesji. Jeśli włosy dobrze reagują na laser i po trzeciej sesji ich liczba znacznie się zmniejszyła, odstęp czasowy można wydłużyć.
Aby całkowicie pozbyć się linii włosów, trzeba 1-2 razy w roku zastosować profilaktyczną procedurę laserową. Potrzebę tę tłumaczy fakt, że niektóre mieszki włosowe znajdują się w fazie snu. Z czasem zaczną więc aktywnie rosnąć.

ISTNIEJE SERIA WSKAZAŃ DO ZABIEGU, W TYM:

/ 01.

Hipertrichoza

Obfity wzrost włosów na całym ciele. Może wystąpić u kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

/ 02.

Nadwrażliwość skóry

Cecha ciała, która wyklucza stosowanie jakichkolwiek metod depilacji. Aby wyeliminować niechciane owłosienie na ciele, zaleca się stosowanie depilacji laserowej.

/ 03.

Hirsutyzm

Zaburzenie hormonalne u kobiet. Charakteryzuje się obfitym męskim typem owłosieniem ciała, czyli na twarzy, ramionach, klatce piersiowej, nogach i plecach.

/ 04.

Wymagania zawodowe

Specyficzne wymagania dotyczące higieny osobistej przedstawicieli niektórych zawodów: kucharzy, sportowców, modelek.

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby onkologiczne;
 • choroby sercowo-naczyniowe;
 • ciąża i pierwsze 3 miesiące laktacji;
 • choroby skóry (grzybicze, zakaźne);
 • niekrzepliwość krwi;
 • zapalenie wątroby typu C i B;
 • blizny keloidowe;
 • cukrzyca na etapie dekompensacji;
 • przyjmowanie antybiotyków;
 • implanty;
 • żylaki w ciężkim stadium.

Laserowe usuwanie włosów to procedura, której nie można dokonywać na obszarach ciała z widocznymi żylakami lub implantami. Zabiegu nie można przeprowadzać na twarzy w tych strefach, gdzie znajdują się nici liftingujące, tatuaże oraz dokonywano różnego rodzaju iniekcji (kwas hialuronowy, wypełniacze). Klienci z zaburzeniami równowagi hormonalnej muszą wiedzieć, że trudno będzie całkowicie pozbyć się włosów. W takich przypadkach salon nie może zagwarantować 100% wyniku i nie odpowiada za jakość zabiegu.
Szczegółowe porady dotyczące depilacji można uzyskać w dogodnym dla siebie czasie. Profesjonalista z salonu TK Laser chętnie opowie o cechach zabiegu i odpowie na wszelkie nurtujące pytania.

ETAPY REALIZACJI SESJI

Profesjonalista salonu TK Laser w Łodzi realizuje usuwanie włosów laserem w kilku etapach:

Ustawienie urządzenia

Indywidualny dobór idealnego trybu pracy urządzenia z uwzględnieniem potrzeb i stanu zdrowia klienta.

Dezynfekcja

Dezynfekcja sprzętu, a także obszarów ciała, które będą poddawane działaniu lasera.

Przygotowanie klienta i realizacja zabiegu

Klient kładzie się na leżance kosmetycznej i zakłada okulary ochronne. Jeśli w okolicy ciała, która ma być poddawana działaniu lasera, występuje niewielka ilość nieusuniętych laserem włosów, są one przycinane maszynką. Na wybrane miejsca nakładany jest hipoalergiczny żel. Następnie skóra jest poddawana zabiegowi przeprowadzanemu z użyciem lasera.

Etap podsumowujący

Usuwanie resztek żelu ze skóry i ponowna dezynfekcja. Zastosowanie „pantenolu”.

po depilacji laserowej

PIELĘGNACJA SKÓRY PO ZABIEGU

Pierwsza doba po zabiegu

Nie należy pocierać miejsc na które oddziaływał laser lub nakładać na nie kosmetyków zawierających alkohol.

Nie należy opalać się

na plaży ani w solarium przez 2 tygodnie po zabiegu. Powinno się stosować ochronę SPF, jeśli istnieje możliwość ekspozycji na słońce. Należy pamiętać, że klienci o wrażliwej skórze powinni odczekać dłuższy okres czasu.

3 dni po zabiegu

Zabrania się brania gorących kąpieli, korzystania z sauny (wanny), siłowni i basenu.

2-4 dni po zabiegu

Nakładaj produkt pantestin (np. Pantenol) dwa razy dziennie, aby ukoić skórę.